Skocz do zawartości

Do oglądaczy stary tani i ... Peugeot 406


kubik1989

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy mi truje i truje żebym wrzucił to ogłoszenie do oględzin, więc...

Code:


 http://otomoto.pl/peugeot-406-gaz-lpg-klima-bez-rdzy-zadbany-C34414736.html 

Auto za cenę dobrego roweru i pewnie nie ma co skrupulatnie przeglądać tego ogłoszenia, ale może jest coś co go dyskwalifikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomy mi truje i truje żebym wrzucił to ogłoszenie do oględzin, więc...

> Code: http://otomoto.pl/peugeot-406-gaz-lpg-klima-bez-rdzy-zadbany-C34414736.html

> Auto za cenę dobrego roweru i pewnie nie ma co skrupulatnie przeglądać tego ogłoszenia, ale może

> jest coś co go dyskwalifikuje.

Tragedii nie ma.No może poza tylnym zawieszeniem.Znajomy taksiarz zrobił takim(tyle że poliftem i 1,8 16v) ponad 500tys.W tym czasie 3 razy wymiany amorków ,kilka razy tylne zawieszenie,przód łączniki oraz 2 razy UPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomy mi truje i truje żebym wrzucił to ogłoszenie do oględzin, więc...

> Code: http://otomoto.pl/peugeot-406-gaz-lpg-klima-bez-rdzy-zadbany-C34414736.html

Odnośnie jeszcze konkretnego egzemplarza.Sprzedaje go Mirek a z tego co widze wszystkie auta tego ,,dealera'' hahaha.gifrotfl.gif są bez dziur i bez rdzy.Wszystkie oscylują w granicach 2-5 tys.Dlatego dla Twojego znajomego powinna to być czerwona lampka busted.gif Coby nie okazało się ,że dealer ma układ z Henkiem i szpachlują wieczorem za stodołą wszystko jak leci rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odnośnie jeszcze konkretnego egzemplarza.Sprzedaje go Mirek a z tego co widze wszystkie auta tego

> ,,dealera'' są bez dziur i bez rdzy.Wszystkie oscylują w granicach 2-5 tys.Dlatego dla

> Twojego znajomego powinna to być czerwona lampka Coby nie okazało się ,że dealer ma układ z

> Henkiem i szpachlują wieczorem za stodołą wszystko jak leci

Jest we Wrocku firma, która zajmuje się skupem aut. Rozmawiałem z gościem bo nawet rozważałem zostawienie u niego kiedyś auta. I gość powiedział, że teraz nie opłaca mu się bawić w auta za 20-30 kpln jak kiedyś. Dużo kasy a sprzedaje się powoli. Teraz na placu ma same fury w cenie roweru ze sklepu i na bieżąco mu schodzą. Ot, taka specjalizacja, że same do piątaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odnośnie jeszcze konkretnego egzemplarza.Sprzedaje go Mirek a z tego co widze wszystkie auta tego

> ,,dealera'' są bez dziur i bez rdzy.

Niezdecydowany ten Mirek zlosnik.gif

Quote:

CENA OSTATECZNA 3999 - BEZ TARGOWANIA JEŚLI CHCESZ SIĘ TARGOWAĆ NIE DZWOŃ!!!!!!

Cena do NEGOCJACJI


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest we Wrocku firma, która zajmuje się skupem aut. Rozmawiałem z gościem bo nawet rozważałem

> zostawienie u niego kiedyś auta. I gość powiedział, że teraz nie opłaca mu się bawić w auta za

> 20-30 kpln jak kiedyś. Dużo kasy a sprzedaje się powoli. Teraz na placu ma same fury w cenie

> roweru ze sklepu i na bieżąco mu schodzą. Ot, taka specjalizacja, że same do piątaka.

