Skocz do zawartości

Jak zdjąć lampkę?


blue_impuls

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym zaczal od proby zdjecia calej tej oslony. Podwazyc i odejdzie w calosci wraz z lampkami

Procedura

1. Chwycić zespołu konsoli dachowej i pociągnąć w dół zwalniając zapinki zabezpieczające zespołu konsoli dachowej do zespołu podsufitki.

2. Odłączyć połączenia elektryczne.

Uwaga: Zamienne konsole dachowe mogą przychodzić z zatyczkami wetkniętymi w otwory mikrofonu, które muszą zostać wyjęte przed ponownym montażem mikrofonu. Zatyczki te mogą zostać wyjęte poprzez pociągnięcie za nóżki znajdujące się w tylnej części konsoli dachowej lub mogą zostać rozwiercone.

3. Przy wymianie zespołu konsoli dachowej, przenieść wszystkie niezbędne podzespoły.

287780600-lampkamalibu.jpg

post-115536-14352524504952_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym zaczal od proby zdjecia calej tej oslony. Podwazyc i odejdzie w calosci wraz z lampkami

Tak próbowałem ale wymiękłem jak nie chciała wyjść po dobroci. Ale teraz jak mam pewność, że dobrze robiłem spróbuję ponownie ok.gif

BTW skąd masz ten rysunek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W instrukcji napisali żeby jechać do ASO

Złącza lampki nie dały za wygraną więc pojechałem do ASO. Poniżej fota jak AUTO POL oddaje auta klientowi:

287783393-autopol5.JPG

Oczywiście debile stwierdzili, że tak było. Nie przewidzieli jednak, że wcześniej porobiłem zdjęcia skromny.gif Sprawę przekazałem do GM Polska a decyzja jest jedna - żegnam się z produktami GM.

post-50925-14352524511719_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Złącza lampki nie dały za wygraną więc pojechałem do ASO. Poniżej fota jak AUTO POL oddaje auta

> klientowi:

> Oczywiście debile stwierdzili, że tak było. Nie przewidzieli jednak, że wcześniej porobiłem zdjęcia

> Sprawę przekazałem do GM Polska a decyzja jest jedna - żegnam się z produktami GM.

O ja pie.... , nawet bym nie odebral sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Złącza lampki nie dały za wygraną więc pojechałem do ASO. Poniżej fota jak AUTO POL oddaje auta

> klientowi:

> Oczywiście debile stwierdzili, że tak było. Nie przewidzieli jednak, że wcześniej porobiłem zdjęcia

> Sprawę przekazałem do GM Polska a decyzja jest jedna - żegnam się z produktami GM.

Osz fak icon_eek.gif

Nie odpuścił bym tego gnojom.

Jak miałem stłuczkę to miałem porobionych dużo zdjęć auta przed oddaniem do ASO. Zrobili mi wgniota na tylnej masce. Po pokazaniu zdjęć bez marudzenia naprawili i ładnie przeprosili. Ale żeby tak po chamsku iść w zaparte to szok panic.giffacepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Złącza lampki nie dały za wygraną więc pojechałem do ASO. Poniżej fota jak AUTO POL oddaje auta

> klientowi:

> Oczywiście debile stwierdzili, że tak było. Nie przewidzieli jednak, że wcześniej porobiłem zdjęcia

> Sprawę przekazałem do GM Polska a decyzja jest jedna - żegnam się z produktami GM.

flejtuchy yikes.gif

Ja uslyszalem wczoraj w ASO, ze kombinatorem jestem, bo "przeglad antykorozyjny" przyjechalem do nich robic, a pozostale przeglady robie gdzie indziej.

Na pytanie co uwazaja za kombinowanie uslyszalem, ze w razie "W" i rdzy maja zamiar mi problemy robic, wiec olewam ich przeglady antykorozyjne po 150zl/rok i w razie "W" bede mial $$$ na przelakierowanie elementu.

