Skocz do zawartości

Malibu się spsuło


blue_impuls

Rekomendowane odpowiedzi

> Zapytaj lepiej kiedy przestała działać klima

Upałów wielkich nie było ostatnio. Ale Ty pokaż lepiej ile będzie na fakturze za naprawę i napełnienie układu.

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedyne 31 stopni

Okna se otworzysz, będzie wiaterek. zlosnik2.gif

> Jakiej FV? Gwarancja jest

Wiem, ale fakturę mogą pokazać w ASO jak poprosisz. Żebyś wiedział ile wyszło. Ja zawsze z ciekawości pytałem przy naprawach lub likwidacji szkód.

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> blue - ASO na 99,9% nie obsłuży tej klimy, tzn mechanicznie ogarną, ale na nabicie auto gdzieś

> pojedzie - dopilnuj by aby na lawecie.

A czemu na lawecie musi jechać? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Okna se otworzysz, będzie wiaterek.

Tak wracałem grinser006.gif

> Wiem, ale fakturę mogą pokazać w ASO jak poprosisz. Żebyś wiedział ile wyszło. Ja zawsze z

> ciekawości pytałem przy naprawach lub likwidacji szkód.

Wątpię żeby gość z BOKu miał dostęp do rozliczeń między firmami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co dasz komus jezdzic swoim autem po miescie?

Moim jeździli nie raz. Jak mi coś nie pasowało to kazałem im się przejechać żeby sobie znaleźli usterkę. Albo przy przeglądach rejestracyjnych jeździli do SKP.

Nie widzę tu żadnego problemu. Niech sobie jeżdżą ile trzeba. niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak wracałem

> Wątpię żeby gość z BOKu miał dostęp do rozliczeń między firmami.

Jedną taką fakturę widziałem. A raz mi nie powiedział ile oni dostaną ale wyliczył ile zapłaciłby klient.

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim jeździli nie raz. Jak mi coś nie pasowało to kazałem im się przejechać żeby sobie znaleźli

> usterkę. Albo przy przeglądach rejestracyjnych jeździli do SKP.

> Nie widzę tu żadnego problemu. Niech sobie jeżdżą ile trzeba.

Do tego ASO jest ze 20km. Pomyśl co z TWOIM samochodem będzie robił pracownik/"podstawiacz"? I do tego samochód nietypowy więc z ciekawości będzie katować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to co to da?

Nic, ciekawostka taka. Mnie akurat te cyfry mocno rozbawiły. No i dały wiedzę, że gdybym miał za to płacić sam to należy omijać ASO bo z torbami można pójść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do tego ASO jest ze 20km. Pomyśl co z TWOIM samochodem będzie robił pracownik/"podstawiacz"? I do

> tego samochód nietypowy więc z ciekawości będzie katować.

Jak nic nie popsuje to niech ma na zdrowie. A od jednego razu nie popsuje. Ja też nie zawsze grzecznie jeżdżę i nic nie popsułem.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak nic nie popsuje to niech ma na zdrowie. A od jednego razu nie popsuje. Ja też nie zawsze

> grzecznie jeżdżę i nic nie popsułem.

Ja się nie chcę zastanawiać ile razy spalił sprzęgło, hamulce czy przeleciał 150 przez torowisko. Będę chciał zakatować furę to sam to zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja się nie chcę zastanawiać ile razy spalił sprzęgło, hamulce czy przeleciał 150 przez torowisko.

> Będę chciał zakatować furę to sam to zrobię.

Wydaje mi się, że to jest trochę demonizowane. Oni przecież nie katują każdego auta do jakiego wsiądą - jeśli klient by przyuważył to mieliby problemy przecież. A stracić robotę z tak głupiego powodu? Już lepiej pokatować demówki, które przecież też mają na stanie i których nikt im nie broni zamęczać jak tylko chcą.

Raz widziałem moje auto na takiej jeździe koło ASO (moje ASO jest obok lotniska, więc jak zostawiłem auto to poszedłem z dzieckiem samoloty pooglądać) i normalnie jechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja się nie chcę zastanawiać ile razy spalił sprzęgło, hamulce czy przeleciał 150 przez torowisko.

> Będę chciał zakatować furę to sam to zrobię.

ps. ktoś palił epicą gumę hmm.gifzlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pytam z ciekawości , jeszcze nie gmerałem przy esp

Naciskasz ten guzik obok popielniczki, na tablicy zapala się żółta lampka i już możesz bokami latać.

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wydaje mi się, że to jest trochę demonizowane.

Dmuchanie na zimne.

> Oni przecież nie katują każdego auta do jakiego

> wsiądą - jeśli klient by przyuważył to mieliby problemy przecież.

