Skocz do zawartości

czy ktoś ma C4 Grand Picasso z zawieszeniem pneumatycznym ?


costam000

Rekomendowane odpowiedzi

jak wyżej ? czy w modelu z takim zawieszeniem z tyłu nie ma koła zapasowego tylko jest tam pompa do zawieszenia ? pytam, bo jak bym taki kupił to chcę wrzucić do niego LPG, a z uwagi na tą pompę nie ma gdzie zamontować zbiornika mad.gif no i z zakupu nici..... oslabiony.gif czy ktoś może jeździ takim autem i może to potwierdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak wyżej ? czy w modelu z takim zawieszeniem z tyłu nie ma koła zapasowego tylko jest tam pompa do

> zawieszenia ? pytam, bo jak bym taki kupił to chcę wrzucić do niego LPG, a z uwagi na tą pompę

> nie ma gdzie zamontować zbiornika no i z zakupu nici..... czy ktoś może jeździ takim autem

> i może to potwierdzić ?

Ja mam i jeżdżę takim, ale w HDI.

A Twoje pytania są zbyt proste w rozumowaniu. Wszystko zależy w jakiej wersji jest auto. Jak 5 osób to może mieć koło zapasowe. Jak 7 to nie, bo nie ma miejsca na nie pod podłogą bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam i jeżdżę takim, ale w HDI.

> A Twoje pytania są zbyt proste w rozumowaniu. Wszystko zależy w jakiej wersji jest auto. Jak 5 osób

> to może mieć koło zapasowe. Jak 7 to nie, bo nie ma miejsca na nie pod podłogą bagażnika.

a są wersje Grand 5-cio miejscowe ? hmm.gif

wg mnie to czy jest koło czy go nie ma, przy wersji Grand jest uwarunkowane tym czy jest zawieszenie pneumatyczne czy go nie ma - może i się mylę - wyprowadź mnie z błędu.

Ty masz widzę GP - masz pneumatykę ? Masz 7 siedzeń i koło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a są wersje Grand 5-cio miejscowe ?

> wg mnie to czy jest koło czy go nie ma, przy wersji Grand jest uwarunkowane tym czy jest

> zawieszenie pneumatyczne czy go nie ma - może i się mylę - wyprowadź mnie z błędu.

> Ty masz widzę GP - masz pneumatykę ? Masz 7 siedzeń i koło ?

Mylisz się:)

Mam GP, mam pneumatykę, nie mam zapasu, mam zestaw naprawczy (płyn + kompresorek do kół)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mylisz się:)

> Mam GP, mam pneumatykę, nie mam zapasu, mam zestaw naprawczy (płyn + kompresorek do kół)

no to się nie mylę - mówimy to samo - czyli, jeżeli jest pneumatyka to nie ma zapasu bo w jego miejscu jest pompa do zawieszenia; czyli w przypadku benzyny, nie ma gdzie wsadzić zbiornika oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to się nie mylę - mówimy to samo - czyli, jeżeli jest pneumatyka to nie ma zapasu bo w jego

> miejscu jest pompa do zawieszenia; czyli w przypadku benzyny, nie ma gdzie wsadzić zbiornika

Mylisz się, pompa zawieszenia jest na środku samochodu tuż za belką zawieszenia, a koło zapasowe jest ZAMIAST jednego schowka na fotele 3 rzędu. Inaczej profilowana podłoga bagażnika.

Dlatego GP 5 osób ma zapas, a GP 7 osób nie ma zapasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak wyżej ? czy w modelu z takim zawieszeniem z tyłu nie ma koła zapasowego tylko jest tam pompa do

> zawieszenia ? pytam, bo jak bym taki kupił to chcę wrzucić do niego LPG, a z uwagi na tą pompę

> nie ma gdzie zamontować zbiornika no i z zakupu nici..... czy ktoś może jeździ takim autem

> i może to potwierdzić ?

Witam. Osobiscie nie mam ale kumpel ma takie auto. Sprowadzal z Holandii i wstawial gaz ok 2 miesiace temu. Mowil ze musieli wycinac cos z tylu i przesowac pompe od pneumatyki ale szczegolow nie znam. Calosc wyszla go ok 3000pln. Takze da sie zrobic tylko trzeba dodatkowe manewry wykonac.

Jesli potrzebne szczegoly to dowiem sie ale dopiero w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mylisz się, pompa zawieszenia jest na środku samochodu tuż za belką zawieszenia, a koło zapasowe

> jest ZAMIAST jednego schowka na fotele 3 rzędu. Inaczej profilowana podłoga bagażnika.

> Dlatego GP 5 osób ma zapas, a GP 7 osób nie ma zapasu

OK, teraz rozumiem 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Osobiscie nie mam ale kumpel ma takie auto. Sprowadzal z Holandii i wstawial gaz ok 2

> miesiace temu. Mowil ze musieli wycinac cos z tylu i przesowac pompe od pneumatyki ale

> szczegolow nie znam. Calosc wyszla go ok 3000pln. Takze da sie zrobic tylko trzeba dodatkowe

> manewry wykonac.

> Jesli potrzebne szczegoly to dowiem sie ale dopiero w weekend.

jeżeli możesz to pogadaj z kumplem, chętnie dowiem się więcej, może jakieś fotki ma ? spytaj jak duży zbiornik zmieścił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.