Skocz do zawartości

jaki uszczelniacz półosi uno 1.4?


gajos120

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Muszę kupić uszczelniacz półosi lewy ale od strony skrzyni biegów. No i w sklepie sprzedawca nie mógł tego znaleźć. Mógłby mi ktoś podrzucić jakiś numer tej części? czy jakiś link?

Uszczelniacz lewy od strony skrzyni i guma. Uno 1.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Muszę kupić uszczelniacz półosi lewy ale od strony skrzyni biegów.

A jest tam jakiś inny uszczelniacz, niż od strony skrzyni? niewiem.gifgrinser006.gif

> No i w sklepie sprzedawca nie

> mógł tego znaleźć.

Doopa nie sprzedawca... grinser006.gif

Kiedy jeszcze potrzebowałem różnych utensyliów do fiacika, polecono mi sklep przy małym warsztacie. Tam pani Patrycja (nawiasem mówiąc posiadaczka niezłych poduszek powietrznych oink.gifgrinser006.gif) znajdowała mi w swoich katalogach potrzebne elementy bez problemu.

> Mógłby mi ktoś podrzucić jakiś numer tej części? czy jakiś link?

> Uszczelniacz lewy od strony skrzyni i guma. Uno 1.4

Uszczelniacz 92601390, guma 7625541, opaska duża do gumy 13435708, opaska mała 13434070

Są to elementy występujące w innych modelach Fiata: CC, SC, Uno z różnymi silnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jest tam jakiś inny uszczelniacz, niż od strony skrzyni?

no tam w przegubie jeszcze przy kole, chciałem byc dokładny i dobrze zrozumiany^^

> > Kiedy jeszcze potrzebowałem różnych utensyliów do fiacika, polecono mi sklep przy małym warsztacie.

> Tam pani Patrycja (nawiasem mówiąc posiadaczka niezłych poduszek powietrznych ) znajdowała

> mi w swoich katalogach potrzebne elementy bez problemu.

> Uszczelniacz 92601390, guma 7625541, opaska duża do gumy 13435708, opaska mała 13434070

> Są to elementy występujące w innych modelach Fiata: CC, SC, Uno z różnymi silnikami.

ok dzięki, podam te numery sprzedawcy i niech szuka:)

a powiedz mi jeszcze czy ten uszczelniacz w 1.4 jest taki sam jak w np 1.0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no tam w przegubie jeszcze przy kole,

Dziwne: miałem to rozebrane nie raz, ale w przegubie od strony koła nigdy nie znalazłem uszczelniacza... hmm.gifgrinser006.gifhehe.gifwink.gif

> a powiedz mi jeszcze czy ten uszczelniacz w 1.4 jest taki sam jak w np 1.0?

Wg katalogu części zamiennych FAP, edycja 2, luty 2002r - tak: 0,9 1,0, 1,4 1,7D - ten sam numer referencyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziwne: miałem to rozebrane nie raz, ale w przegubie od strony koła nigdy nie znalazłem

> uszczelniacza...

no to może źle się wyraziłem, sorki:), w każdym razie chciałem tylko doprecyzować, że nie chodzi mi o przegub tylko ten uszczelniacz przy skrzyni

> Wg katalogu części zamiennych FAP, edycja 2, luty 2002r - tak: 0,9 1,0, 1,4 1,7D - ten sam numer

> referencyjny.

dzięki:), podam sprzedawcy ten nr jutro i niech daje co trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziwne: miałem to rozebrane nie raz, ale w przegubie od strony koła nigdy nie znalazłem

> uszczelniacza...

> Wg katalogu części zamiennych FAP, edycja 2, luty 2002r - tak: 0,9 1,0, 1,4 1,7D - ten sam numer

> referencyjny.

a dokładniej to w 0,9 i 1,0 były możliwe 2 typy gum osłonowych i jeden typ usczelniacza

w nowszych typach 1,0 i w 1,4 były gumy na cybant uszczelniane do skrzyni po obu stronach (skrzynie na gruby wałek)

w 0,9 i starszych 1,0 z prawej strony jest inna guma - dociskana do skrzyni za pomocą obręczy i 3 śrubek M6.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.