Skocz do zawartości

1.2 75KM strzela w wydech


mjstyle

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak:

Silnik 1.2 75km palio I, czasem ma klopot z odpaleniem, trzeba dodac gazu aby zalapal. Jak juz zapali to na zimnym nawet dobrze pracuje, trochę jakby sie za wolno na obroty wkrecal wg mnie, jak zlapie temperature to zaczynaja sie cyrki, brak mocy, strzelanie w wydech itp, nie ma mowy o jakiejkolwiek jezdzie.

Wg mnie cos z zaplonem, zmienilem przewody zero poprawy, jutro podmienie cewki i ewentualnie swiece. Macie moze Wy jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiec tak:

> Silnik 1.2 75km palio I, czasem ma klopot z odpaleniem, trzeba dodac gazu aby zalapal. Jak juz

> zapali to na zimnym nawet dobrze pracuje, trochę jakby sie za wolno na obroty wkrecal wg mnie,

> jak zlapie temperature to zaczynaja sie cyrki, brak mocy, strzelanie w wydech itp, nie ma mowy

> o jakiejkolwiek jezdzie.

> Wg mnie cos z zaplonem, zmienilem przewody zero poprawy, jutro podmienie cewki i ewentualnie

> swiece. Macie moze Wy jakies sugestie?

czujnik polozenia walu. Gdy dostaje ciepla zaczyna wariowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czujnik polozenia walu. Gdy dostaje ciepla zaczyna wariowac

Zagadki ciag dalszy.

Podmienione cewki, kable, swiece oraz czujnik polozenia walu. Efekt, czasami odpali z pierwszego czasami trzeba dodac gazu. Na zimnym ladnie idzie do odcinki, przejade sie kawalek i zaczyna strzelac; traci moc. Zauwazylem ze jak go zgasze i odpale to przez chwile jest ok potem zaczyna sie powtorka z rozrywki. Wymienilem sonde ale to nic nie dalo. Czasami silnik na postoju sam wskoczy na jakies 3000obr, popracuje kilka sekund zeby potem znów zejsc na docelowe obroty. Lewego powietrza nie lapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz i mi takie cyrki sie robią tylko ze 1,2 60km. 2 tyg bez odpalania, kreci i nic, przy kreceniu strzela z wydechu ale nie chce odpalic az rozłądowalem aku, podczas łądowania posprawdzalem wszystkie wtyczki bo moze gdzies wilgoc poszła po takim postoju i dalej nie odpala, za godzine ide i pali na dotyk angryfire.gif ale czuć nie przepaloną benzyne, wczoraj tez ten sam cyrk.

a jak sie nagrzeje to to samo co u Ciebie, jak zimny to ok, złapie temp to jak by nie chodził na jeden cylinder a z wydechu nie przepalone paliwo. Nagle, momentalnie sie zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.