Skocz do zawartości

Kupno lodówki.


Galamce

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy w dobry dział się wstrzeliłem, ale myśle, że ten jest najbardziej zbliżony grinser006.gif Pytanie dość nietypowe jak na forum, a już wogole dział grinser006.gif Ostatnio szwankuje mi lodówka.. I nosze się z zamiarem kupna nowej, niestety fundusze przyciskają i niestety jestem zmuszony kupić coś tańszego (do 1000 zł). Poszperałem trochę po internecie, ale czytając opinie trochę powiem się zniechęciłem (wiem, że każdemu to ciężko dogodzić grinser006.gif). Modele o których czytałem cenowo: BEKO CSA31020, CNA29120, CSA31000, CS234022. W tych cenach udało mi sie znaleźć na allegro (niektóre powystawowe).

I tutaj takie moje pytanie: Czy możecie polecić śmiało jakaś lodówkę do 1000 zł?

Najważniejsze to to, żeby była w miarę pojemna i wysoka tak około 180 cm. Oczywiście z zamrażalnikiem i nie robiła wiatraka z licznika ani nie budziła pół bloku grinser006.gif.

Z góry dzięki za odpowiedzi i sory jak nie ten dział ale nie wiedziałem, gdzie to umieścić 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy w dobry dział się wstrzeliłem, ale myśle, że ten jest najbardziej zbliżony Pytanie

> dość nietypowe jak na forum, a już wogole dział Ostatnio szwankuje mi lodówka.. I nosze się z

> zamiarem kupna nowej, niestety fundusze przyciskają i niestety jestem zmuszony kupić coś

> tańszego (do 1000 zł). Poszperałem trochę po internecie, ale czytając opinie trochę powiem się

> zniechęciłem (wiem, że każdemu to ciężko dogodzić ). Modele o których czytałem cenowo: BEKO

> CSA31020, CNA29120, CSA31000, CS234022. W tych cenach udało mi sie znaleźć na allegro

> (niektóre powystawowe).

> I tutaj takie moje pytanie: Czy możecie polecić śmiało jakaś lodówkę do 1000 zł?

> Najważniejsze to to, żeby była w miarę pojemna i wysoka tak około 180 cm. Oczywiście z

> zamrażalnikiem i nie robiła wiatraka z licznika ani nie budziła pół bloku .

> Z góry dzięki za odpowiedzi i sory jak nie ten dział ale nie wiedziałem, gdzie to umieścić

Co prawda mam Boscha ale podobno Amica robi tanie i dobre lodówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączę się do wątku. Szukam lodówki do trzymania odpadów medycznych. Wynikają z tego dwa priorytety: niskie zużycie prądu i stosunkowo niska cena. zamrazalnika nie potrzebuje, rozmiar w zasadzie dowolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podłączę się do wątku. Szukam lodówki do trzymania odpadów medycznych. Wynikają z tego dwa

> priorytety: niskie zużycie prądu i stosunkowo niska cena. zamrazalnika nie potrzebuje, rozmiar

> w zasadzie dowolny.

Ooooo beko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.