Skocz do zawartości

Ciśnienie w nietypowych oponach


Majkiel

Rekomendowane odpowiedzi

> No właśnie - jak z tym jest, instrukcja mówi o ciśnieniu w standardowych oponach, a do jakiego

> ciśnienia należy napompować inne?

> Na przykład u siebie mam 175/70R13.

Ja jeżdżę na 2,4bar na moich 165/50R15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie - jak z tym jest, instrukcja mówi o ciśnieniu w standardowych oponach, a do jakiego

> ciśnienia należy napompować inne?

> Na przykład u siebie mam 175/70R13.

Ja mam 175/65 r13 i pompuje 2,5, przy mniejszym cisnieniu niestety opony są troche jak by przy miękkie, btw nie obcierają tobie nigdzie te opony? i na jakich felgach je masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam 175/65 r13 i pompuje 2,5, przy mniejszym cisnieniu niestety opony są troche jak by przy

> miękkie, btw nie obcierają tobie nigdzie te opony? i na jakich felgach je masz?

Przód nigdzie nie obciera, tył na zakrętach minimalnie o nadkole po wewnętrznej stronie. Dystanse 5mm załatwią sprawę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czekamy na Glacę .

a może w miedzyczasie po baniku od drugiego diagnosty? grinser006.gifgrinser006.gif

co do opon - jeśli mniej więcej zachowana jest średnica zewnętrzna,koło nie wystaje poza obrys pojazdu, oraz nośność opony jest większa niż połowa nacisku podanego na tabliczce znamionowej to się tego nie czepiamy grinser006.gif.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a może w miedzyczasie po baniku od drugiego diagnosty?

> co do opon - jeśli mniej więcej zachowana jest średnica zewnętrzna,koło nie wystaje poza obrys

> pojazdu, oraz nośność opony jest większa niż połowa nacisku podanego na tabliczce znamionowej

> to się tego nie czepiamy .

> pozdr

Zwracam honor - nie wiedziałem, że jesteś diagnostą grinser006.gif.

I dzięki za info smile.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a może w miedzyczasie po baniku od drugiego diagnosty?

> co do opon - jeśli mniej więcej zachowana jest średnica zewnętrzna,koło nie wystaje poza obrys

> pojazdu, oraz nośność opony jest większa niż połowa nacisku podanego na tabliczce znamionowej

> to się tego nie czepiamy .

> pozdr

U mnie nie ma tabliczki znamionowej z takimi danymi grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przód nigdzie nie obciera, tył na zakrętach minimalnie o nadkole po wewnętrznej stronie. Dystanse

> 5mm załatwią sprawę

Mi po wyklepaniu nadkoli juz też nie obciera, jedynie jak założyłem plastikowe nadkola, po niewielkich przeróbkach to prawe mi obciera i od lewej i od prawej strony (ale nigdy nie slyszalem jakiegokolwiek obtarcia, po zdjeciu go widać) biglaugh.gif a w lewym nadkolu mam spokój, nie wiem od czego to zalezy, skoro auto stoi prosto, niedawno nowe sprezyny i amory podeszly z tylu i przodu, w kazdym razie nie przejmujemy sie takimi pierdołami i jezdzimy cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.