Skocz do zawartości

OPEL atakuje


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

> Ledwo od 1,5 roku mam Chevroleta, a już dostałem spersonifikowaną (nazwisko w nagłówku ) ofertę

> Opla na nowy pojazd.

> General Motors nie zasypia gruszek w popiele.

Mnie też dosłali i zaczęli od nazwiska w nagłówku ... a mogli od imienia zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie też dosłali i zaczęli od nazwiska w nagłówku ... a mogli od imienia

Tez dostałem . Ludzi którzy kupili przed rokiem lub dwoma to takie listy jedynie mogą rozdrażnić i przypomnieć jak bardzo GM zalazł im za skórę swoimi decyzjami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja Active jest tania ale bida wersja. Wersja Sport lub Cosmo 1.6T kosztuje ponad 80k yikes.gif - 6k znizki + mam branzowa 11% to nadal koszmarnie drogo. A 1.4T w Astrze nie jedzie frown.gif Za to w Cruze jechal calkiem sprawnie. I teraz nie wiem czy to przez wage czy moze skrzynia inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tez dostałem . Ludzi którzy kupili przed rokiem lub dwoma to takie listy jedynie mogą rozdrażnić i

> przypomnieć jak bardzo GM zalazł im za skórę swoimi decyzjami .

Dziwne.

Czyżby myśleli, że po 2 latach sprzedam Chevroleta, dopłacę worek pieniędzy i kupię Opla? hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widać, że mają parcie na sprzedaż - Astrą 1.4T można poniżej 60k wyjechać z salonu i to z LPG.

> Rabaty jak na francuzy - po kilkanaście tyś. zł od cennika.

> Cennik oczywiście "z czapy"...

Na prawde? Jak ja bylem to nic nie dawali znizki. A ta 1.6T za ile jest? Na stronie -6k i jeszze -11% to jest nadal ponad 70k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widać, że mają parcie na sprzedaż - Astrą 1.4T można poniżej 60k wyjechać z salonu i to z LPG.

> Rabaty jak na francuzy - po kilkanaście tyś. zł od cennika.

> Cennik oczywiście "z czapy"...

Poczytaj cennik dokładniej. Bo to co piszesz to jest typowy golas.

To co w chevrolecie byś dostał w standardzie to tam masz w dodatkach których jest więcej niż opis auta.

Czyli dorzuć parę gadżetów i ze stówki nie wiele zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poczytaj cennik dokładniej. Bo to co piszesz to jest typowy golas.

Przejrzyj oferty nowych na portalu aukcyjnym. Nie takie znowy golasy. Mają wszystko co powinny. Bez wodotrysków typu fabryczna navi czy fotochromatyczne lusterka, ale nie każdemu to potrzebne.

Astra

Astra LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na prawde? Jak ja bylem to nic nie dawali znizki. A ta 1.6T za ile jest? Na stronie -6k i jeszze

> -11% to jest nadal ponad 70k.

Ja mam np. rabat "firmowy" 16,5% do 24,5% (na Astrę: 22 - 24.5%) w zależności od modelu/wersji. Co nie zmienia faktu że 1.6T ma nadal cenę wywaloną w kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przejrzyj oferty nowych na portalu aukcyjnym. Nie takie znowy golasy. Mają wszystko co powinny. Bez

> wodotrysków typu fabryczna navi czy fotochromatyczne lusterka, ale nie każdemu to potrzebne.

> Astra

> Astra LPG

Czemu upierasz się na auta z silnikiem od kosiarki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Astra z 1,4T to nie jest złe zestawienie

No dobra może niepotrzebnie się czepiam silnika ( ale jak dla mnie bym go nie kupił )

Niby nie golasy które podlinkował bo lista niby długa ale jak bym chciał takie pierdoły punktować jak tam są wypisane to w lanosie bym nie wiele mniej wypisał.

A z tyłu nadal korby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przejrzyj oferty nowych na portalu aukcyjnym. Nie takie znowy golasy. Mają wszystko co powinny. Bez

> wodotrysków typu fabryczna navi czy fotochromatyczne lusterka, ale nie każdemu to potrzebne.

> Astra

> Astra LPG

Przecież to golasy. Z wyposażenia mają tempomat i radio sterowane z kierownicy.

Reszta tej długiej listy to rzeczy oczywiste. Mogli jeszcze wypisać że ma drzwi, szyby koła i opony.

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra może niepotrzebnie się czepiam silnika ( ale jak dla mnie bym go nie kupił )

Lepiej jeździ niż 1,8 o tej samej mocy biglaugh.gif

> Niby nie golasy które podlinkował bo lista niby długa ale jak bym chciał takie pierdoły punktować

> jak tam są wypisane to w lanosie bym nie wiele mniej wypisał.

> A z tyłu nadal korby.

No niestety, Chevroletów już nie ma w ofercie buu.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak tam są wypisane to w lanosie bym nie wiele mniej wypisał.

> A z tyłu nadal korby.

Ma klimę, podgrzewane lusterka, elektr, szyby przód, poduszki, ESP, tempomat, lakier met., skórzaną kier., radio... Ja bym tylko dokupił alusy 16" (opcja za 1000zł) i ewentualnie czujnik cofania.

Reszta nie jest mi potrzebna w aucie.

W Epice mam tylne szyby elektryczne - nie pamiętam kiedy je otwierałem.

Fajnie by było mieć klimę automatyczną, ale przeżyję na manualnej (dopłacę max. 1000zł za taką opcję).

