Skocz do zawartości

Jak oceniacie to wnętrze?


Jay

Rekomendowane odpowiedzi

> Wygląda na jakieś 350 lub więcej

> ja po 170 fotele miałem jak nowe, te są wytarte dość konkretnie

A może samochód jeździł tylko po mieście? Wtedy takie zużycie może nastąpić o wiele szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy to wnętrze jest normalnie zużyte czy jakoś szczególnie bardzo?

> Foto w załączniku bo duże

Bliżej 350kkm, mam Punto 2fl i podobnie było z fotelem kierowcy na lewym boczku oparcia przy około 200kkm, a to tylko Fiat, który jeździ trasa/miast 60/40 hehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie jest realne 300tys km,a wnętrze nawet nie jest zużyte w 1/3 tego co na zdjęciu. Obstawiam

> ponad 400kkm lub więcej.

wszystko zalezy jak kto dbal i gdzie jezdzil

ja mialem w e38 cos ok 383 tysiecy jak sprzedawalem a srodek wygladal bardzo ladnie. ale ja i poprzedni wlasciciele dbali i auto jezdzone na autostradach tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> trochę wnętrze biedne.

> nie wygląda, ani skóry, ani sportsitze...

> to już lepiej paśnikiem swoim jeździj...

> co tam pod maską ? 318 ??

320, no wlasnie ta bida-wersja mnie zniecheca, jakby była full to bym nie pytal o wnętrze tylko wzial w ciemno hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie kupuj 2.0 ze zwykłym wnętrzem...

> kup coś mocniejszego co daje frajde z jazdy i ma ładniejszy środek od paśnika w tdi

> patrz foto w załączeniu WNĘTRZE

food.gif a zaskocze Cie jak powiem ze najbardziej to bym chciał to w automacie? serduszka.gif

miałem takie (kolor skór) wnętrze w e36 + climatronic shocked.gifskromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a zaskocze Cie jak powiem ze najbardziej to bym chciał to w automacie?

> miałem takie (kolor skór) wnętrze w e36 + climatronic

kiedy ja szukałem rok temu to w PL były tylko kombinacje 328Ci w automacie... a ja szukałem manualnej... - długo szukałem... 3 miesiące... znalazłem w DE...

teraz w DE łatwiej znaleźć e46 w dobrym stanie... w PL to już "chyba" tylko zajechane sztuki... 270751858-jezyk.gif

PS: szukasz automatu? to dla kobiet ! rotfl.gifzlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kiedy ja szukałem rok temu to w PL były tylko kombinacje 328Ci w automacie... a ja szukałem

> manualnej... - długo szukałem... 3 miesiące... znalazłem w DE...

> teraz w DE łatwiej znaleźć e46 w dobrym stanie... w PL to już "chyba" tylko zajechane sztuki...

ten co tutaj pokazałem to znajomy akurat sprzedaje, ja nie szukam niczego zlosnik.gif

ot tak pomyslalem, może wezme zlosnik.gif

> PS: szukasz automatu? to dla kobiet !

no niestety coraz więcej jezdze roznymi automatami i następne własne auto chce w automacie food.giffood.giffood.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> taka ocena jest bezsensowna. Wystarczy, że kierowca był otyły jeżdził po mieście i zakatuje fotel

> za 150tys km.

Niestety... Otyły jakoś nie jestem, po prostu duży w każdą stronę grinser006.gif A tapicerka zużywa się w tempie błyskawicznym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem taką skórę i nie wspominam jej dobrze, szybko się brudziła i doczyścić ja tak żeby ładnie

> wyglądała nie było łatwo.

miałęś źle utrzymaną skórę. to jest akurat główna zaleta tego materiału, dobrze natłuszczoną czyścisz byle wilgotną sciereczką do pupy niemowlaka i wygląda jak nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.