Owszem, w koło serwisu to pojedzie dostojnie bo ktoś może pod.... Ale co z przejazdem przez miasto? W PL funkcjonuje podejście "nie moje, to nie szkoda"

ps. jak oddałem kiedyś Epicę do ASO na Połczyńskiej to wszystkie rzeczy z bagażnika były zdemolowane. Normalną jazdą tego nie zrobisz, a auto nie wyjeżdżało poza plac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wydaje mi się, że to jest trochę demonizowane. Oni przecież nie katują każdego auta do jakiego

> wsiądą - jeśli klient by przyuważył to mieliby problemy przecież. A stracić robotę z tak

> głupiego powodu? Już lepiej pokatować demówki, które przecież też mają na stanie i których

> nikt im nie broni zamęczać jak tylko chcą.

> Raz widziałem moje auto na takiej jeździe koło ASO (moje ASO jest obok lotniska, więc jak

> zostawiłem auto to poszedłem z dzieckiem samoloty pooglądać) i normalnie jechało.

Tym sposobem to auta z wypozyczalni powinny byc zakatowane po tygodniu grinser006.gif

Jazdy probne tez powinni robic na lawecie? rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i odebrałem grinser006.gif

Z racji bliskości ASO wybrałem Mangalię i to nie była dobra decyzja grinser006.gif Deklarowany czas na dostawę skraplacza to miniony czwartek/piatek. Oczywiście brak telefonu z informacją więc zadzwoniłem w piątek i słyszę: "chyba jest, oddzwonię" i cisza no.gif

No to dzwonię w sobotę i słyszę ten sam tekst spineyes.gif

Spoko, mam czas. Pójdę osobiście wpysk.gif Wchodzę do serwisu w poniedziałek i trafiam na gościa od oddzwaniania facepalm%5B1%5D.gif No dobra, termin wymiany umówiony na środę. Wymiany ale nie napełnienia. Trzeba jechać do ASO Hultaja hehe.gif No spoko, informuję że, jak auto nie jedzie na lawecie to jadę tam sam. Mała konsternacja pracownika ale przy mojej mało sympatycznej minie wolał nie protestować swiety.gif

Wstawiłem auto dziś o 7:00 - przewidywany czas wymiany 3h {co można robić tyle czasu?}. Dochodzi 11:00 więc dzwonię i słyszę "potrzebujemy jeszcze 30 minut" hehe.gif

O 11:30 odebrałem furę i pokazano mi zdjęcie jak pod zderzakiem jakiś ptak zrobił sobie gniazdo i złożył 2 jajka hahaha.gif Chevrolet w zgodzie z naturą yay.gif

W Hultaju napełniono klimę w czasie 4h bo taka jest procedura dla nowego czynnika i maszyn go obsługujących. Cena dla klienta 2140 za 600g panic.gif Dobrze mieć gwarancję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak się cieszę że mam "nie ekologiczną" klimę w epice , szczelność, odgrzybianie, napełnienie,

> filtr kabinowy i za 160 pln

A to cena za uzupełnienie ewentualnego ubytku czynnika czy za napełnienie pustego układu? Bo tu może być haczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to cena za uzupełnienie ewentualnego ubytku czynnika czy za napełnienie pustego układu? Bo tu

> może być haczyk.

ile napełniono to nie pytałem to fakt, ale "capiło" z klimy i filtr był zapchany ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A mamy potwierdzenie tego na 100%? W Hultaju pytałem to takie oczy zrobili Na swój koszt to ja

> nie będę nabijał klimy za takie pieniądze.

Tak. Pewnie, że rżną głupa. A co mają Ci powiedzieć ? Ucieliby łeb kurze przynoszącej złote jaja. Operacja jest po prostu nielegalna i zrobi to tylko ktoś kto ma do Ciebie zaufanie. Ale na pewno nigdzie się pod robotą nie podpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak. Pewnie, że rżną głupa. A co mają Ci powiedzieć ? Ucieliby łeb kurze przynoszącej złote jaja.

Rozmowa była luźna bo i auto spoza koncernu. Pogadaliśmy o Malibu i przy okazji zarzuciłem temat. Sami się śmieją z nowego czynnika więc jakby wiedzieli to by powiedzieli ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue - da się bez problemów od strony technicznej grinser006.gif

Jeden nowy cee'd już jeździ po Łodzi przerobiony alien.gif

Trochę głupiej teorii - tak przeróbka jest jak chińskie xenony - kwalifikuje auto do zabrania dowodu rejestracyjnego przez policję i braku pieczątki na przeglądzie. Oczywiście utopia - diagności i policja raczej nie mają aż takiej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trochę głupiej teorii - tak przeróbka jest jak chińskie xenony - kwalifikuje auto do zabrania

> dowodu rejestracyjnego przez policję i braku pieczątki na przeglądzie. Oczywiście utopia -

> diagności i policja raczej nie mają aż takiej wiedzy.

Porównanie raczej nietrafione. Zenony mogą oślepiać a tu jak zaszkodzę innym uczestnikom dróg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.