Skocz do zawartości

2015 Opel New Corsa


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecej wspolnego z Fiat-Chrysler chyba niz by chcielizlosnik.gif[...]

Siedzi na platformie SCCS, na tej amej na ktorej buduje Fiat-Chrysler.idea.gif[...]

bspiw.jpg

Siliki na EU za GM Forum:

1.0 litre 3 cylinder Ecotec Turbo, z 66kW lub 84kW, kazdy ma 170Nm.

Non-turbo 1.2 litre 51kW

Non-turbo 1.4 litre 66kW lub 73kW

Diesel 1.3 litre z 55kW lub 70kW

Moziliwa wersja 1.6l Turbo GSI ok 147kWidea.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując do obecnej corsy to mam wrażanie, że to nie jest nowy model tylko kolejny tym razem gruntowny FL. Czyżby pozazdrościli Fiatu ?? zlosnik.gif. Osobiście nie podoba mi się przód jakiś taki zrobiony na siłe. Zobaczymy jak będzie na żywo się prezentować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Porównując do obecnej corsy to mam wrażanie, że to nie jest nowy model tylko kolejny tym razem

> gruntowny FL. Czyżby pozazdrościli Fiatu ?? . Osobiście nie podoba mi się przód jakiś taki

> zrobiony na siłe. Zobaczymy jak będzie na żywo się prezentować

Mi się podoba a przód hmm przypomina mi zafirę a zafira podoba mi się bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiecej wspolnego z Fiat-Chrysler chyba niz by chcieli[...]

> Siedzi na platformie SCCS, na tej amej na ktorej buduje Fiat-Chrysler.[...]

> Siliki na EU za GM Forum:

> 1.0 litre 3 cylinder Ecotec Turbo, z 66kW lub 84kW, kazdy ma 170Nm.

> Non-turbo 1.2 litre 51kW

> Non-turbo 1.4 litre 66kW lub 73kW

> Diesel 1.3 litre z 55kW lub 70kW

> Moziliwa wersja 1.6l Turbo GSI ok 147kW[...]

kurde, kompletnie nie potrafię się wypowiedzieć na podstawie tych zdjęć. Ale raczej mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiecej wspolnego z Fiat-Chrysler chyba niz by chcieli[...]

> Siedzi na platformie SCCS, na tej amej na ktorej buduje Fiat-Chrysler.[...]

> Siliki na EU za GM Forum:

> 1.0 litre 3 cylinder Ecotec Turbo, z 66kW lub 84kW, kazdy ma 170Nm.

> Non-turbo 1.2 litre 51kW

> Non-turbo 1.4 litre 66kW lub 73kW

> Diesel 1.3 litre z 55kW lub 70kW

> Moziliwa wersja 1.6l Turbo GSI ok 147kW[...]

Z przodu to mi Punto przypomina, a te lampy paskudne. Od przednich słupków do końca nie widzę różnicy w stosunku do aktualnej Corsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To juz jest ta ich dlugo wyczekiwana nowosc? Jezeli tak to moga zaczac negocjacje ze zwiazkai

> zawodowymi w sprawie zwolnien grupowych.

Ja tego niewiem.gif ... hehe.gif[...] ale jakos nie widze jak to sie bedzie sprzedawac , IMVHO Opel pojdzie30.GIF , moze Russia znow go kupiidea.gif[...]

Zabicie Chevy w EU bylo IMVHO bledem ...

Optra%20(648%C3%97316).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> alez pokraka

Jak mozesz!old.gif To ma GM -EU uratowaczlosnik.gif[...]

Widze tlumy klientowzlosnik.gif, odmiane, SUV, all-track , yyy Sport i moze nawet Shooting-brake

3404091828_54acb7c11b.jpg

Ty jako klient mylisz sie! GM executive wiedza lepiej, to bedzie #1 sprzedazyhehe.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kurde, kompletnie nie potrafię się wypowiedzieć na podstawie tych zdjęć. Ale raczej mi się nie

> podoba.

Nie widzialme nigdy Adam na zywo, ale ja nie widze roznicy - miedzy tym a tym, ba ja tu tylko Punto widzepanic.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Porównując do obecnej corsy to mam wrażanie, że to nie jest nowy model tylko kolejny tym razem

> gruntowny FL. Czyżby pozazdrościli Fiatu ?? .[...]

Raczej juz wiadomo gdzie ex design Fiat-a znalezli pracezlosnik.gif[...]

