Skocz do zawartości

Faldach


dezet

Rekomendowane odpowiedzi

Pany mam dwa pytania. Jedno odnośnie demontażu - jak jest on przymocowany, jak go zdemontować, żeby nie uszkodzić. Trafił mi się w okolicy rodzynek po dzwonie i przymierzam się z jego właścicielem do zdemontowania dachu.

Drugie - czy ma ktoś sprawny silniczek od tego dachu, lub czy wie gdzie taki załatwić za rozsądne pieniądze grinser006.gif

Będę wdzięczny za pomoc 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Drugie - czy ma ktoś sprawny silniczek od tego dachu, lub czy wie gdzie taki załatwić za rozsądne

> pieniądze

Jak chodzi o silniczek od faldachu z seicento to coś mam smile.gif

Mogę wieczorem jutro zerknąć i zrobić foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pany mam dwa pytania. Jedno odnośnie demontażu - jak jest on przymocowany, jak go zdemontować, żeby

> nie uszkodzić. Trafił mi się w okolicy rodzynek po dzwonie i przymierzam się z jego

> właścicielem do zdemontowania dachu.

> Drugie - czy ma ktoś sprawny silniczek od tego dachu, lub czy wie gdzie taki załatwić za rozsądne

> pieniądze

> Będę wdzięczny za pomoc

najpierw sciagnijcie podsufitke, po tym zabiegu zobaczycie jakei to proste wyjac dach (jesli zaden inteligent go wczesniej nie wkleil na jakis dziwny klej zlosnik.gif )

dach przymocowany jest czterema aluminiowymi nazwijmy to listwami naroznymi zlosnik.gif kazda bedzie miala po 8-10 nakretek z podkladka na klucz 8( a moze 10? )

po odkreceniu listew, dach do gory i wszystko ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak chodzi o silniczek od faldachu z seicento to coś mam

> Mogę wieczorem jutro zerknąć i zrobić foto.

Ok to super, popatrz bo ten co jest wyzionął ducha i ma mi dać jakiś zastępczy z bravo, pod który trzeba mocowania przerabiać smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najpierw sciagnijcie podsufitke, po tym zabiegu zobaczycie jakei to proste wyjac dach (jesli zaden

> inteligent go wczesniej nie wkleil na jakis dziwny klej )

> dach przymocowany jest czterema aluminiowymi nazwijmy to listwami naroznymi kazda bedzie miala po

> 8-10 nakretek z podkladka na klucz 8( a moze 10? )

> po odkreceniu listew, dach do gory i wszystko

Dzięki wielkie za info, o to mi chodziło zlosnik.gif20.GIF20.GIF20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój faltdach przed założeniem odwiedził tego Pana

> http://www.szyberdachy.waw.pl/kontakt.html

> Profesjonalna robota, kasa niemała, ale części są po prostu drogie

Dzięki za namiar, gdyby coś było nie tak będę wiedział do kogo uderzać. Powiedz mi jeszcze, czym malowałeś, bądź kleiłeś faldach od spodu, bo na zdjęciu znalezionym w necie widzę, że jest czarny zlosnik.gif

8-kopia1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki za namiar, gdyby coś było nie tak będę wiedział do kogo uderzać. Powiedz mi jeszcze, czym

> malowałeś, bądź kleiłeś faldach od spodu, bo na zdjęciu znalezionym w necie widzę, że jest

> czarny

ja np, to szare poszycie wywalilem i u tapicera zrobilem nowe ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki za namiar, gdyby coś było nie tak będę wiedział do kogo uderzać. Powiedz mi jeszcze, czym

> malowałeś, bądź kleiłeś faldach od spodu, bo na zdjęciu znalezionym w necie widzę, że jest

> czarny

Fabryczną szarą szmatę se skaju obszyłem materiałem razem z podsufitką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.