Skocz do zawartości

Felgi i dystanse RH.


szuro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam felgi rh cup oraz oryginalne dystanse rh, jednak mam pewien problem, ponieważ po zamontowaniu dystansu tak jak na obrazku poniżej

e4a79ad74c0b.jpg

felga nie styka sie z dystansem na całej powierzchni tylko jest coś takiego.....

b06117cfbabe.jpg

d404a2c8c1b3.jpg

34f60ef97cf3.jpg

d85456e49980.jpg

ma ktos pomysl co jest nie tak ?? czy moze tak ma byc, chociaz watpie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sama felga bez dystansu idealnie dolega do tarczy?

> Felga czasem nie była kiedyś przez kogoś przetaczana na środku?

felga bez dystansu tak, tyle ze sie nie da jechac bo kolo sie zapiera o amortyzator. Felgi RH z wysokim ET sa robione pod fabryczne dystanse ( takie wlasnie jakie posiadam) poniewaz posiadaja specjalne "wypustki" i nie sa centrowane przed otwor centrujacy a przez obrzeza dystansu.... felga bez dystansu wyglada tak

d4f5e61537e5.jpg

tylko wlasnie nie rozumiem czemu niby ori dystans robiony pod ta felge nie pasuje slinka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> felga bez dystansu tak, tyle ze sie nie da jechac bo kolo sie zapiera o amortyzator. Felgi RH z

> wysokim ET sa robione pod fabryczne dystanse ( takie wlasnie jakie posiadam) poniewaz

> posiadaja specjalne "wypustki" i nie sa centrowane przed otwor centrujacy a przez obrzeza

> dystansu.... felga bez dystansu wyglada tak

> tylko wlasnie nie rozumiem czemu niby ori dystans robiony pod ta felge nie pasuje

Bo jest tam jakis plastik w otworze centrujacym?

Mam takie felgi gdzies w garazu ale bede mogl sprawdzic dopiero za tydzien frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo jest tam jakis plastik w otworze centrujacym?

> Mam takie felgi gdzies w garazu ale bede mogl sprawdzic dopiero za tydzien

Nie ma smile.gif pierscien centrujacy zostal wyjety i wsadzony w dystans. Zastanawiam sie nad oddaniem dystansow do przetoczenia, zeby wszedl w ten rant. Ewentualnie sprzedam te dystanse i kupie o mniejszej srednicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na zdjęciu widać, że dystans wchodzi w te rowki. Zobacz czy to wgłębienie w które wchodzi dystans

> jest równe, czy czasem nie jest pod kątem

wchodzi, ale bardzo plytko, no nic zdejme kolko i zobacze czy faktycznie te ramiona wewnatrz nie sa pod katem, moze tak ma byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, posiadam felgi rh cup oraz oryginalne dystanse rh, jednak mam pewien problem, ponieważ po

> zamontowaniu dystansu tak jak na obrazku poniżej

> felga nie styka sie z dystansem na całej powierzchni tylko jest coś takiego.....

> ma ktos pomysl co jest nie tak ?? czy moze tak ma byc, chociaz watpie....

Jestes z Łodzi... mam takie 17stki... jak chcesz mozesz podjechac oblukac czy jest tak samo ale pewnie tak... Jak ja bede na miejscu to moge zrobic zdjecie ale nie wiem kiedy bede zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.