Skocz do zawartości

Hyundai i20


steyr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jakiś czas temu zakładałem wątek w sprawie kupna samochodu do 30kzl, max klasa B roczniki od 2010r w górę. Na celowniku były głównie Corsa i Fiesta. Dzis trafiłem na ciekawe ogłoszenie samochodu z tematu. Auto z 2011r. pierwszy właściciel, 1.2 benzyna przebieg 8500km. Przebieg realny podobno, serwisowany i itp. Cena troche powyzej średniej ale jeśli auto bedzie pewne i bedzie akceptacja z strony kupujacych na tą markę to pewnie dojdzie do transakcji. Dzis jade na oględziny. Zna ktoś jakies bolaczki tego modelu? na co zwracac uwage przy ogledzinach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> jakiś czas temu zakładałem wątek w sprawie kupna samochodu do 30kzl, max klasa B roczniki od 2010r

> w górę. Na celowniku były głównie Corsa i Fiesta. Dzis trafiłem na ciekawe ogłoszenie

> samochodu z tematu. Auto z 2011r. pierwszy właściciel, 1.2 benzyna przebieg 8500km. Przebieg

> realny podobno, serwisowany i itp. Cena troche powyzej średniej ale jeśli auto bedzie pewne i

> bedzie akceptacja z strony kupujacych na tą markę to pewnie dojdzie do transakcji. Dzis jade

> na oględziny. Zna ktoś jakies bolaczki tego modelu? na co zwracac uwage przy ogledzinach?

Czy ma szyby atermiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> jakiś czas temu zakładałem wątek w sprawie kupna samochodu do 30kzl, max klasa B roczniki od 2010r

> w górę. Na celowniku były głównie Corsa i Fiesta. Dzis trafiłem na ciekawe ogłoszenie

> samochodu z tematu. Auto z 2011r. pierwszy właściciel, 1.2 benzyna przebieg 8500km. Przebieg

> realny podobno, serwisowany i itp. Cena troche powyzej średniej ale jeśli auto bedzie pewne i

> bedzie akceptacja z strony kupujacych na tą markę to pewnie dojdzie do transakcji. Dzis jade

> na oględziny. Zna ktoś jakies bolaczki tego modelu? na co zwracac uwage przy ogledzinach?

Czy nie po nauce jazdy, bo w wielu miastach w PL teraz te auta jezdza na L. Ale to poliftowe, wiec ten Twój przedliftowy to raczej mniejsza szansa wink.gif

Miałem takiego - 10 poduch, 4 el szyby, klimatronik, wszystko co możliwe, w rok zrobil 45 tys km i poszedł do ludzi wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy nie po nauce jazdy, bo w wielu miastach w PL teraz te auta jezdza na L. Ale to poliftowe, wiec

> ten Twój przedliftowy to raczej mniejsza szansa

> Miałem takiego - 10 poduch, 4 el szyby, klimatronik, wszystko co możliwe, w rok zrobil 45 tys km i

> poszedł do ludzi

Gdzie on mial te 10 poduch co? Max 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie on mial te 10 poduch co? Max 6.

napisałem tak jak się pisze w ogłoszeniu wink.gif 10 znaczków "airbag" było - dwa czołowe, dwa w słupkach przednich, dwa w siedzeniach, dwa w słupkach bocznych, dwa w słupkach tylnych wink.gif

a realnie to wiadomo ze dwie czolowe, dwie boczne i kurtyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak auto rzeczywiście ma realny przebieg, właściciel sie przyznał ze zderzak tylni był wymieniany bo nie długo po wyjechaniu z salonu pewna kobita zaparkowała mu w bagażniku. Wymieniany był tylko zderzak, podobno małe puknięcie było. poza tym okazało sie ze auto jest z 2012r, wersja Classic. Zdziwiło mnie to że 2 szyby były z 2011r, reszta z 2012r jest to dopuszczalne podczas produkcji samochodów?czy coś było kombinowane, jak sie zapytałem o te szyby to koles był zdziwiony tym faktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i tak auto rzeczywiście ma realny przebieg, właściciel sie przyznał ze zderzak tylni był wymieniany

> bo nie długo po wyjechaniu z salonu pewna kobita zaparkowała mu w bagażniku. Wymieniany był

> tylko zderzak, podobno małe puknięcie było. poza tym okazało sie ze auto jest z 2012r, wersja

> Classic. Zdziwiło mnie to że 2 szyby były z 2011r, reszta z 2012r jest to dopuszczalne podczas

> produkcji samochodów?czy coś było kombinowane, jak sie zapytałem o te szyby to koles był

> zdziwiony tym faktem.

z szybami tak może być, jak najbardziej ok.gif

swoja droga - ile masz za niego do zapłaty? bo chyba będę szukal tez i20 na dniach hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.