Skocz do zawartości

Pomoc w wyznaczeniu trasy


cypajak

Rekomendowane odpowiedzi

Trasa Zawiercie (woj.śląskie) do Lipno (woj.kujawsko-pomorskie).

Wymogi następujące:

1. Podobno w Czestochowie jakiś remont wiec chciałbym ominąć.

2. Nie chce jechać przez Łódź (nadłożenie 20-40km to nie problem)

3. Jak to jest z tą A1 płatna czy nie? Targeo pokazuje,że niepłatna a w TV mówią, że płatna ? Opcja płatna odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trasa Zawiercie (woj.śląskie) do Lipno (woj.kujawsko-pomorskie).

> Wymogi następujące:

> 1. Podobno w Czestochowie jakiś remont wiec chciałbym ominąć.

Na obecna chwilę noc, rano i popołudnia przelatujesz bezproblemowo. W innych godzinach maks 10 min . Udrażniaja powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trasa Zawiercie (woj.śląskie) do Lipno (woj.kujawsko-pomorskie).

> Wymogi następujące:

> 1. Podobno w Czestochowie jakiś remont wiec chciałbym ominąć.

Tu nie pomogę

> 2. Nie chce jechać przez Łódź (nadłożenie 20-40km to nie problem)

pod Piotrkowem Tryb z A1 zjedź prawymi pasami na S8 na Warszawę. Na 2 zjeźdxie zjedź na Koluszki potem Brzeziny i Stryków.w

Ze strykowa kierunek Ozorków ale na rondzie w Warszycach zjedź na Kutno drogą 702. W miejscowości Piątek skieruj się na Łowicz aby za 3 km wjechać na niepłatną A1 kier Gdańsk. Z A1 zjeżdżasz zjazdem Kowal i drogą 91do Włocławka. Na wlocie do Włocławka masz w prawo drogę na Lipno.

> 3. Jak to jest z tą A1 płatna czy nie? Targeo pokazuje,że niepłatna a w TV mówią, że płatna ? Opcja

> płatna odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trasa Zawiercie (woj.śląskie) do Lipno (woj.kujawsko-pomorskie).

> Wymogi następujące:

> 1. Podobno w Czestochowie jakiś remont wiec chciałbym ominąć.

Jechałem w piątek popołudniu około 18-tej i przejeżdża się bez problemu. Myślałem, żeby przez miasto objechać, ale w końcu pojechałem normalnie i dobrze, bo przejazd w zasadzie bezproblemowy.

> 2. Nie chce jechać przez Łódź (nadłożenie 20-40km to nie problem)

Przez Łódź w zasadzie bez problemu też się jechało, przy czym ważne, żeby od razu kierować się na A2 Warszawa przy skrzyżowaniu z szarym kościołem po prawej - wtedy jest krócej, bo drogowskaz A1 Gdańsk pokazuje na lewo i wtedy więcej kluczenia po Łodzi. Generalnie wjazd do Łodzi, przejazd przez Łódź i dojazd do A1 zabiera coś koło godziny, więc objechanie tego wszystkiego bokiem i nadłożenie dużej liczby kilometrów wg mnie mija się z celem.

> 3. Jak to jest z tą A1 płatna czy nie? Targeo pokazuje,że niepłatna a w TV mówią, że płatna ? Opcja

> płatna odpada.

do Torunia jedziesz jedziesz za darmo, dalej płaciłem 29,90 więc nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 29,90 PLN

> bardzo ładnie można ją ominąć 91ka jak się nie chce płacić

Pod warunkiem maksymalnej koncentracji, żeby nie wpierniczyć się na któryś z radarów, bo wtedy wszystkie oszczędności o kant D rozbić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam koncepcje:

> Zawiercie - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - Brzeziny - Stryków - Włocławek - Lipno .

> Nadkładam około 20km i omijam Łódż

tylko w Strykowie trafiasz na rondko, na ktorym tracisz kilkadziesiat minut, czyli tyle, albo i wiecej, ile zaoszczedziles omijajac Lodz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko w Strykowie trafiasz na rondko, na ktorym tracisz kilkadziesiat minut, czyli tyle, albo i

> wiecej, ile zaoszczedziles omijajac Lodz

jeśli trafi na godz 14 to będzie stał w korku , winnych godzinach nie jest źle. największy korek do ronda jest od str Łodzi. Dlatego wcześniej proponowałem koledze jechać ze Strykowa na Ozorków do Warszyc , potem kier Kutno do Piątku i na A1.

Przypominam ,że na A1 od Strykowa do Torunia nie ma zadnej stacji paliw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.