Skocz do zawartości

chevrolet epica r6 i lpg


marcin77

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

dziś wstawiono mi instalację do epici, czytając homologację znalazłem że jest zamontowany sterownik AGIS MINI S 4cyl. hmm.gif, wtryskiwacze omvl, niestety auto nie jedzie, dodatkowo pojawił się chwilowy dźwięk przy dodawaniu gazu (coś ala "psyt"), jadę oczywiście na poprawki i jestem zniesmaczony no.gif

instalka 4cyl do 6 cyl. to ma działać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalka do czterocylindrowca teoretyczne mogła by działać w sześciocylindrowym zakładając , że ten sześciocylindrowiec miałby układ wtryskowy w półsekwencji. Ja czegoś takiego nie robiłem i nie wiem czy w praktyce zadziała.

Jeśli jednak coś takiego zrobili , to rzeźba jakich mało.

Chyba , że im się coś pomyliło przy wypisywaniu kwitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Instalka do czterocylindrowca teoretyczne mogła by działać w sześciocylindrowym zakładając , że ten

> sześciocylindrowiec miałby układ wtryskowy w półsekwencji. Ja czegoś takiego nie robiłem i nie

> wiem czy w praktyce zadziała.

To auto ma na bank wtrysk w pełni sekwencyjny.

> Jeśli jednak coś takiego zrobili , to rzeźba jakich mało.

> Chyba , że im się coś pomyliło przy wypisywaniu kwitów.

Raczej tak. Żeby to jednoznacznie zweryfikować wystarczy zwykle podnieść maskę. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Instalka do czterocylindrowca teoretyczne mogła by działać w sześciocylindrowym zakładając , że ten

> sześciocylindrowiec miałby układ wtryskowy w półsekwencji. Ja czegoś takiego nie robiłem i nie

> wiem czy w praktyce zadziała.

> Jeśli jednak coś takiego zrobili , to rzeźba jakich mało.

> Chyba , że im się coś pomyliło przy wypisywaniu kwitów.

dziś byłem, na kwicie jest wpisany numer homologacji a instalka jest niby pod 6 i 8 cylindrów (nie wiem może podjadę do innego gazowanika na weryfikację), "psyk" jest niby z parownika hmm.gif, ma się "ułożyć" lpg, dziś faktycznie inaczej jeździ tzn. lepiej hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziś byłem, na kwicie jest wpisany numer homologacji a instalka jest niby pod 6 i 8 cylindrów (nie

> wiem może podjadę do innego gazowanika na weryfikację), "psyk" jest niby z parownika , ma

> się "ułożyć" lpg, dziś faktycznie inaczej jeździ tzn. lepiej

NIGDY nie daj sobie wciskać "układania" się. Jeśli się ułoży na LPG, to się na benzynie rozłoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziś byłem, na kwicie jest wpisany numer homologacji a instalka jest niby pod 6 i 8 cylindrów (nie

> wiem może podjadę do innego gazowanika na weryfikację), "psyk" jest niby z parownika , ma

> się "ułożyć" lpg, dziś faktycznie inaczej jeździ tzn. lepiej

Chyba nie trafiłeś na najlepszych speców. Instalacja ma być tak ustawiona, żeby auto jechało od razu. Można sobie potem korygować to i owo, ale od początku nie może być wyraźnie gorzej niż na noPB.

Reduktor jakiego typu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.