Skocz do zawartości

jak nie 130i to co ?


ppmarian

Rekomendowane odpowiedzi

> czemu?

> auto bedzie robic rocznie ~25kkm

> wystarczy ze zaoszczedze glupie 20zl na 100km to jest 5kPLN przez 4 lata (tyle zamierzam trzymac

> auto) mamy 20kPLN...

Owszem tak, ale ja się pytam jeszcze raz, gdzie Ty w e87 chcesz upchnąć w miarę duży zbiornik LPG i mieć gdzie dać zakupy z TESCO?

Zgadzam sie z KvM, z tego co tu wymieniono to e87 będzie dawać najwięcej frajdy z jazdy, nawet zachipowany na 200KM M47N2 (seryjnie 163KM) daje możliwość potrzaskania boczarów grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Owszem tak, ale ja się pytam jeszcze raz, gdzie Ty w e87 chcesz upchnąć w miarę duży zbiornik LPG i

> mieć gdzie dać zakupy z TESCO?

> Zgadzam sie z KvM, z tego co tu wymieniono to e87 będzie dawać najwięcej frajdy z jazdy, nawet

> zachipowany na 200KM M47N2 (seryjnie 163KM) daje możliwość potrzaskania boczarów

Mam w e46 comptact butlę walec 50l do zatankowania. Po lewej strony bagaznika. Zostaje tyle miejca że zakupy z L na tydz dla 3os rodziny mieszczą się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam w e46 comptact butlę walec 50l do zatankowania. Po lewej strony bagaznika. Zostaje tyle miejca

> że zakupy z L na tydz dla 3os rodziny mieszczą się.

kurde, w e87 jest tak mały że jakoś tego nie widzie, no ale mogę się mylić 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No w zimie zdecydowanie

Ciekawe czy ładnie pomalowane płyty chodnikowe, z gustownym, złotym napisem Tjunink, będą się sprzedawać na allegro. biglaugh.gif

Oczywiście opisane jako remedium na RWD w zimowych warunkach. cfaniaczek.gif

Chyba nawet promocję zrobię: "Bądź Kubicą, spraw, że twoja beema będzie w twoich rękach bolidem F1 - kup 3, drugie 3 dostaniesz gratis. Mega trakcja w gratisie!!!!!!11111jeden". rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zweryfikowalem dostepnosc modeli na rynku i 50kPLN to malo na zadbane 130i 2007

> wiec raczej trzeba sie skupic nad c30 2.5T AT

> szkoda ze nie ma wiecej mocnych kompaktow z ABS

C30 dla 1-2 osób może byc ( jezdze S40 II 2.5T T5 Manual i C30 1.8 więc mam porównanie ) tylko nie AT... to niestety dośc skutecznie ogranicza osiągi i mozliwości lekkiego chipnięcia ( skrzyna nie wytrzymuje momentu) a przy tym wiecej pali i jest bardziej awaryjne

PS widze ze automat to wymóg konieczny- no te w Volvo nie grzeszą szybkością i bezawaryjnością)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.