Skocz do zawartości

Kupi się Alfę 147 albo GT za 15 koła?


Jerzy

Rekomendowane odpowiedzi

> Po lifcie, da radę czy to pobożne życzenie?

znajomy sprzedał pół roku temu w wersji Distinctive 1.9 150KM za ok 16 tyś 2006 rok.

Myślę, że za 15 można już czegoś poszukać sensownego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trafiłem na coś takiego, nie wygląda źle link

może się mylę ale IMHO to jakiś ulep, wycieraczki starego typu, kiera świeci się jak psu... do tego nie wiem czy to wina zdjęcia, ale panel klimy ma inny kolor niż góra konsoli.

Pęknięcie szyby od gradobicia, też mi coś nie pasuje....

BTW Fele chyba z 156 hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może się mylę ale IMHO to jakiś ulep, wycieraczki starego typu, kiera świeci się jak psu... do tego

> nie wiem czy to wina zdjęcia, ale panel klimy ma inny kolor niż góra konsoli.

> Pęknięcie szyby od gradobicia, też mi coś nie pasuje....

> BTW Fele chyba z 156

Za taką cenę to cudów bym się nie spodziewał. Felgi można zmienić też mam 17 od GT założone to akurat nie jest wyznacznikiem. Ale ten środek w takiej biednej wersji jest paskudny grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiedziałbym raczej manualna

> Ale fakt faktem kolor panelu ma inny odcień co dziwne

stawiam raczej na to, ze panel klimy jest oryginalny z tego auta tylko ktoś radio zmnieniał i nie pasowała srebrna ramka albo była kiedyś nawi 2din i po założeniu zwykłego radia włożono jakikolwiek panel na kubki.

Bo ciemne panele były w części 147 i w GT blackline, ale tam raczej była klima dwustrefowa .:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za taką cenę to cudów bym się nie spodziewał. Felgi można zmienić też mam 17 od GT założone to

> akurat nie jest wyznacznikiem. Ale ten środek w takiej biednej wersji jest paskudny

dla mnie nie cena jest problemem, ale treść ogłoszenia względem tego co widzę, choć oczywiście mogę się mylić

Do felg się nie przyczepiłem, tylko mnie zastanowiły, oczywiście obuwie to najmniejszy problem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po lifcie, da radę czy to pobożne życzenie?

Dobra, z Alfy GT już się wyleczyłem, wczoraj dwie oglądałem i za 15 koła nie znajdzie się nic godnego zakupu, szczególnie diesla zlosnik.gif

Szukam więc 147, może będzie łatwiej zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobra, z Alfy GT już się wyleczyłem, wczoraj dwie oglądałem i za 15 koła nie znajdzie się nic

> godnego zakupu, szczególnie diesla

> Szukam więc 147, może będzie łatwiej

Myślę że zdecydowanie łatwiej wink.gif A oglądałeś tą co podsyłałem wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślę że zdecydowanie łatwiej A oglądałeś tą co podsyłałem wcześniej?

No i kupiłem zlosnik.gif Obejrzałem 3 sztuki i już straciłem wiarę że mozna kupić co sensownego, ale czwarta okazała się czarnym koniem wink.gif

Jest sprowadzona więc jeszcze jej nie odebrałem bo muszę ją najpierw zarejestrować, nie będę leciał na partyzanta bez tablic zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i kupiłem Obejrzałem 3 sztuki i już straciłem wiarę że mozna kupić co sensownego, ale czwarta

> okazała się czarnym koniem

> Jest sprowadzona więc jeszcze jej nie odebrałem bo muszę ją najpierw zarejestrować, nie będę leciał

> na partyzanta bez tablic

Bez linka sie nie liczy grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest sprowadzona więc jeszcze jej nie odebrałem bo muszę ją najpierw zarejestrować, nie będę leciał

> na partyzanta bez tablic

Nie jedzie się bez tylko zakłada się z innego auta albo tzw. wyklejanka (to oczywiście żart żeby nie było że namawiam) zlosnik.gif

To jeszcze zdjęcia jakieś wrzuć i mały opis smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i kupiłem Obejrzałem 3 sztuki i już straciłem wiarę że mozna kupić co sensownego, ale czwarta

> okazała się czarnym koniem

> Jest sprowadzona więc jeszcze jej nie odebrałem bo muszę ją najpierw zarejestrować, nie będę leciał

> na partyzanta bez tablic

A przegląd w PL ma zrobiony? Bo jak nie to i tak bedziesz potrzebował tablice do jego zrobienia. Albo próbne albo zamów se z neta "oryginały" na podstawie briefu bo będziesz 2 razy latał do urzędu żeby go zarejestrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A przegląd w PL ma zrobiony? Bo jak nie to i tak bedziesz potrzebował tablice do jego zrobienia.

> Albo próbne albo zamów se z neta "oryginały" na podstawie briefu bo będziesz 2 razy latał do

> urzędu żeby go zarejestrować.

Przegląd zrobiony i wszytkie opłaty także. Zastanawiam się tylko co z ubezpieczeniem? Czy zarejestruję samochód bez ubezpieczenia czy muszę najpierw zawrzeć umowę na numer VIN np?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przegląd zrobiony i wszytkie opłaty także. Zastanawiam się tylko co z ubezpieczeniem? Czy

> zarejestruję samochód bez ubezpieczenia czy muszę najpierw zawrzeć umowę na numer VIN np?

Pojazd ubezpieczasz w dniu rejestracji na tablice PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak dowiedziałem się tego rano telefonicznie od Pani w WK

> Jutro mam termin rejestracji i wieczorkiem smigam po autko

pochwal sie ci ti za sztuka smile.gif

wciep link do aukcji albo coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest tam tempomat? Bo coś nie widzę

Nie ma tempomatu zlosnik.gif

Generalnie jestem po weekendzie z tym samochodem i przejechałem jakieś 500km grinser006.gif Do zrobienia jest łącznik elastyczny wydechu i wahacze dolne i górne oraz łączniki stabilizatorów, ale wiedziałem o tym przy zakupie i sstargowałem odpowiednią kwotę smile.gif POza tym wszystko działa jak trzeba zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.