Skocz do zawartości

kombi za 4k PLN ?


open

Rekomendowane odpowiedzi

> nubira II (...)

Dzięki za typ Nubiry. Gdyby auto było dla mnie to nawet bym się nie zastanawiał - Daewoo to wdzięczne auta i w dobrej cenie ok.gif

Niestety przyszły nabywca zapewne chciałby wzbudzać podziw i zazdrość sąsiadów ( grinser006.gif ) - a Daewoo pewnie okaże się za mało "prestiżowe" crazy.gif

Stąd pewnie pierwszy typ - Mercedes w124. spineyes.gif

Pogadam z nim, zobaczymy... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kumpel kupił za chyba mniej nawet, i gwarantuję Ci że wzbudza jedno i drugie

> wiem wiem, u Ciebie nie

Swoją drogą Fiat to wtedy była potęga.

Model 128 zaprezentowany w 1969 roku,

gdzie wówczas był np VW?

240px-Vw_411_v_sst.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kumpel kupił za chyba mniej nawet, i gwarantuję Ci że wzbudza jedno i drugie

> wiem wiem, u Ciebie nie

Taką Zastavkę kupił za 4 tysie???

Fajnie. Moje pierwsze auto. Spędziłem w nim całe dzieciństwo podróżując z rodzicami do Bułgarii. Na Zastavie uczyłem się jeździć mając 14 lat.

Pozdro

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety przyszły nabywca zapewne chciałby wzbudzać podziw i zazdrość sąsiadów ( ) - a Daewoo

> pewnie okaże się za mało "prestiżowe"

> Stąd pewnie pierwszy typ - Mercedes w124.

Będą się pukać w czoło i rżeć ze śmiechu. Jedyny prestiż za 4k to auto z przykładu Konika oraz inne zabytki. Z pozostałych to niech przyszły user się cieszy jak nie rozkraczy się na światłach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to nie wierz

> taką zakupił od 70 letniego Pana z Katowic, Pan miał jeszcze 3d ale nie chciał sprzedać

Piękna ok.gifPrzyszedł do mnie kiedyś dziadek po pasek klinowy do takiej zastawki ,kupiona na imporcie przy zakupie dostał zapasowy i teraz go zakłada(po 30 kilku latach) i chce mieć w domu zapasowy hehe.gifNiestety gość był dość wiekowy i później już się nie pojawił bo miałem chrapkę na tą zastawkę podobno 30tys od nowości i garażowana zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Słuchajcie, dostałem zadanie znalezienia auta, a że nie znam się na takich szrotach to pytam:

> - budżet 4000 PLN

> - kombi lub coś vanowatego, ma być sporo większe niż SC i z bagażnikiem

> - najchętniej lubiące się z LPG

> - proste i tanie w naprawie

> - nie zeżarte przez korozję

> Ostatnio oglądałem Mercedesa w124 z 1992r. - dramat na kołach, w dodatku z zagazowanym silnikiem,

> którego nie da się zagazować

> Proszę o pomoc

Nie wiem czy padła propozycja ale może Fiat Marea 1,6 16V.

Spełnia wszystkie kryteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - budżet 4000 PLN

> - kombi lub coś vanowatego, ma być sporo większe niż SC i z bagażnikiem

> - najchętniej lubiące się z LPG

> - proste i tanie w naprawie

> - nie zeżarte przez korozję

Mam Audi A4 B5 Kombi 1.8 benzyna, rocznik 1996, które muszę sprzedać. Samochód sprowadzony, nieopłacony. Miał robić za wół roboczy w firmie, ale plany się zmieniły i został kupiony większy pojazd do tego celu.

Wszystkie wymienione warunki spełnia. No z opłatami wyjdzie chyba trochę więcej niż 4000, ale to kwestia negocjacji wink.gif

287769378-audia4.jpg

post-22221-14352524470532_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> palio weekend ? - ale to chyba ciezko bez korozji

Pod warunkiem że wyprodukowane w Brazylii (made in Brasil na tabliczce znamionowej) i nie bite

Mam 1999 (diesel 1.7) w dalszym ciągu bez widocznej rudej, tam gdzie ma odpryski lakieru srebrzy się ocynk , auto warte czapkę gruszek.

Egzemplarze wyprodukowane u nas w większości nie mają już dołów drzwi i progów oraz dziurawą podłogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.