Skocz do zawartości

Franca nie zawiodła


Darczi

Rekomendowane odpowiedzi

No więc, byłem ja wraz z małżowinką nad morze naszym autobusem. Po perypetiach związanych z owym autem byłem mimo wszystko dobrej myśli...nie rozczarowałem się. Autkiem zrobiliśmy 1700 kilometrów, nie działo się kompletnie nic, null, zero z czego jestem mega zadowolony ponieważ franca miała iść już do żyda zlosnik.gif

tak się chciałem pochwalić oink.gif

p.s. 1700 kilometrów, spalanie 6.0 ON (jak na takie gabaryty myślę że spalanie bardzo dobre) całą trasę pokonałem prędkościami rzędu 80/90km/h a komputer pokazał średnią 66km/h

p.s. 2 renaur jest super oink.gifpalacz.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> byłem mimo wszystko dobrej myśli...nie rozczarowałem się. Autkiem zrobiliśmy 1700

> kilometrów, nie działo się kompletnie nic, null, zero z czego jestem mega zadowolony

Proponuję podwiesić tego posta jako lekturę obowiązkową dla osób które chcą kupić francuza.

Jak to przeczytają - napewno kupią coś innego grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nawet sobie nie zdajesz sprawy ile ja z tym autem miałem perypetii szał jest

Czemu mnie to nie dziwi. Trzeba było popytać mechaników ewentualnie zobaczyć ceny Espace i odpowiedzieć sobie na pyt. ok.gif identycznie wygląda sprawa z Lagunami II oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gratuluję bo jest czego

> Moja paść zrobiła 1500km, gazu tak na 10l z klima i 170 odcinkami na autostradzie. Jedyny minus to

> niestety halas we wnętrzu od 130 w górę

powyżej 130 było trochę hałasu ale ja go bynajmniej słyszałem bo nie było maty wygłuszającej od wewnętrznej strony maski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No więc, byłem ja wraz z małżowinką nad morze naszym autobusem. Po perypetiach związanych z owym

> autem byłem mimo wszystko dobrej myśli...nie rozczarowałem się. Autkiem zrobiliśmy 1700

> kilometrów, nie działo się kompletnie nic, null, zero z czego jestem mega zadowolony ponieważ

> franca miała iść już do żyda

> tak się chciałem pochwalić

> p.s. 1700 kilometrów, spalanie 6.0 ON (jak na takie gabaryty myślę że spalanie bardzo dobre) całą

> trasę pokonałem prędkościami rzędu 80/90km/h a komputer pokazał średnią 66km/h

> p.s. 2 renaur jest super

Zrobione Bałkany aż do granicy z Turcją.Rezovo w Bułgarii sumarycznie 3805 km.Spalanie na kompie 7L a gazu od 8.6L do 11 w Karpatach. Jeśli już chwalimy sie cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.