Skocz do zawartości

E38 - 3.0 LPG


bizz

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem za grosze 7-kę z myślą o szybkim zarobku, im bardziej się wgłębiam w to auto tym bardziej mam chęć je zostawić.

Dwa pytania - zimny silnik po odpaleniu jest zwyczajnie słaby, tzn. nie cały czas, ale czasem podczas przyspieszania czuć jakby turbodziurę. Po rozgrzaniu wszystko idealnie.

Żre 20 litrów gazu - ma tyle żreć? Jazda miejska z tendencją do mocnego wciskania pedału gazu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem za grosze 7-kę z myślą o szybkim zarobku, im bardziej się wgłębiam w to auto tym bardziej

> mam chęć je zostawić.

M60B30 szału nie robi frown.gif taki trochę silnik pomyłka, wyparty przez R6.

> Dwa pytania - zimny silnik po odpaleniu jest zwyczajnie słaby, tzn. nie cały czas, ale czasem

> podczas przyspieszania czuć jakby turbodziurę. Po rozgrzaniu wszystko idealnie.

komp co mówi?

pewnie coś z korektami wtrysków itp. lpg często bałagani.

> Żre 20 litrów gazu - ma tyle żreć? Jazda miejska z tendencją do mocnego wciskania pedału gazu

ma smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem za grosze 7-kę z myślą o szybkim zarobku, im bardziej się wgłębiam w to auto tym bardziej

> mam chęć je zostawić.

Jak w dobrej kondycji to ją zostawisz - wierne autka.

> Dwa pytania - zimny silnik po odpaleniu jest zwyczajnie słaby, tzn. nie cały czas, ale czasem

> podczas przyspieszania czuć jakby turbodziurę. Po rozgrzaniu wszystko idealnie.

Ale to na gazie czy na benzynie czy i tu i tu ? Stawiałbym na podgrzewanie sond, albo któryś z czujników temp (np w przeplywce odpowiedzialny za ssanie)

> Żre 20 litrów gazu - ma tyle żreć? Jazda miejska z tendencją do mocnego wciskania pedału gazu

Jak mocno wciskasz spalanie normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pomyłka?

Ja w tym temacie w ogóle nie siedzę, czasem hobbystycznie sobie pohandluję, dobra cena to wziąłem.

Jeździ cudownie, dźwięk piękny.

Do kompa nie podpinałem, może w sobotę. Świruje na benzynie i LPG.

A spalanie ma iście królewskie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mało dżentelmeńsko, ale zapytam:

> ile to jest za grosze? i co masz z wypasu ?

5,5 kpln

nie wiem co mam z wypasu, bo nie wiem co jest standardem

skrzynia automat, rocznik 1995

nie oglądałem jej dokładnie, przejechałem się dwa razy po mieście ale to już po zakupie

ma felgi Borbet 17", całkiem ładne, choć jemu akurat nie pasują...

one mnie w sumie przekonały do zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego pomyłka?

moc vs komplikacja. bez sensu. dlatego to wycofali i w zamian dawali 728 smile.gif

> Ja w tym temacie w ogóle nie siedzę, czasem hobbystycznie sobie pohandluję, dobra cena to wziąłem.

> Jeździ cudownie, dźwięk piękny.

> Do kompa nie podpinałem, może w sobotę. Świruje na benzynie i LPG.

> A spalanie ma iście królewskie

to też jedna z cech tej "pomyłki". spalanie bliskie B40 i B44 a parametry R6 smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.