Skocz do zawartości

Czas na kamerkę więc??


adamec1

Rekomendowane odpowiedzi

Zapoznałem się z wątkiem, bo zima idzie i przez ten czas będę się "zbroił" na kolejny sezon  :pifpaf: a kamerka jest na liście "must have".

 

Manta we wrześniu wypuściła nowy produkt "ala go pro" - http://www.swiatobrazu.pl/manta-mm336-pro--kamera-sportowa-nie-tylko-dla-profesjonalistow-32592.html

Cena - ułamek nowej go pro. Miał ktoś do czynienia z tym wynalazkiem? Model 336 (bez "pro") ma średnie opinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie uda Ci się przetestować przed zakupem to bym nie ryzykował

 

Ja polecam SJCAM SJ4000

http://allegro.pl/kamera-sportowa-sjcam-sj4000-mega-zestaw-32gb-w-wa-i5378253611.html

 

mam akurat wersję z WIFI, ale z perspektywy czasu uważam że można się bez niego obyć - użyłem raz żeby zobaczyć jak działa...

 

tak wiem że jimbo22 na poprzedniej stronie ją odradza ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam GP4 Silver i SJCAM SJ4000 i powiem szczerze, że jeśli istnieje jakakolwiek różnica w materiale nagranym przez te 2 sprzęty to jest ona trudna do wychwycenia.

 

Od 1:45

 

Oczywiście nie mam zamiaru tutaj polemizować z onanistami pikselowymi, którzy i tak będą widzieć przepaść miedzy GP a SJCAM, ale dla mnie różnica w jakości uzyskiwanego materiału nie usprawiedliwia przepaści cenowej. 

Także reasumując: jeśli jesteś hipsterem i lubisz widzieć zazdrość sąsiada w jego oczach to polecam GP. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sj 4000, lepszej w tej cenie nie znajdziesz.

znajomy ma - kupił na narty. bateria to żart, jakość filimików leży. imho nie warto. lepiej dorzucić kasy do lepszej optyki i wziąć coś markowego.

Mam od 2 lat sj4000 i nie jest to GP, ale nazwanie jej żartem to grubą przesądza. Bateria nie trzyma jak w GP, ale z 3 godziny powinna pociągnąć, no i nowa bateria kosztuje ułamek tego co do GP. Jakość : mogę podesłać kilka filmów. Używałem GP, używam SJ4000 i jakość jest podobną, jak będę miał chwilę Rio wyrzucenie dla porównania filmik z jednej i drugiej.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od 2 lat sj4000 i nie jest to GP, ale nazwanie jej żartem to grubą przesądza. Bateria nie trzyma jak w GP, ale z 3 godziny powinna pociągnąć, no i nowa bateria kosztuje ułamek tego co do GP. Jakość : mogę podesłać kilka filmów. Używałem GP, używam SJ4000 i jakość jest podobną, jak będę miał chwilę Rio wyrzucenie dla porównania filmik z jednej i drugiej.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

aleś odkopał suchara sprzed roku...

bateria: powinna pociągnąć? czy faktycznie ciągnie i potwierdzasz? Bo ja GP na nartach używam i nigdy mi bateria nie zrobiła psikusa. a kolega obok z SJ wiele razy "myślał" że nagrywa, a tu peszek... i tu nie chodzi o cenę baterii i to że możesz mieć 5 w plecaku - a o fakt, żeby nie musieć zmieniać jej i móc polegać na sprzęcie... i te 3h na lodowcu to może i możliwe, ale latem:) do tego w takich warunkach - ja widzę różnicę w jakości obrazu o której pisałem... a nie jestem jakimś freakiem.

 

oczywiście wszystko powyższe dotyczy warunków górskich/zimowych i bardzo trudnego oświetlenia. na drodze wymagania są niższe, światło lepsze... 

 

W moim GP (staroć, HD Hero 2 - 4 letni), na baterii bez problemu przejechałem ostatnio warszawa - gdańsk z postojami - bez wyłączania. i jeszcze kręciła... nie wiem ile by pociągnęła, ale dała radę ponad 4h (4 letnia bateria!)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Czy ktoś może ma przymocowaną kamerę centralnie z przodu, na szczęce?

Jakieś wady takiego montażu?

Widziałem u kogoś na ulicy, ale w necie ciężko coś znaleźć.

Ja mam. Wad nie stwierdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.