Nie interesuje mnie ich stempelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w orlando ASO porysowało ozdobną listwę deski rozdzielczej (etac_owiec widział na zlocie). Zauważyłem dopiero w domu (kilkadzisiąt km od ASO). Niestety nie miałem fotek jak ty żeby cokolwiek dało się udowadniać. Odpuściłem uważając że w mojej sytuacji to walka z wiatrakami. Twój przypadek jest jednak dużo grubszy - uważam to za skandal.

Z drugiej strony nie jest winą GM że ASO w ten sposób postąpiło. Kwestia teraz oczywiście jak GMP zareaguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z drugiej strony nie jest winą GM że ASO w ten sposób postąpiło. Kwestia teraz oczywiście jak GMP

> zareaguje.

Oczywiście, że nie są winni. Ale ponieważ w ASO sami debile a GM wymaga swoich standardów liczę, że kogoś to zainteresuje.

Poza tym opinia o AUTO POL wraz z fotkami jest w sieci skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Złącza lampki nie dały za wygraną więc pojechałem do ASO. Poniżej fota jak AUTO POL oddaje auta

> klientowi:

> Oczywiście debile stwierdzili, że tak było. Nie przewidzieli jednak, że wcześniej porobiłem zdjęcia

> Sprawę przekazałem do GM Polska a decyzja jest jedna - żegnam się z produktami GM.

Bylem w rozych ASO roznych marek ale czegos takiego jeszcze nie widzialem yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No kurde jakość Chevy jest słabsza niż kiedyś

> Wypadła żarówka w lampce sufitowej i grzechocze Jak zdjąć lampkę bez uszkodzeń?

> W instrukcji napisali żeby jechać do ASO

Miałem podobny numer z moją cytryna wgnioty na tylnej klapie od łap.Po rozmowie z właścicielem dostałem upust na roboty i poprawiono klapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem podobny numer z moją cytryna wgnioty na tylnej klapie od łap.Po rozmowie z właścicielem

> dostałem upust na roboty i poprawiono klapę.

Informuję na bieżąco grinser006.gif

1. GM zainteresowało się sprawą. Jestem w kontakcie.

2. Zadzwonił jakiś chamek z AUTO POLu. Próbując nie dać mi dojść do słowa "zasugerował", że to dziwne, że robiłem zdjęcia i ON rozmawiał z pracownikami. Są niewinnni grinser006.gif

ad. 2) debile grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Informuję na bieżąco

> 1. GM zainteresowało się sprawą. Jestem w kontakcie.

> 2. Zadzwonił jakiś chamek z AUTO POLu. Próbując nie dać mi dojść do słowa "zasugerował", że to

> dziwne, że robiłem zdjęcia i ON rozmawiał z pracownikami. Są niewinnni

> ad. 2) debile

Dziwne jest ze serwis nie robi protokolu przyjecia i nie wzywa uzytkownika, aby mu pokazac ze to nie oni tak ubrudzili, szczegolnie ze auto nie ma roku. angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziwne jest ze serwis nie robi protokolu przyjecia i nie wzywa uzytkownika, aby mu pokazac ze to

> nie oni tak ubrudzili, szczegolnie ze auto nie ma roku.

Robi ....czasem. Jak ja oddawałem Cruza na 2 przegląd to zdołałem ujść z salonu 200m i był telefon na komórę że serwis znalazł 2 wgniotki w progach po obu stronach i ze to nie oni grinser006.gif Wiem mowie, to serwis od zmiany kół tach fachowo auto podniósł i dzięki temu mam teraz darmowe zmiany kółek u nich cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Złącza lampki nie dały za wygraną więc pojechałem do ASO. Poniżej fota jak AUTO POL oddaje auta

> klientowi:

> Oczywiście debile stwierdzili, że tak było. Nie przewidzieli jednak, że wcześniej porobiłem zdjęcia

> Sprawę przekazałem do GM Polska a decyzja jest jedna - żegnam się z produktami GM.

Ja [motyla noga]ę.... icon_eek.gificon_eek.gificon_eek.gifsciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.