Z "gażetów" wziąłbym może bagażnik na rowery ten chowany pod zderzakiem, choć cena tej opcji nie jest zachęca (3200).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma klimę, podgrzewane lusterka, elektr, szyby przód, poduszki, ESP, tempomat, lakier met., skórzaną

> kier., radio... Ja bym tylko dokupił alusy 16" (opcja za 1000zł) i ewentualnie czujnik

> cofania.

Oprócz ESP i tempomatu za to z alusami ,to wszystko mam w Lanosie więc nie jest to dla mnie nic nadzwyczajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oprócz ESP i tempomatu za to z alusami ,to wszystko mam w Lanosie więc nie jest to dla mnie nic

> nadzwyczajnego.

Wez sie chlopie nie wyglupiaj.

Moze i masz skorzana kiere w Lanosie (choc ta skora w Astrze to pewnie nie skora, przynajmniej moja w AH jest plastikowa skora), ale ze ona do tego Lanosa fabrycznie trafila to mnie nie przekonasz.

Napisz jeszcze, ze jadac 1 i 2 masz poczucie identycznego komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak z ciekawości: to czego więcej oczekujesz od auta klasy C?

Tutaj nie chodzi o nadzwyczajne oczekiwania.

Chodzi mi tylko o to że to co w Chevrolecie było w standardzie to w Choplu znajduje się w długiej liście dodatków za które każą sobie płacić worki kasy.

Jak dodam choćby to co nam w laczku to już wychodzi niezła sumka ( pomijam te opcje które nie były dostępne w lucku jak choćby ESP )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wez sie chlopie nie wyglupiaj.

> Moze i masz skorzana kiere w Lanosie (choc ta skora w Astrze to pewnie nie skora, przynajmniej moja

> w AH jest plastikowa skora), ale ze ona do tego Lanosa fabrycznie trafila to mnie nie

> przekonasz.

> Napisz jeszcze, ze jadac 1 i 2 masz poczucie identycznego komfortu.

Nie chodzi w tym o kierownice o której zapomniałem dodać.

Chodzi o to że na dzisiejsze czasy to jest GOLAS a nie niezłe wyposażenie. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> CYT: "Chodzi mi tylko o to że to co w Chevrolecie było w standardzie to w Choplu znajduje się w

> długiej liście dodatków..."

> To w którym chevrolecie, jak nie w cruzie?

CYT:Jak dodam choćby to co nam w laczku to już wychodzi niezła sumka ( pomijam te opcje które nie były dostępne w lucku jak choćby ESP )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> CYT:Jak dodam choćby to co nam w laczku to już wychodzi niezła sumka ( pomijam te opcje które nie

> były dostępne w lucku jak choćby ESP )

No ja nie wiem co było w lacku, czego nie ma tutaj... ale jesteś tak skryty, że ta rozmowa nie ma sensu. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie chodzi w tym o kierownice o której zapomniałem dodać.

> Chodzi o to że na dzisiejsze czasy to jest GOLAS a nie niezłe wyposażenie.

Tylko zauwaz, ze kolega nie pial nad wypasem wyposazenia, a napisal, ze ma wszystko czego mu potrzeba.

Ja podzielam jego zdanie.

Co innego, ze nadal uwazam, ze taki slabo wyposazony (uklon w Twoja strone) kompakt powinien kosztowac ok 50 kola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ja nie wiem co było w lacku, czego nie ma tutaj... ale jesteś tak skryty, że ta rozmowa nie ma

> sensu. EOT

Boi sie, ze znow ktos mu jakas kierownice z Lanosa wypomni, a ze i Lanosa i 1 Lacetti mialem (za 2 oddali mi zaliczke bo aut zabraklo), a Cruza nie wzialem jak sie okazalo, ze lipa z LPG w kombi to bardzo mozliwe.

Zreszta jest tutaj wielu wiekszych maniakow niz ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ja nie wiem co było w lacku, czego nie ma tutaj... ale jesteś tak skryty, że ta rozmowa nie ma

> sensu. EOT

Nie widzę choćby:

-aktywnego wspomagania

-klima automatyczna ( kosztuje worek kasy jak na dzisiejsze czasy )

-szuflada pod fotelem kierowcy - dopłata

-regulacja lędźwiowa - dopłata

-światła przeciwmgielne - dopłata

-6 głośników

-podgrzewane pióra wycieraczek przód (szyba grzana w tym miejscu)

-automatyczne wycieraczki

- nie chce mi się dalej szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> -aktywnego wspomagania

> -klima automatyczna ( kosztuje worek kasy jak na dzisiejsze czasy )

> -szuflada pod fotelem kierowcy - dopłata

> -regulacja lędźwiowa - dopłata

> -podgrzewane pióra wycieraczek przód (szyba grzana w tym miejscu)

> -automatyczne wycieraczki

Takich wypasów to nawet w swoim Cruze LT nie mam zlosnik.gif

A tak w ogóle to o co się rozchodzi, bo tracę orientację ...

O to, że za wszystko trzeba dopłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie też dosłali i zaczęli od nazwiska w nagłówku ... a mogli od imienia

A ja dostałem zaproszenie na jakiś weekend czegośtam w Oplu. Mogę sobie zafundować udział w crash-teście, dachowaniu albo skorzystanie z alkogogli (cokolwiek to jest, fajnie brzmi).

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.