Skocz do zawartości

Dream car z wczoraj..


Rekomendowane odpowiedzi

> Chodzi mi o to czerwone

Spoiler na podszybiu i tylne blotniki w stylu Gandiniego - to musi byc Shamal ok.gif.

A skoro wszyscy dziela sie swoimi marzeniami to i ja sie podziele. Po odrzuceniu F40 i innych podobnych mu pod wzgledem nierealnosci wynalazkow na placu boju zawsze pozostaje limuzyna Aldo Moro...

2825667372_106d700f66_b.jpg

2825667090_07e2f2a79e_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest nadzieja.

> Dzisiaj widziałem na ulicy samochód który zawsze mi się podobał. No i nie jest wcale drogi.

> Niestety uchodzi za auto dla fryzjerów/pedałów

Miałem okazję jeździć, 200 Kompressor (mojej siostry samochód), szalenie klimatyczne auto dające fun z jazdy. Polecam te SLK - sam szukałem dla siebie egzemplarza, ostatecznie padło na inny samochód.

Też sobie kiedyś kupię jeszcze drive.gif Inni niech sobie gadają ziew.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tego typu aut to mi się podoba taki:

> http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/fiat/...ntalRichSnippet

> http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/oldti...previousPage=lr

Bardzo fajne. Niestety ja wole autem jeździć niż trzymać w garażu. Mercedesa by mi nie bylo szkoda na solony asfalt, a takiego Fiata juz tak frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Sa tutaj tacy, ktorzy dopieli swego i nawet po latach kupili samochod marzen?

> Ja jeszcze tego nie zrobilem. Ale chyba sie zdecydowalem.

Taaa... Teraz stać mnie na moje marzenia z dzieciństwa czyli: Opel Frontera I generacji, FSO Polonez z silnikiem Rover'a ... tylko nie bardzo mam ochotę je realizować - przeminęły wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taaa... Teraz stać mnie na moje marzenia z dzieciństwa czyli: Opel Frontera I generacji, FSO

> Polonez z silnikiem Rover'a ... tylko nie bardzo mam ochotę je realizować - przeminęły

Moje nie przeminęły. Przynajmniej niektóre. Jednym z nich jest LR Disco I. Tylko... jakoś nie mam odwagi. Ani potrzeby posiadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...

Dosc niespodziewanie, a moze i nie, kupilem sobie cos w podobnym tonie. :swinka:

 

 

 

2.jpg

 

> Niestety przed F430 koszty eksploatacji Ferrari sa nie do przeżycia. Dopiero F430 jest do
> wytrzymania, choc głupia wymiana hamulców kosztuje wiecej niz samochód malolitrazowy. Ale za
> to nie trzeba co 5000 km zmieniać paska rozrządu.

Jest nadzieja.

Dzisiaj widziałem na ulicy samochód który zawsze mi się podobał. No i nie jest wcale drogi.

Niestety uchodzi za auto dla fryzjerów/pedałów zlosnik.gifgrinser006.gif

cars-r170-00.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.