Skocz do zawartości

spalony xenon


kris1983

Rekomendowane odpowiedzi

> Wytrzymałość.Większość oczywiście sprzedaje basic bo są tańsze.

No wlasnie wlasnie pytam z czego ta wieksza wytrzymalosc ma wynikac? Wiem ze slowo premium sugeruje lepsza jakosc ale jakosc... czego? Na stronie m-tech.pl nie ma nic napisane nt. premium sa lepsze od basic bo: a,b,c itd...

Troche wyglada mi to na tzw. 'chwyt maketingowy' smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wlasnie wlasnie pytam z czego ta wieksza wytrzymalosc ma wynikac? Wiem ze slowo premium sugeruje

> lepsza jakosc ale jakosc... czego? Na stronie m-tech.pl nie ma nic napisane nt. premium sa

> lepsze od basic bo: a,b,c itd...

> Troche wyglada mi to na tzw. 'chwyt maketingowy'

Musisz do nich pisać zatem.Oczywiście ,można zrobić premium ,super premium etc.Często spotykanym przypadkiem w branży było że towar z literką np na końcu lub sprzedawany jako standard to towar ,,obcy'' zlecony do produkcji innej firmie natomiast premium to robiony w ,,swoich'' fabrykach.Oczywiście nie mówię tutaj że tak jest ,możliwe że w przypadku produktu premium istnieje bardziej restrykcyjna kontrola jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Musisz do nich pisać zatem.Oczywiście ,można zrobić premium ,super premium etc.Często spotykanym

> przypadkiem w branży było że towar z literką np na końcu lub sprzedawany jako standard to

> towar ,,obcy'' zlecony do produkcji innej firmie natomiast premium to robiony w ,,swoich''

> fabrykach.Oczywiście nie mówię tutaj że tak jest ,możliwe że w przypadku produktu premium

> istnieje bardziej restrykcyjna kontrola jakości.

Ok, napisze do nich z ciekawosci... (sam mam u siebie d2s co prawda bez problemu ale nie mial bym oporu z instlacja m-techa zamiast philipsa czy innego osrama, draze z ciekawosci wink.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli mam rozumieć sprzedawałeś chińskie podróbki?

ja je miałem z Niemiec chińskich śladów nie było, ale podejrzenia takie były.Próbowałem sprzedać na giełdzie AK ale chętnych nie było.Kupowali je moi koledzy i znajomi każdy wiedział co kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja je miałem z Niemiec chińskich śladów nie było, ale podejrzenia takie były.Próbowałem sprzedać

> na giełdzie AK ale chętnych nie było.Kupowali je moi koledzy i znajomi każdy wiedział co

> kupuje.

Mnie takie rzeczy nie interesują z prostej przyczyny,za dużo problemów potem można mieć a jeśli cena jest mocno dziwna to i oskarżenie o paserstwo etc też nie było by nie na miejscu.Generalnie uważam ,że jeśli pukają do domu o 4 rano to do mnie a nie po mnie hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Inych nie ma, bo i jakie?

Nie wiem, nie przychodzi mi absolutnie nic do głowy.

A powód estetyczny to za mało żeby traktować to jako silne zalecenie, zwłaszcza że po wymianie jednego można ocenić czy i w jakim stopniu źle to wygląda i ewentualnie dopiero wtedy dokupić i wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem, nie przychodzi mi absolutnie nic do głowy.

> A powód estetyczny to za mało żeby traktować to jako silne zalecenie, zwłaszcza że po wymianie

> jednego można ocenić czy i w jakim stopniu źle to wygląda i ewentualnie dopiero wtedy dokupić

> i wymienić.

Ja bym wymienil pare, po to zeby miec swiety spokoj na dluzej i nie jechac do mechanika za kilak tygodni/miesiecy na wymiane drugiego.

Ten dobry zostawilbym sobie awaryjnie na zapas i juz ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym wymienil pare, po to zeby miec swiety spokoj na dluzej i nie jechac do mechanika za kilak

> tygodni/miesiecy na wymiane drugiego.

No jeżeli wymiana jest u mechanika to nawet ma to jakieś uzasadnienie - koszt i czas dojazdu do mechanika.

A co w przypadku wymiany samodzielnej?

Zysk to tylko jedno otwarcie i zamknięcie maski mniej.

To dwie osobne lampy i w zasadzie niezależna czynność, więc nie ma tutaj zasady "wybebeszyłem x osłon to przy okazji 'odświeżę' y części, że by drugi raz nie wybebeszać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zysk to tylko jedno otwarcie i zamknięcie maski mniej.

> To dwie osobne lampy i w zasadzie niezależna czynność, więc nie ma tutaj zasady "wybebeszyłem x

> osłon to przy okazji 'odświeżę' y części, że by drugi raz nie wybebeszać".

tak, ja bardzo cenie sobie czas i wolę raz ubrudzić dłonie i zrobić dwie strony na raz... z doświadczenia wiem że jak padnie jedna strona to druga padnie w ciągu ( x dni? x miesięcy ? ) - po co czekać i ciągle tracić czas itp.

czasem trzeba zainwestować w swój spokój zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Inych nie ma, bo i jakie?

Są - stary z reguły świeci znacznie gorzej i to widać, i plama światła przed samochodem ze starego wydaje się być znacznie gorszej jakości, wiem bo przerobiłem to. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym wymienil pare, po to zeby miec swiety spokoj na dluzej i nie jechac do mechanika za kilak

> tygodni/miesiecy na wymiane drugiego.

u mnie to było ok. roku później...zawsze te pare setek można rozłożyć w czasie...prawie jak na raty wink.gif

ja nie widzę powodu wymiany parami szczerze...nic mi nie świeciło i nie świeci na różne kolory...przez pierwsze kilometry może dopóki ten nowy się nie wygrzał trochę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak, ja bardzo cenie sobie czas i wolę raz ubrudzić dłonie i zrobić dwie strony na raz... z

> doświadczenia wiem że jak padnie jedna strona to druga padnie w ciągu ( x dni? x miesięcy ? )

> - po co czekać i ciągle tracić czas itp.

> czasem trzeba zainwestować w swój spokój

Bredzisz ... najpierw piszesz, że powinno się wymieniać parami (bo se tak wydumałeś), a teraz że zaoszczędzi to brudzenia sobie rąk. Zdecyduj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bredzisz ... najpierw piszesz, że powinno się wymieniać parami (bo se tak wydumałeś), a teraz że

> zaoszczędzi to brudzenia sobie rąk. Zdecyduj się.

jeździj sobie z dwoma różnymi żarnikami smirk.gif

a wystarczy troche poczytać w internecie skromny.gif

nawet wystarczy troche autokącika ze zrozumieniem poczytać to byś już wszystko zrozumiał...

wolisz obraz niż lekturę? -->> było na AK już // poczytaj Porady i zalecenia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety wymienilem palnik i tez nie swieci... dodam ze tamten przestal swiecic po umyciu

> auta.Dzwina sprawa,czyli rozumiec mam ze to przetwornica?mozna tez jakis zamiennik kupic?

mogłeś od razu napisać, że miało to związek z umyciem auta zlosnik.gif Wyjmuj lampę i patrz do przetwornicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.