Skocz do zawartości

Skoda znów wykleja - nowa Fabia


Maxiu

Rekomendowane odpowiedzi

> Rewolucji nie będzie

> Żródło 1

> Źródło 2

O matko jakie to obrzydliwe !!

A co dopiero jak pokażą wersję Active z czarnymi lusterkami, listwami, klamkami, z kołpakami i z toną zaślepek zlosnik.gif

Czym prędzej kupować brzydką dwójkę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czego można się było spodziewać po skodowce ?

Gdyby to sami Czesi projektowali, to pewnie byłoby ładne.

Ale właściciel marki nie może pozwolić, żeby to się le[piej sprzedawało od droższego Polo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby to sami Czesi projektowali, to pewnie byłoby ładne.

> Ale właściciel marki nie może pozwolić, żeby to się le[piej sprzedawało od droższego Polo

To tez pewnie nie jest bez znaczenia ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rewolucji nie będzie

> Żródło 1

> Źródło 2

Co w niej dziwnego? Normalnie zamaskowane auto do testów drogowych. Taki fabryczny agrotuning zlosnik.gif

Przynajmniej nie rzuca się w oczy jak mercedes z mikroszachownicą wyklejoną na całej karoserii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wygląd współczesnych Skód jest celowo oszpecany aby nie stanowiły wewnętrznej konkurencji dla VW.

Każdej marce zdarzają się mniej udane stylistycznie modele, natomiast wszystkie modele Skody są po prostu szpetne - to nie może być przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wydaje mi się, że wygląd współczesnych Skód jest celowo oszpecany aby nie stanowiły wewnętrznej

> konkurencji dla VW.

> Każdej marce zdarzają się mniej udane stylistycznie modele, natomiast wszystkie modele Skody są po

> prostu szpetne - to nie może być przypadek.

co jest szpetnego w Yeti,Octavii,Rapidzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mów ze którąkolwiek z w/w ci sie podoba...

ale teza byla ze sa szpetne zlosnik.gif

a serio-tak,zawsze octavia mi sie podobala.teraz tez yeti ok.gif

a co do yeti-porownaj z kaszkajem.yeti przynajmniej jakos sie wyroznia z tlumu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co jest szpetnego w Yeti

Yeti uważam za najbrzydszy obecnie produkowany samochód osobowy.

Wygląd tego samochodu jest odrażająco-ohydny.

Ale każda potwora znajdzie swojego amatora...

P.S. Dla porównania, dla mnie wzorem designu są np. Citroeny serii DS, przy których Skody wyglądają jak worki ziemniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> P.S. Dla porównania, dla mnie wzorem designu są np. Citroeny serii DS, przy których Skody wyglądają

> jak worki ziemniaków.

Ale popatrz na słupki sprzedaży hehe.gif. Peugeoty, Fiaty i Seaty wyglądają jak ziemniaki bez worków, a krzywa leci w górę facepalm%5B1%5D.gif. Oni wszyscy ile wyprodukują, tyle sprzedadzą i nic z tym nie zrobisz old.gif. Tacy są ludzie i taki jest dla nich rynek, który to reguluje grinser006.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale popatrz na słupki sprzedaży . Peugeoty, Fiaty i Seaty wyglądają jak ziemniaki bez worków, a

> krzywa leci w górę . Oni wszyscy ile wyprodukują, tyle sprzedadzą i nic z tym nie zrobisz .

> Tacy są ludzie i taki jest dla nich rynek, który to reguluje .

I powiedzial to wlasciciel ceeda hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Yeti uważam za najbrzydszy obecnie produkowany samochód osobowy.

> Wygląd tego samochodu jest odrażająco-ohydny.

> Ale każda potwora znajdzie swojego amatora...

> P.S. Dla porównania, dla mnie wzorem designu są np. Citroeny serii DS, przy których Skody wyglądają

> jak worki ziemniaków.

a ja przeciwnie-podoba mi sie taki lobuzowaty mieszczuch ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> yeti octavia i rapid?

jesli to sa szpetne auta to co mozna powiedziec o astrze 2,insignii,peugeocie 407,roznych kaszkajach,nie wspominajac o pseudoamerykancach spod znaku chevroleta/Daewoo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czego można się było spodziewać po skodowce ?

Ja bym tak nie przesadzał - Octavia i Rapid są w porządku - ot zwykłe, schludne, niczym się nie wyróżniające samochody. Nikt nie będzie się rozwodził jakie to one piękne, ale też nikogo nie przestraszą. Ja bym raczej zapytał "czego się spodziewać po fabii" wink.gif. Nie wiem co to za filozofia za tym stoi, ale po zwyczajnej Fabii I zrobili brzydką Fabię II (i jej klony) i III widać że też nie zamierzają zrobić ładniejszej. Fabia chyba ma być brzydka, po to żeby ludziska dopłacali i kupowali droższego, niestraszącego Rapida wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.