To jest Puntofoch.gif!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tego ... [...] ale jakos nie widze jak to sie bedzie sprzedawac , IMVHO Opel pojdzie , moze

> Russia znow go kupi[...]

> Zabicie Chevy w EU bylo IMVHO bledem ...

A co Corsa sie nie sprzedaje? Widziales EU statystyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiecej wspolnego z Fiat-Chrysler chyba niz by chcieli[...]

> Siedzi na platformie SCCS, na tej amej na ktorej buduje Fiat-Chrysler.[...]

> Siliki na EU za GM Forum:

> 1.0 litre 3 cylinder Ecotec Turbo, z 66kW lub 84kW, kazdy ma 170Nm.

> Non-turbo 1.2 litre 51kW

> Non-turbo 1.4 litre 66kW lub 73kW

> Diesel 1.3 litre z 55kW lub 70kW

> Moziliwa wersja 1.6l Turbo GSI ok 147kW[...]

Straszne ohydztwo ! no.gifconfused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiecej wspolnego z Fiat-Chrysler chyba niz by chcieli[...]

> Siedzi na platformie SCCS, na tej amej na ktorej buduje Fiat-Chrysler.[...]

> Siliki na EU za GM Forum:

> 1.0 litre 3 cylinder Ecotec Turbo, z 66kW lub 84kW, kazdy ma 170Nm.

> Non-turbo 1.2 litre 51kW

> Non-turbo 1.4 litre 66kW lub 73kW

> Diesel 1.3 litre z 55kW lub 70kW

> Moziliwa wersja 1.6l Turbo GSI ok 147kW[...]

Ciekawe czy podobieństwo przodu tej Kuersy do 208ki jest przypadkowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co Corsa sie nie sprzedaje? Widziales EU statystyki?

Wlasnie patrze na produkcje GM w EU vs sprzedaz - nie ma na co patrzycfacepalm%5B1%5D.gif[...]

Nawet jesli Corsa sie sprzedaja, to na kazdej sztuce traca $350old.gif[...] Wiec moze lepiej zeby sie nie sprzedawalazlosnik.gif, mniej stracawink.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z przodu to mi Punto przypomina, a te lampy paskudne. Od przednich słupków do końca nie widzę

> różnicy w stosunku do aktualnej Corsy.

dokładnie to samo pomyślałem

w środku tylko jakas Ewolucja zauważalna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak mozesz! To ma GM -EU uratowac[...]

> Widze tlumy klientow, odmiane, SUV, all-track , yyy Sport i moze nawet Shooting-brake

> Ty jako klient mylisz sie! GM executive wiedza lepiej, to bedzie #1 sprzedazy[...]

Corsa coupe shooting brake .....szacun OZI .... padłem ze smiechu....ale znając realia i szukanie marketingowo nisz kto wie ...?(oraz siłę przebicia AK-wszak najpierw newsy pojawiają się tu a dopiero potem w mediach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Corsa coupe shooting brake ...[...]

IThankYou.gif coz doswiadczenie pokazuje ze glupota GM nie zna granic...zlosnik.gif[...]

Historycznie to bylo...

manta-cargo-9013407818699896781.jpg

A z Corsa kto ich wie, ale jak to ma ich uratowac ta ja bym stylistow od razuuzbroj_zlo.gif[...] To naprawde kloci sie z moja estetykapanic.gif, a je do pieknosci nie naleze - kupuje taczki Toyotaold.gif[...] Ale zeby tak bezczelnie wziasc psu starego kotleta zwanego Punto i wmowic ludziom ze to ma uratowac GM w EUhehe.gif[...] - nie skomentujewink.gif[...] Abym sie mylilold.gif[...]

.?(oraz siłę przebicia AK-wszak najpierw newsy pojawiają się tu a

> dopiero potem w mediach)

To juz ktos mowilhmm.gif

Heuliez_opslagloods_66.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie widzialme nigdy Adam na zywo, ale ja nie widze roznicy - miedzy tym a tym, ba ja tu tylko Punto

> widze[...]

Adam jest świetny. Kompletnie nie rozumiem czemu Opel nad tym bardziej nie pracuje. Na pewno ma większy potencjał niż Fiat 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiecej wspolnego z Fiat-Chrysler chyba niz by chcieli[...]

> Siedzi na platformie SCCS, na tej amej na ktorej buduje Fiat-Chrysler.[...]

