Skocz do zawartości

Hyundai i20 2010r. opinie


steyr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukamy od dłuższego czasu samochodu, znaleźliśmy takiego i20 od pierwszej właścicielki 2010r. przebieg 80kkm silnik 1.2 DOHC PB na łańcuchu. I tak chciałem zapytac opinie użytowniików i tych co znają te modele, jakie sa bolączki tego modelu? czy ten silnik dobrze znosi LPG? Z tego co doczytałem to były problemy z rdza na klapie tylniej? W oglądanym egzemlarzu były małe też dziwne stuki w układzie kierowniczym jak kręciłem na postoju? auto przy zakupie bedziemy sprawdzac na SKP. dzieki za wszelkie opinie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> szukamy od dłuższego czasu samochodu, znaleźliśmy takiego i20 od pierwszej właścicielki 2010r.

> przebieg 80kkm silnik 1.2 DOHC PB na łańcuchu. I tak chciałem zapytac opinie użytowniików i

> tych co znają te modele, jakie sa bolączki tego modelu? czy ten silnik dobrze znosi LPG? Z

> tego co doczytałem to były problemy z rdza na klapie tylniej? W oglądanym egzemlarzu były małe

> też dziwne stuki w układzie kierowniczym jak kręciłem na postoju? auto przy zakupie bedziemy

> sprawdzac na SKP. dzieki za wszelkie opinie

Znajomi takimi jezdzą, roczniki 2013 , przebiegi 60-80 tys km wiec nieduże jeszcze ale auta mają rok czy półtora (od początku na LPG). Z poważnych rzeczy nie zepsulo się nic, wiem ze robili jakies drobnostki przy zawieszeniu. Rdzy zero (ale w rocznym aucie o czym tu gadać). Troche tym latałem i bardzo przyjemnie, żadnych stuków nie zauwazylem przy kręceniu na postoju, a krecilo się bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli z LPG nie ma problemów?

rok i 80kkm z tego co znajomi mówią zero problemów

> Zreszta silnik to żaden cud techniki, hydrauliczna kompensacja luzu

> zaworowego, zwykły wtrysk pośredni no i oplus że na łańcuchu

no wlasnie to plus ze silnik to normalny silnik, a nie jakies cuda nowoczesne ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomi takimi jezdzą, roczniki 2013 , przebiegi 60-80 tys km wiec nieduże jeszcze ale auta mają

> rok czy półtora (od początku na LPG). Z poważnych rzeczy nie zepsulo się nic, wiem ze robili

> jakies drobnostki przy zawieszeniu. Rdzy zero (ale w rocznym aucie o czym tu gadać). Troche

> tym latałem i bardzo przyjemnie, żadnych stuków nie zauwazylem przy kręceniu na postoju, a

> krecilo się bardzo dużo.

W rok 80.000 takim małym autkiem yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.