Skocz do zawartości

epica - przód hamulce


marcin77

Rekomendowane odpowiedzi

po kilku mocniejszych hamowaniach zaczyna hałasować - coś jak buuuu z nasileniem + efekt szorowania (nie jest to dźwięk metaliczny) , dodatkowo zaczęły piszczeć hamulce, zauważyłem że przednia prawa felga nagrzewa się, czyszczenie pomaga czy dochodzi jakaś wymiana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po kilku mocniejszych hamowaniach zaczyna hałasować - coś jak buuuu z nasileniem + efekt szorowania

> (nie jest to dźwięk metaliczny) , dodatkowo zaczęły piszczeć hamulce, zauważyłem że przednia

> prawa felga nagrzewa się, czyszczenie pomaga czy dochodzi jakaś wymiana ?

A klocki się nie zużyły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po kilku mocniejszych hamowaniach zaczyna hałasować - coś jak buuuu z nasileniem + efekt szorowania

> (nie jest to dźwięk metaliczny) , dodatkowo zaczęły piszczeć hamulce, zauważyłem że przednia

> prawa felga nagrzewa się, czyszczenie pomaga czy dochodzi jakaś wymiana ?

Taki stary a nie wie grinser006.gif Zużyte klocki lub tarcze + klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taki stary a nie wie Zużyte klocki lub tarcze + klocki

jak na razie nigdy nie musiałem zmieniać hamulców ze względu na zużycie, zazwyczaj wcześniej zmieniałem "na zapas", jutro okaże się czy przegapiłem wymianę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem to samo. Hałasowało po mocniejszym hamowaniu i po przejechaniu kilkudziesięciu metrów

> ustawało.

> W ASO wyeliminowali to w 5 minut, okazało się, że klocek nie miał jakiegoś tam luzu, ale problem

> banalny.

no to liczę na ten banalny problem waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak na razie nigdy nie musiałem zmieniać hamulców ze względu na zużycie, zazwyczaj wcześniej

> zmieniałem "na zapas", jutro okaże się czy przegapiłem wymianę

Epica nie ma hamulców "z zapasem" i w miarę szybko lecą.

Na szczęście nie szybciej niż w Yarisie II bo wymieniałem co przegląd grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Epica nie ma hamulców "z zapasem" i w miarę szybko lecą.

> Na szczęście nie szybciej niż w Yarisie II bo wymieniałem co przegląd

po wizycie w aso , klocki i tarcze nie trzeba wymieniać, przeczyścili i zapiekająca strona działa ale na drugą stronę zapiekanie przerzuciło się (co dziwne oba zaciski były czyszczone i smarowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po wizycie w aso , klocki i tarcze nie trzeba wymieniać, przeczyścili i zapiekająca strona działa

> ale na drugą stronę zapiekanie przerzuciło się (co dziwne oba zaciski były czyszczone i

> smarowane)

Czyli tak jak mówiłem grinser006.gif

Ten układ jakoś strasznie jest czuły na idealne osadzenie klocka confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.