Mam kolegę który ma komis.Doszedł do podobnego wniosku.Mówi ,że jak ma auto za około 20 tys to zarobku na nim 1,5-3.Jak ma auto do 5 -7 to podobny zarobek.Wniosek jest niestety smutny,społeczeństwo jest biedne oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam kolegę który ma komis.Doszedł do podobnego wniosku.Mówi ,że jak ma auto za około 20 tys to

> zarobku na nim 1,5-3.Jak ma auto do 5 -7 to podobny zarobek.Wniosek jest niestety

> smutny,społeczeństwo jest biedne

Wiesz, wiele też ludzi kupuje takie tanie wozidła jako kolejne w domu, dla dziecka, jak drugie na wszelki wypadek, etc. Sam chcę kupić auto do 2 kPLN, będzie tylko dwa razy w tygodniu woziło mój tyłek na basen z samego rana i nic więcej. A poza tym będzie stało pod domem nieużywane. Po co więcej wydawać na auto, które nie będzie prawie jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, wiele też ludzi kupuje takie tanie wozidła jako kolejne w domu, dla dziecka, jak drugie na

> wszelki wypadek, etc. Sam chcę kupić auto do 2 kPLN, będzie tylko dwa razy w tygodniu woziło

> mój tyłek na basen z samego rana i nic więcej. A poza tym będzie stało pod domem nieużywane.

> Po co więcej wydawać na auto, które nie będzie prawie jeździć.

Też tak kombinuje w tym kierunku. ok.gif Tylko dojazdy do pracy, co prawda 250km/tydzień, ale generalnie spoko. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest we Wrocku firma, która zajmuje się skupem aut. Rozmawiałem z gościem bo nawet rozważałem

> zostawienie u niego kiedyś auta. I gość powiedział, że teraz nie opłaca mu się bawić w auta za

> 20-30 kpln jak kiedyś. Dużo kasy a sprzedaje się powoli. Teraz na placu ma same fury w cenie

> roweru ze sklepu i na bieżąco mu schodzą. Ot, taka specjalizacja, że same do piątaka.

Ja takimi handlowałem przez ostatni rok, glownie auta za 3-6 tys. Innych się nie oplaca brac na handel, przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odnośnie jeszcze konkretnego egzemplarza.Sprzedaje go Mirek a z tego co widze wszystkie auta tego

> ,,dealera'' są bez dziur i bez rdzy.Wszystkie oscylują w granicach 2-5 tys.Dlatego dla

> Twojego znajomego powinna to być czerwona lampka Coby nie okazało się ,że dealer ma układ z

> Henkiem i szpachlują wieczorem za stodołą wszystko jak leci

Zgadza się. Znam takiego co kupuje trupy i ma w stodole lakiernie i sam lakieruje wieczorami przy piwku. Z wyglądu idealne, ale czym zalepia dziury to nie wiem. A z drugiej strony podwórka ma komis wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja takimi handlowałem przez ostatni rok, glownie auta za 3-6 tys. Innych się nie oplaca brac na

> handel, przynajmniej u mnie.

Wszędzie tak jest, że tańsze szybciej schodzą, może zarobek nie jest na nich imponujący, ale lepiej obrócić 3 tańsze w miesiąc niż 1 droższe w 3 miesiące, a zarobku wychodzi jednakowo.

Problem, że tych tańszych w znośnym stanie jest mało, najlepiej kupować do poprawek blacharskich i mieć lakiernika-hurtownika, co nie zdziera kasy, wtedy każdy w miarę zadowolony, ewentualnie z jakąś usterką mechaniczną.

Ale niektórzy to idą po bandzie, na porządku dziennym np w komisie (przy Modlińskiej w Wawie przyuważone), na środku placu sprężara i koleś progi w pasku B3 malował, nawet folii nie położył by piachu nie podrywało do góry (a może tak miało być) smile.gif

Np wymiana progów w aucie nie jest jakaś skomplikowana i każdy lakiernik mający migomat je zmieni, mając oba do zmiany to koszt z lakierowaniem poniżej 500zł, więc wkładanie szmat w progi i szpachlowanie to dla mnie gównozjadztwo, bo można zmienić na nowe, zabezpieczyć i klient ma znowu na 3-4 lata spokój, a niestety giełdowe mirki robią tak by wytrzymało 2-3 tyg żeby się sprzedało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomy mi truje i truje żebym wrzucił to ogłoszenie do oględzin, więc...

