Jump to content

Max usztywnienie tyłu

Recommended Posts

W jaki sposób można na maksa usztywnić tył?

Aktualnie zawias: przód kit fk -7, tył mts -4 cięty o dwa zwoje + gumy usztywniające na amorze kyb excel-g + alu 8j przy serii budzie (zaklepane ranty) i seryjnym odboju grinser006.gif Problem polega na tym że przy prędkości powyżej 60 km/h na dziurach czasem dobija do budy i strasznie mnie to irytuje sick.gif Oczywiście kanapa z tyłu i pasażerowie skromny.gif

Nie chcę wypychać nadkoli może jest jakaś alternatywa? Inne amory...

> W jaki sposób można na maksa usztywnić tył?

> Aktualnie zawias: przód kit fk -7, tył mts -4 cięty o dwa zwoje + gumy usztywniające na amorze kyb

> excel-g + alu 8j przy serii budzie (zaklepane ranty) i seryjnym odboju Problem polega na tym

> że przy prędkości powyżej 60 km/h na dziurach czasem dobija do budy i strasznie mnie to

> irytuje Oczywiście kanapa z tyłu i pasażerowie

> Nie chcę wypychać nadkoli może jest jakaś alternatywa? Inne amory...

W takim przypadku zastosuj odboje od pandy , jest to pelna lana guma a nie tak jak w seicento ze pianka. koszt góra 10złszt

słyszałem też o odboju z malucha ale już nie pamietam kto ma u siebie cfaniaczek.gif

PZM1 też nad nimi myślałem, może ktoś ma taki zestaw przy 8j...

Dodam że kapcie z tyłu to 175/50 które zamienię na 165/55 bo naciąg też coś da

> słyszałem też o odboju z malucha ale już nie pamietam kto ma u siebie

> PZM1 też nad nimi myślałem, może ktoś ma taki zestaw przy 8j...

> Dodam że kapcie z tyłu to 175/50 które zamienię na 165/55 bo naciąg też coś da

z malucha ma chyba rafal818 ale glowy nie dam grinser006.gif

> Pomyliłem... 7j ma 14 lub 15 a 8j bankowo ET4

> rafal2188 w takim razie muszę takie sobie sprawić dostanę na allegro czy to jakiś rodzynek

Na allegro bez żadnego problemu a i w motoryzacyjnych jest tego na pęczki grinser006.gif

8j et 4 , to mam pytanie co ci dało,że zaklepałeś ranty ? devil.gif jak fela wystaje dobre 2.5 cm na zewnątrz ? jakbyś zaklepał i poszerzył to owszem miało to sens ,a to tak to nie wiem co ci to miało dać crazy.gif

a to sorry jakoś zapomniało mi sie,zę miałeś intry biglaugh.gif, ja mam prawie ten sam problem ze wystaje, ale napewno będe bawił sie z bebnami, a dalej będziemy widzeć musze zrobić jakoś z tyłu tego stance ;D , najlepiej było by zdobyć smuura z ET 15 grinser006.gif

> a to sorry jakoś zapomniało mi sie,zę miałeś intry , ja mam prawie ten sam problem ze wystaje, ale

> napewno będe bawił sie z bebnami, a dalej będziemy widzeć musze zrobić jakoś z tyłu tego

> stance ;D , najlepiej było by zdobyć smuura z ET 15

tu nie ma co sie zastanawiać maszynka do nadkoli i jazda u siebie w seju miałem wystające koło ponad 3 centy a kolega wyciągnął tak nadkola że lakier nie popękał nawet zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifgdzieś mam foty muszę poszukac miałem z tyłu Fele ats ,ale nie pamiętam jakie tam et było albo et 1 albo coś koło tego zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

masz znalazłem foty tak wygląda po wyciągnięciu bez sprężyny tył

24d834fa40d03440m.jpg

a tak przed

9d57d4d875597b74m.jpg

• 7 months later...

> W takim przypadku zastosuj odboje od pandy , jest to pelna lana guma a nie tak jak w seicento ze

> pianka. koszt góra 10złszt

Temat juz stary lecz nie będę zakładał nowego tongue.gif a, więc z tylu mam odboj u gory standardowy i on juz sie ładnie sypie i tak myślę go wymienić na ten od Pandy tylko moze ktoś zamieścić fotke i czy montaż takiego odboja jest taki sam jak tego standardowego, dodam jeszcze ze w wachacz mam wkrecony odboj od Żuk-a wink.gif i spisuje sie dobrze.