Skocz do zawartości

Wiązka tylna CC


fendt180

Rekomendowane odpowiedzi

Pany powiedzcie mi czy każde cc ma z tyłu w pasie dwie masy?

Mam małego babola którego już naprawiłem ale nie wiem jak to rozwiązać żeby to miało ręce i nogi.

U mnie brakuje prawej masy czyli od strony pasażera i do tego mam problem z masą pompy paliwa która wg schematu powinna być z tyłu z lewej strony a u mnie leci do przodu i jest ucięta z przodu w progu, wygląda na to jakby miała lecieć gdzieś dalej ale problem jest taki że z przodu w cc nie ma punktu masowego koło nogi jak w sc. Może być tak że mam wiązkę tylna z sc? Wiem że kabinowa mam z ccsa ale za chiny nie wiem skąd jest tylna spineyes.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pany powiedzcie mi czy każde cc ma z tyłu w pasie dwie masy?

> Mam małego babola którego już naprawiłem ale nie wiem jak to rozwiązać żeby to miało ręce i nogi.

> U mnie brakuje prawej masy czyli od strony pasażera i do tego mam problem z masą pompy paliwa która

> wg schematu powinna być z tyłu z lewej strony a u mnie leci do przodu i jest ucięta z przodu w

> progu, wygląda na to jakby miała lecieć gdzieś dalej ale problem jest taki że z przodu w cc

> nie ma punktu masowego koło nogi jak w sc. Może być tak że mam wiązkę tylna z sc? Wiem że

> kabinowa mam z ccsa ale za chiny nie wiem skąd jest tylna

Tylna wiązka sc ma jedną masę - patrząc od tyłu auta lewa strona pod zderzakiem, kabinowa część wiązki sc też ma jedną masę - po prawej stronie obok prawej nogi pasażera na wysokości dolnej części deski przymocowana do słupka,

w wiązce kabinowej sc kable pompy paliwa wszystkie idą do przodu auta (wyłącznik uderzeniowy FPS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pany powiedzcie mi czy każde cc ma z tyłu w pasie dwie masy?

> Mam małego babola którego już naprawiłem ale nie wiem jak to rozwiązać żeby to miało ręce i nogi.

> U mnie brakuje prawej masy czyli od strony pasażera i do tego mam problem z masą pompy paliwa która

> wg schematu powinna być z tyłu z lewej strony a u mnie leci do przodu i jest ucięta z przodu w

> progu, wygląda na to jakby miała lecieć gdzieś dalej ale problem jest taki że z przodu w cc

> nie ma punktu masowego koło nogi jak w sc. Może być tak że mam wiązkę tylna z sc? Wiem że

> kabinowa mam z ccsa ale za chiny nie wiem skąd jest tylna

W moim ccsie jest tylko jedna masa z tylu ale z 700 byla inna (nie mowie o zasilaniu pompy paliwa) byla poprowadzona inaczej takze mogly byc dwie masy. Zalezy czy do pompy masz ori czy moze dorobione przewody w tej wiazce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylna wiązka sc ma jedną masę - patrząc od tyłu auta lewa strona pod zderzakiem, kabinowa część

> wiązki sc też ma jedną masę - po prawej stronie obok prawej nogi pasażera na wysokości dolnej

> części deski przymocowana do słupka,

> w wiązce kabinowej sc kable pompy paliwa wszystkie idą do przodu auta (wyłącznik uderzeniowy FPS)

No wiedziałem ze gdzieś w nogach, myślałem że z lewej 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W moim ccsie jest tylko jedna masa z tylu ale z 700 byla inna (nie mowie o zasilaniu pompy paliwa)

> byla poprowadzona inaczej takze mogly byc dwie masy. Zalezy czy do pompy masz ori czy moze

> dorobione przewody w tej wiazce.

W wiązce wygląda na to że masa jest ori i leci do przodu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.