Jump to content

Powódź pod dywanikiem

Recommended Posts

Witam

Po wczorajszych ulewach mam powódz pod wykładzina kierowcy gdzie szukac przyczyny macie jakies miejsca którymi może laćsie woda ?

Napewno nie leci od góry przy nagrzewnicy itp bo wykładzina i wycieraczka sucha tylko gdzies od spodu.

Dziur jako tako nie ma 2 korki na progu te plasikowe w okolicy otwierania bagażnika odpadaja bo wklejone na stałe wiec tam odpada

Czy jest opcja że na postoju woda może leciec po szybie do srodka drzwi pod tapicerke i później do kieszeni w drzwiach i na uszczelke a następnie przelewa sie pod plastikową osłone progu i na podłogę?

Rozważam taka opcje bo w rowkach uszczelki dzis była woda tylko nie wiem czy nalało sie jej wczoraj jak jeździłem w deszczu czy tak jak opisałem powyżej?

> Witam

> Po wczorajszych ulewach mam powódz pod wykładzina kierowcy gdzie szukac przyczyny macie jakies

> miejsca którymi może laćsie woda ?

> Napewno nie leci od góry przy nagrzewnicy itp bo wykładzina i wycieraczka sucha tylko gdzies od

> spodu.

> Dziur jako tako nie ma 2 korki na progu te plasikowe w okolicy otwierania bagażnika odpadaja bo

> wklejone na stałe wiec tam odpada

> Czy jest opcja że na postoju woda może leciec po szybie do srodka drzwi pod tapicerke i później do

> kieszeni w drzwiach i na uszczelke a następnie przelewa sie pod plastikową osłone progu i na

> podłogę?

> Rozważam taka opcje bo w rowkach uszczelki dzis była woda tylko nie wiem czy nalało sie jej

> wczoraj jak jeździłem w deszczu czy tak jak opisałem powyżej?

Po szybie może spływa, przechodzi w otwory jak masz nagrzewnice na pod szybiu od zewnętrznej strony i wpływa przez małą dziurę do kabiny przy nadkolu. ok.gif

> Po szybie może spływa, przechodzi w otwory jak masz nagrzewnice na pod szybiu od zewnętrznej strony

> i wpływa przez małą dziurę do kabiny przy nadkolu.

Kiedys tak miałem ale wtedy woda kapała na wycieraczke a nie pod wykładzine więc raczej tak jak pisałemod góry odpada

> Kiedys tak miałem ale wtedy woda kapała na wycieraczke a nie pod wykładzine więc raczej tak jak

> pisałemod góry odpada

to masz pewnie to samo co ja w pracowniczym, z podszybia od góry od wewnątrz gdzieś z boku Ci leci woda, zobacz czy uszczelka cała, albo nawal tam silikonu czarnego i nie będzie widać jak trafiłem biglaugh.gif

> to masz pewnie to samo co ja w pracowniczym, z podszybia od góry od wewnątrz gdzieś z boku Ci leci

> woda, zobacz czy uszczelka cała, albo nawal tam silikonu czarnego i nie będzie widać jak

> trafiłem

Nie podszybie odpada albo dołem albo tak jak pisałem koło drzwi

sprawdź, czy nie leci przez przelotki , którymi idą kable od c. zamka z drzwi do słupka. u mnie leciało na podłogę, wymieniłem tzw. harmonijki na nowe i jest sucho od pół roku, nawet w te ostatnie ulewy.

prot

> sprawdź, czy nie leci przez przelotki , którymi idą kable od c. zamka z drzwi do słupka. u mnie

> leciało na podłogę, wymieniłem tzw. harmonijki na nowe i jest sucho od pół roku, nawet w te

> ostatnie ulewy.

> prot

Sprawdze Narazie nie padało wiec jest sucho ale w wekeend mam wolne jade na wies i bede testował ewentualne przecieki przy uzyciu węża ogrodowego biglaugh.gif

Problem rozwiązany

Woda leciała tak jak myślałem po szybie i drzwiach na uszczelke i pod dywanik Powodem była porwana a raczej praktycznie brak folii która jest pod boczkiem tapicerki w drzwiach