Tak już 10 lat niedługo stuknie wink.gif

Na zdjęciach ochydny, a Ople są nawet ładne ostatnio: Astra, Adam, możę nawet ciut Insignia wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> umieszczenie wyświetlacza radia/navi - pomyłka. [...]

Dzisaj popatryzlem, i masz racjewaytogo.gif[...] Nie wyobrazam sobe jak mozna tak isko patrzyc nie klepiac komus d270747800-sex.gif na przodzie...

Ciekawe kto pierwszy pozwie GM EU za niebezpieczne autozlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Ostanio jest moda na takie poczwarki więc ma jakieś

> szanse na rynku.

Nie wiem jaki jest odbiorca tego auta... szukalem w marketingu GM ale jeszcze profil sie nie pojawil001.gif[...]

Generacja "i" ?niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Adam jest świetny. Kompletnie nie rozumiem czemu Opel nad tym bardziej nie pracuje. Na pewno ma

> większy potencjał niż Fiat 500.

Gdzies tu post wyzej czytalem ze 500 sie w PL - EU (???) nie sprzeedaje, to jak?niewiem.gif?

U mnie to w zasadzie hit .Kazda malolat ci siskosmile.gif zdejmie jak dostajezlosnik.gif. Patrzac co siedzi srodku to oceniam ze srednia wieku wlascicieli to 19 lat001.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak już 10 lat niedługo stuknie

To bedzie pelnoletnizlosnik.gif. Ergo tam sie nic nie powinno psuc!old.gif[...] wszystko powinno byc dopracowane... old.gif[...]

> Na zdjęciach ochydny, a Ople są nawet ładne ostatnio: Astra, Adam, możę nawet ciut Insignia

Przeciez nowa Astra jest w trakciehmm.gif, skad wiadomo czy nie bedzie wieksza wersja Corsa?zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisaj popatryzlem, i masz racje[...] Nie wyobrazam sobe jak mozna tak isko patrzyc nie klepiac

> komus d na przodzie...

> Ciekawe kto pierwszy pozwie GM EU za niebezpieczne auto

Racja, dopiero po Twoim poście zwróciłem na to uwagę i faktycznie jest zbyt nisko.

Francuzy lepiej to ogarnęli (fota w załączniku - wyświetlacz nad nawiewem) - w praktyce działa to dobrze, czyli można używać i jechać bez ryzyka uderzenia w coś.

Na razie zauważyłem jedną wadę: niestety wyświetlacz to nie AMOLED - tj. czerń jest szara. W nocy ta szarość staje się widoczna.

post-44276-14352524898111_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Racja, dopiero po Twoim poście zwróciłem na to uwagę i faktycznie jest zbyt nisko.

> Francuzy lepiej to ogarnęli (fota w załączniku - wyświetlacz nad nawiewem) - w praktyce działa to

> dobrze, czyli można używać i jechać bez ryzyka uderzenia w coś.

> Na razie zauważyłem jedną wadę: niestety wyświetlacz to nie AMOLED - tj. czerń jest szara. W nocy

GM ma takie tendencje.

U mnie w CRUZE tak nisko umieścili przyciski sterowania nawiewem i klimą, że po pierwsze ciężko to obsługiwać, bo dźwignia zmiany biegów przeszkadza, a po drugie trzeba odrywać wzrok od drogi i patrzeć mocno w dół by trafić w odpowiedni przycisk angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Francuzy lepiej to ogarnęli (fota w załączniku - wyświetlacz nad nawiewem) - w praktyce działa to

> dobrze, czyli można używać i jechać bez ryzyka uderzenia w coś.

Jednak też trzeba odwracać wzrok od tego, co się dzieje na drodze i też można w coś przywalić grinser006.gif, zwłaszcza że w Clio ten ekran jest faktycznie beznadziejny facepalm%5B1%5D.gif. Jak jadę Kią to kładę telefon na półce przed lewarkiem zlosnik.gif, jest jeszcze niżej niż w tej Corsie i jeszcze w nic nie przywaliłem grinser006.gif. Chyba w tym nowym Passacie mapa jest między zegarami i to wydaje sie być najlepszym rozwiązaniem ok.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To bedzie pelnoletni. Ergo tam sie nic nie powinno psuc![...] wszystko powinno byc dopracowane...

> [...]

Z tym się zgadzam, nawet mimo iż to Opel, a nie VeeDub rotfl.gif

> Przeciez nowa Astra jest w trakcie, skad wiadomo czy nie bedzie wieksza wersja Corsa?

Mam na myśli Astrę J

opel-astra-j-005.640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.