Skocz do zawartości

z jakiego audi jest ta zaślepka AIRBAG ?


bobi

Rekomendowane odpowiedzi

> I literka na końcu.

to już zależy od rewizji części, ale masz rację, najczęściej jeszcze jest literka, a nawet dwie wink.gif

W zasadzie w naszym przypadku to najważniejsze są pierwsze trzy, które określają model.

Dla A3 2003-2013 powinno być 8P, dla obecnego np 8V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak myślałem że w tym tkwi szczegół

> Czyli mam zaślepkę do samochodu który jeszcze nie wyszedł ?

> Sweet ... sprzedam ja pewnie w 2016r

A nie jest tak, że normalnie jak jest airbag to takich zaślepek nie ma hmm.gif

Znaczy ta zaślepka jest integralną częścią poduszki.

Sprzedać możesz komuś kto będzie chciał mieć atrapę zamiast poduszki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nie jest tak, że normalnie jak jest airbag to takich zaślepek nie ma

> Znaczy ta zaślepka jest integralną częścią poduszki.

> Sprzedać możesz komuś kto będzie chciał mieć atrapę zamiast poduszki

To chyba powód. dla którego brak numeru części. Podobnie było w Fordzie przy wymianie kierownicy trójramiennej na czteroramienną z tempomatem - wymagało to albo całej nowej poduszki za worek pieniędzy, albo zmiany zaślepki na obecnej poduszce, które jakimś trafem były dostępne na allegro w bardzo przystępnej cenie. W ASO taka część nie występuje osobno, sprawdzone podczas programowania w/w tepomatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To chyba powód. dla którego brak numeru części. Podobnie było w Fordzie przy wymianie kierownicy

> trójramiennej na czteroramienną z tempomatem - wymagało to albo całej nowej poduszki za worek

> pieniędzy, albo zmiany zaślepki na obecnej poduszce, które jakimś trafem były dostępne na

> allegro w bardzo przystępnej cenie. W ASO taka część nie występuje osobno, sprawdzone podczas

> programowania w/w tepomatu.

Sądzę, że i tak zaślepka powinna mieć swój numer części. Przynajmniej w koncernie VW.

Poniżej przykład, że nawet naklejka informacyjna go ma:

287960251-info.jpg

post-30103-14352526145675_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

> Zapewne chodzi o napis DEMO.

DEMO, a właściwie Demo Injection to producent komponentów plastikowych między innymi do automotive.

A ta zaślepka, a raczej pokrywka do poduszki kierowcy, to prawdopodobnie od nowego Audi Q7/A4

EDIT: Jeżeli to to o czym myslę, to wiem kto produkuje tą poduszkę(w Polsce)

pzdr

Sobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> DEMO, a właściwie Demo Injection to producent komponentów plastikowych między innymi do automotive.

> A ta zaślepka, a raczej pokrywka do poduszki kierowcy, to prawdopodobnie od nowego Audi Q7/A4

> EDIT: Jeżeli to to o czym myslę, to wiem kto produkuje tą poduszkę(w Polsce)

> pzdr

> Sobi

Co ja bym zrobił bez AK zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zasłonie się tajemnicą handlową

CBSie, ABWy i inne CBAłwany i tak Cię rzucą na glebę. Przecież taki intratny deal nie mógł ominąć ogniwa pt. polityk z dużymi potrzebami i jeszcze większymi kieszeniami. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.