Skocz do zawartości

Auto dla siedmio osobowej rodziny


greg23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W związku z narodzinami dziecka nr 5 (w końcu córka) poszukiwania auta czas zacząć.

Szukam vana w którym wygodnie pojedzie 7 osób (fajnie gdyby można zabrać teściową). Obecnie mam Chryslera Town&Country i niestety jest on trochę za mały. Dzieci na tylnej kanapie marudzą że im ciasno, pies się miota między fotelami. A wózek w bagażniku zajmuje 3/4 jego objętości. Na te wakacje jeszcze wystarczy ale za rok będzie bieda.

Oczywiste typy to T4/T5 - Multivan lub Caravelle. Tylko cena nieco przeraża.

Chciałbym wydać około 30 tys.

Co jest godne polecenia w tej wielkości? transit, ducato, vivaro, traffic, vito?

oczywiście wersja jaknajbardziej osobowa.

Zależy mi na niskiej awaryjności.

pzdr

grześ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo kuźwa! Stary, BIG SZACUN !! Nas jest szóstka i uważam, że to już niezła gromadka.

Jeżeli Town&Country jest dla Ciebie za małe, to proponowałbym rozglądać się za:

- pasażerskimi wersjami jakiś Fiatów dostawczaków

- amerykańskimi wynalazkami typu Ford Econoline (niekoniecznie ten model)

- ewentualnie przymierzyć do Odyssey lub Sienny, ale moga się one okazać b. podobne do Chryslera.

T4/T5 w wersji Caravelle nadaje się w zasadzie do wożenia budowlańców a nie rodziny. Przynajmniej ja to sobie tak wyobrażam, że rodzina zasługuje na wyższy komfort jazdy.

3mam kciuki

Pozdro

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> W związku z narodzinami dziecka nr 5 (w końcu córka) poszukiwania auta czas zacząć.

> Szukam vana w którym wygodnie pojedzie 7 osób (fajnie gdyby można zabrać teściową). Obecnie mam

> Chryslera Town&Country i niestety jest on trochę za mały. Dzieci na tylnej kanapie marudzą

> że im ciasno, pies się miota między fotelami. A wózek w bagażniku zajmuje 3/4 jego objętości.

> Na te wakacje jeszcze wystarczy ale za rok będzie bieda.

> Oczywiste typy to T4/T5 - Multivan lub Caravelle. Tylko cena nieco przeraża.

> Chciałbym wydać około 30 tys.

> Co jest godne polecenia w tej wielkości? transit, ducato, vivaro, traffic, vito?

> oczywiście wersja jaknajbardziej osobowa.

> Zależy mi na niskiej awaryjności.

> pzdr

> grześ

Ducato w wysokie 9 osobowe (ta wersja z osobnymi fotelami)

lub Trafic/Primastar/Vivaro nalepiej w wersji BlackEdition Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem małą traskę wypożyczonym Traffic dci, jakieś 500 km z 7 osobami na pokładzie, nie czułem żadnej różnicy między tym a moim Scenikiem. Gorzej wyciszony tylko, ale przestrzeń, silnik, wszystko na plus. Na tempomacie ustawionym na 100 km/h spalił 8,5 litra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> owszem wygodny i jedzie sie jak osobowym ale usterkowosc masakryczna, niestety mam takiego w firmie

hmm mam od kilku lat - jak dotad byly walki z klima (wymiana przewodow i oringow) i na wlasna prosbe wymiana wtryskiwacza, oraz proba dolozenia tempomatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.