> Code: http://otomoto.pl/peugeot-406-gaz-lpg-klima-bez-rdzy-zadbany-C34414736.html

> Auto za cenę dobrego roweru i pewnie nie ma co skrupulatnie przeglądać tego ogłoszenia, ale może

> jest coś co go dyskwalifikuje.

Na dobry stan bym nie liczył w tej cenie, może co najwyżej dostateczny, ale zależy kto czego potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AkuQ odbiegając troszkę od tematu powiedz mi czy masz może w Legionowie lub okolicach jakiegoś sprawdzonego lakiernika (nie musi być tani ale musi być dobry) mam małe ognisko korozji na rancie maski z którym mój lakiernik dwukrotnie walczył i znowu coś wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> AkuQ odbiegając troszkę od tematu powiedz mi czy masz może w Legionowie lub okolicach jakiegoś

> sprawdzonego lakiernika (nie musi być tani ale musi być dobry) mam małe ognisko korozji na

> rancie maski z którym mój lakiernik dwukrotnie walczył i znowu coś wychodzi.

Niestety nic tu nie lakierowałem, zawsze robię na lubelszczyźnie bo mam tam dużo taniej bo kilka aut już robiłem. Przymierzałem się do 2 lakierników w Legio, jeden niedaleko Zegrzyńskiej praktycznie naprzeciwko głównej bramy CSP, a drugi przy Strużańskiej, ten na Strużańskiej o 50zł na tej robocie był tańszy (błotnik wgnieciony do naprawy i malowania oraz drzwi 1szt od listwy w dół bo na rancie zaczynała się korozja pojawiać). Za taką naprawę miałem wycenę 550zł i 500zł. Samochód wystawiłem taniej z tymi uszkodzeniami i finalnie się sprzedał dość szybko, więc nie zdążyłem go wstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U tego na Strużańskiej robiłem kiedyś coś w poprzednim aucie bezgotówkowo z AC i nie byłem zadowolony z dobrania koloru i spasowania błotnika. Natomiast ten na przeciwko głównej bramy CSP jako lakiernik jest bardzo ok bo ja i znajomy zawsze byliśmy zadowoleni z koloru i roboty ale to on z rdzą sobie nie radzi 270751858-jezyk.gif Chyba będę zmuszony poszukać coś w wawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U tego na Strużańskiej robiłem kiedyś coś w poprzednim aucie bezgotówkowo z AC i nie byłem

> zadowolony z dobrania koloru i spasowania błotnika. Natomiast ten na przeciwko głównej bramy

> CSP jako lakiernik jest bardzo ok bo ja i znajomy zawsze byliśmy zadowoleni z koloru i roboty

> ale to on z rdzą sobie nie radzi Chyba będę zmuszony poszukać coś w wawie.

Proponuje poszukać kogoś sprawdzonego na wioskach gdzie robią na fuchy.Swego czasu oddawałem auta do kierownika lakierni KIA -który dłubał w swoim przydomowym garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U tego na Strużańskiej robiłem kiedyś coś w poprzednim aucie bezgotówkowo z AC i nie byłem

> zadowolony z dobrania koloru i spasowania błotnika.

Może dlatego, że właściciel sam mało lakieruje , bardziej dogląda tych chłopaków i może trafiłeś , że jakiś się uczył na Twoim aucie crazy.gif

Apropos dobrania lakieru, wziąłem od kącikowicza taką podrdzewiałą nubirę i akurat miałem wolne więc pojechałem dla lakiernika sam lakier dobrać do lakierni. Młode chłopaki mają sklep lakierniczy i mimo, że samochód wart 1 wypłatę to nie polecieli po łepkach z kodu czy zbadali w 1 miejscu, tylko z 4 czy 5 miejsc brał pomiar, sprawdzał czy po obu stronach taki sam itd, bo mówił, że w kilkuletnich samochodach wiadomo, że coś może być lakierowane i złapiesz pomiar z tyłu, pomalujesz tym błotnik przód i będzie inny odcień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.