Skocz do zawartości

Sprężyny glebiące a 1.0


LordFalcon

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy 1.0 usiądzie cośkolwiek przy sprężynach obniżających -30 przeznaczonych do 1.4?

> W ogóle ile max można obniżyć na seryjnym amorku?

> Mona o przodzie oczywiście...

Kupujesz sprężyny? Zrób to zmałpuje grinser006.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy 1.0 usiądzie cośkolwiek przy sprężynach obniżających -30 przeznaczonych do 1.4?

> W ogóle ile max można obniżyć na seryjnym amorku?

> Mona o przodzie oczywiście...

Tak jak Wojtu napisał najlepiej krótsze amory i będzie Pan zadowolony smile.gif

Ja miałem -35 i tył siadł ładnie, przód troche ale amory gazówki i chyba standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak jak Wojtu napisał najlepiej krótsze amory i będzie Pan zadowolony

> Ja miałem -35 i tył siadł ładnie, przód troche ale amory gazówki i chyba standard

Nie chcę zmieniać bo mam prawie nówki gazowe smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u mnie było chyba coś ni tak... bo przy alles serii sprężyny latały luźno przy podniesionym aucie... przy wymianie na sprężyny od 1.4 mogłem spokojnie całą kolumnę rozkręcić bo latały sobie...

może poszukaj springów z późniejszych 1.0... były chyba nieco krótsze niż we wcześniejszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to u mnie było chyba coś ni tak... bo przy alles serii sprężyny latały luźno przy podniesionym

> aucie... przy wymianie na sprężyny od 1.4 mogłem spokojnie całą kolumnę rozkręcić bo latały

> sobie...

> może poszukaj springów z późniejszych 1.0... były chyba nieco krótsze niż we wcześniejszych

Moje springi z 1.0 na kayabach siedzą ciasno, po rozkręceniu nakrętki jeszcze wychodzi talerzyk jakieś 2-3cm w górę... a może więcej nawet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> Moje springi z 1.0 na kayabach siedzą ciasno, po rozkręceniu nakrętki jeszcze wychodzi talerzyk

> jakieś 2-3cm w górę... a może więcej nawet...

Założyłem dziś sprężyny -35 na amortyzatory i muszę powiedzieć że faktycznie są "na styk", po dokręceniu nakrętki w poduszce sprężyny są ściśnięte amorami tylko jakieś 2-5mm (trudno ocenić)

Zobaczymy jutro jak siądzie to wszystko na aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Założyłem dziś sprężyny -35 na amortyzatory i muszę powiedzieć że faktycznie są "na styk", po

> dokręceniu nakrętki w poduszce sprężyny są ściśnięte amorami tylko jakieś 2-5mm (trudno

> ocenić)

> Zobaczymy jutro jak siądzie to wszystko na aucie...

Fotka 270751858-jezyk.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możesz zmierzyć odległość od ziemi do krawędzi błotnika?

Yyy, mogę, ale jutro... 270751858-jezyk.gif

Po trasie do wieliczki i nazad nic się nie zmieniło...

Auto na springach -35 siedzi tak samo jak na seryjnych hehe.gifhmm.gifalien.gif

Wniosek... 1.0 jest za lekkie icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.