Skocz do zawartości

1.9 tdi 90km


2pac528

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pare dni temu zakupiłem golfa 3 i dopiero dziś miałem okazje auto rozpędzić do wiekszej prędkośći :/ i niestety ale niestety golf osiągną tylko prędkość 140km na 5 biegu przy 3,2 tys obrotów i dalej nie chciał isc :/ czym to może być spowodowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam pare dni temu zakupiłem golfa 3 i dopiero dziś miałem okazje auto rozpędzić do wiekszej

> prędkośći :/ i niestety ale niestety golf osiągną tylko prędkość 140km na 5 biegu przy 3,2 tys

> obrotów i dalej nie chciał isc :/ czym to może być spowodowane??

Bardzo prawdopodobne ze uwalony jst zawor N75 i turbo przeladowywuje i odcina. Trzeba gofra podpiac pod vaga i posprawdzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo prawdopodobne ze uwalony jst zawor N75 i turbo przeladowywuje i odcina.

Tylko wtedy raczej nie docisnąłby nawet do 120km/h.

Czy auto osiąga wyższe obroty na innych biegach?

Pytam pod kątem filtra paliwa.

Może też turbo umiera i nie dmucha wystarczająco.

Podłączyć pod kompa koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko wtedy raczej nie docisnąłby nawet do 120km/h.

> Czy auto osiąga wyższe obroty na innych biegach?

> Pytam pod kątem filtra paliwa.

> Może też turbo umiera i nie dmucha wystarczająco.

> Podłączyć pod kompa koniecznie.

osiąga wyższe obroty na innych biegach jedynie 4 i 5 mają problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam pare dni temu zakupiłem golfa 3 i dopiero dziś miałem okazje auto rozpędzić do wiekszej

> prędkośći :/ i niestety ale niestety golf osiągną tylko prędkość 140km na 5 biegu przy 3,2 tys

> obrotów i dalej nie chciał isc

No i gicior !

Golfik, w przeciwieństwie do ciebie przestrzega przepisów i ograniczeń prędkości - w PL na autostradzie Vmax=140 km/h !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Tylko wtedy raczej nie docisnąłby nawet do 120km/h.

> Czy auto osiąga wyższe obroty na innych biegach?

> Pytam pod kątem filtra paliwa.

> Może też turbo umiera i nie dmucha wystarczająco.

> Podłączyć pod kompa koniecznie.

kolego, przy zacięciu zaworu czy też geometrii turbiny której akurat tutaj nie ma to graniczną prędkością dla tej przypadłości jest 130 na 5 biegu.

Sprawdzałem wielokrotnie przy jakich prędkościach obrotowych się przycina turbina to jest to ok 3200rpm na 4 biegu.

jeśli umierałoby turbo to notlauf włączałby się na każdym z biegów powyżej zadanej prędkości obrotowej.

Jak dla mnie uwalony n75, chyba że jest tam mod z dmuchawką to coś z nią.

Zrobić logi statyczne, dynamiczne w grupie 03,08,11 i wtedy będzie się dumać co dalej.

na próbę można zmienić podpięcie zaworów z podszybia miejscami, zasada ta sama a wykluczy jedną z możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.