Skocz do zawartości

Przerywające kierunkowskazy


tomi84

Rekomendowane odpowiedzi

Odrazu podam rzecz przez którą tak się dzieje

ah030.jpg

W zimne, wilgotne dni wszystko działa ale w upalne i gorące dni gdy przerywają kierunkowskazy musze poruszać tą niebieską kostką i wtedy działają na np. 3 sekundy.

Próbowałem to wyciągnąć ale pewnie trzyma na jakiś zatrzaskach i wole zapytać zanim coś urwe, jak to wymontować i czy da się to kupić w sklepie no i jak się to fachowo nazywa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odrazu podam rzecz przez którą tak się dzieje

> W zimne, wilgotne dni wszystko działa ale w upalne i gorące dni gdy przerywają kierunkowskazy musze

> poruszać tą niebieską kostką i wtedy działają na np. 3 sekundy.

> Próbowałem to wyciągnąć ale pewnie trzyma na jakiś zatrzaskach i wole zapytać zanim coś urwe, jak

> to wymontować i czy da się to kupić w sklepie no i jak się to fachowo nazywa ?

To niebieskie to przerywacz kierunkowskazów, powinien wyjść ze stopki tak jak każdy inny przekaźnik... trzeba potem go otworzyć, znaczy ściągnąć niebieski cały dekiel i przelutować potem styki w środku i będzie działać jak ta lala potem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To niebieskie to przerywacz kierunkowskazów, powinien wyjść ze stopki tak jak każdy inny

> przekaźnik... trzeba potem go otworzyć, znaczy ściągnąć niebieski cały dekiel i przelutować

> potem styki w środku i będzie działać jak ta lala potem

Dokładnie, mnie padły kierunki w środku Radomia akurat jak jechałem z kobitą zapisać ją na prawko a że miałem w bagażniku lutownicę to heja na informację czy użyczą mi gniazdka grinser006.gif spojrzenia małolatów stojących w kolejce bezcenne rotfl.gif jak lutowałem i unosił się zapach kalafonii zlosnik.gif ale kierunki do końca działały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działo się dokładnie tak samo.

Kiedyś (oj dawno temu) jechaliśmy z kolegą od klienta i jak padły to używaliśmy kierunkowskazów jak rowerzysta wink.gif

U mnie pomogło przelutowanie styków - po prostu przygrzałem lutownicą styki, które od wstrząsów trochę "puszczają" - przynajmniej tak wyczytałem na innym forum motoryzacyjnym gdzie szukałem rozwiązania.

Aby wyjąć "tę niebieską kostkę", po prostu ją wyciągnij - jest tak jak inne przekaźniki wciśnięta bez żadnego mocowania czy zabezpieczenia. Niebieską obudowę też bez przeszkód możesz otworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.