Skocz do zawartości

Sprężyny tył Weitec SC


bolekatepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pisze tu bo giełde nie każdy czyta

Pękła mi 1 tylna sprężyna weitec -40 zielona . Może komus gdzies zalega 1 taka spręzyna to chętnie kupie ewentualnie może ma ktoś 2 tylne innej firmy to też ewentualnie byłbym zainteresowany .

Allegro i Olx sprawdzone nie ma beksa.gif Tylko komplety a na razie mam inne wydatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Pisze tu bo giełde nie każdy czyta

> Pękła mi 1 tylna sprężyna weitec -40 zielona . Może komus gdzies zalega 1 taka spręzyna to chętnie

> kupie ewentualnie może ma ktoś 2 tylne innej firmy to też ewentualnie byłbym zainteresowany .

> Allegro i Olx sprawdzone nie ma Tylko komplety a na razie mam inne wydatki

po prostu nie wierzę, wymieniałem tydzień temu śruby kolumny, to na GWlkp się pytali, gdzie można zanabyć śruby do kolumny, dzisiaj wymieniłem zawias (z Weitec na TA) a ten się pyta o tylne sprężyny Weitec hahaha.gif normalnie jakiś sezon na to czy ja jakiś prorok spod ciemnej gwiazdy? niewiem.gif

Otóż mam taką jedną przednią i jedną tylną bo mi pękły lewa tylna i prawa przednia, sam nie wiem kiedy, o tak wyglądały jeszcze przedwczoraj:

287793985-DSC_0538m.jpg

287793985-DSC_0553m.jpg

287793985-DSC_0549m.jpg

a tak wyglądały 28 czerwca 2005:

287793985-CIMG0034m.jpgbiglaugh.gif

a na poważnie to tak dla potomności: rzućcie okiem baczniej od czasu do czasu na sprężyny, ja jeździłem i nie czułem żadnych niepokojących przemieszczeń auta z takim zawiasem, ale kto wie co może się stać.

Bolekate: teraz muszę już lecieć do roboty ale wieczorem albo jutro z rana wyczyszczę ze rdzy tą co mi się ostała, zrobię Ci foto i jak będziesz chciał to Ci wyślę, bylebym za wysyłkę nie musiał płacić zlosnik.gif

post-15724-14352524617503_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po prostu nie wierzę, wymieniałem tydzień temu śruby kolumny, to na GWlkp się pytali, gdzie można

> zanabyć śruby do kolumny, dzisiaj wymieniłem zawias (z Weitec na TA) a ten się pyta o tylne

> sprężyny Weitec normalnie jakiś sezon na to czy ja jakiś prorok spod ciemnej gwiazdy?

> Otóż mam taką jedną przednią i jedną tylną bo mi pękły lewa tylna i prawa przednia, sam nie wiem

> kiedy, o tak wyglądały jeszcze przedwczoraj:

> a tak wyglądały 28 czerwca 2005:

> a na poważnie to tak dla potomności: rzućcie okiem baczniej od czasu do czasu na sprężyny, ja

> jeździłem i nie czułem żadnych niepokojących przemieszczeń auta z takim zawiasem, ale kto wie

> co może się stać.

> Bolekate: teraz muszę już lecieć do roboty ale wieczorem albo jutro z rana wyczyszczę ze rdzy tą co

> mi się ostała, zrobię Ci foto i jak będziesz chciał to Ci wyślę, bylebym za wysyłkę nie musiał

> płacić

Ok to czekam na foto [email protected]

Tak mysle że może wziął bym obie tylna i przednia tak na zapas jak by przód kiedyś umarł

Napisz w mailu ile za obie i wysyłke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a na poważnie to tak dla potomności: rzućcie okiem baczniej od czasu do czasu na sprężyny, ja

> jeździłem i nie czułem żadnych niepokojących przemieszczeń auta z takim zawiasem, ale kto wie

> co może się stać.

I miałem podobnie. Zdziwiłem się jak brałem się za wymianę wahaczy i tulei na stabie - lewa sprężyna pęknięta jak u ciebie na foto z tym że u mnie były Eibach. Więc sprężyny też musiałem zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Pisze tu bo giełde nie każdy czyta

> Pękła mi 1 tylna sprężyna weitec -40 zielona . Może komus gdzies zalega 1 taka spręzyna to chętnie

> kupie ewentualnie może ma ktoś 2 tylne innej firmy to też ewentualnie byłbym zainteresowany .

> Allegro i Olx sprawdzone nie ma Tylko komplety a na razie mam inne wydatki

wcale mnie to nie dziwi... jak pisałem o tym ze 4 lata temu to wszyscy na mnie wyskoczyli tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.