Skocz do zawartości

Czy zmieniać Audi A6 C4 1.9TDI na coś młodszego do 13tys?


Jaceq_P

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Zastanawiam się, czy dostanę w cenie do ok 13tys. coś kilka lat młodszego, ekonomicznego, umiarkowanie taniego w utrzymaniu z klimą a może i (opcja) automatem?

Może być nieco mniejsze, ale na pewno 4-5drzwiowe...

Forum audi odradza mi zamianę na 5-drzwiowe A3 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Audi się psuje?

Latka lecą, co jakiś czas coś wychodzi

> Rdzewieje ?

Już nie

> Za duże?

Póki co głównie śmigam po mieście, A3 byłoby dla mnie optymalne (hatchback bywa praktyczniejszy od sedana)

> Za stare?

Coś w tym jest (z 2giej strony każdy mi mówi, że to ostatnie 'normalne' audi tongue.gif

> Czy jak? Bo imo nie widzę sensu w zmianie

Dlatego właśnie pytam grinser006.gif Oczywiście zawsze zostaje opcja: jeździć aż się rozleci tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. A myślałeś o tym, żeby audi zostawić i tylko kupić drugie, mniejsze do jazdy po mieście? Rodzina, dzieci są? BO jak tak to audi na rodzinne wypady zostawić, a poszukać czegoś pokroju Lupo/Panda do miasta. W miarę młode. Nawet może z gazem.

Takiej A6 z takim silnikiem raczej bym nie zmieniał, tylko jeździł aż się rozpadnie, a prędzej świat się rozpadnie niż to Audi biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siema. Zastanawiam się, czy dostanę w cenie do ok 13tys. coś kilka lat młodszego, ekonomicznego,

> umiarkowanie taniego w utrzymaniu z klimą a może i (opcja) automatem?

> Może być nieco mniejsze, ale na pewno 4-5drzwiowe...

> Forum audi odradza mi zamianę na 5-drzwiowe A3 :/

Dopóki nie wprowadzą jak w DE stref Umweltzone to jeździj tym co masz.

Komfort jazdy A3 (czyli Octavia, Golf) jest żenujący w porównaniu do A6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siema. Zastanawiam się, czy dostanę w cenie do ok 13tys. coś kilka lat młodszego, ekonomicznego,

> umiarkowanie taniego w utrzymaniu z klimą a może i (opcja) automatem?

> Może być nieco mniejsze, ale na pewno 4-5drzwiowe...

> Forum audi odradza mi zamianę na 5-drzwiowe A3 :/

w tej cenie szkoda się bawić moim zdaniem. Żeby kupić jakiegoś fajnego htb w segmencie C trzeba wyłożyć około 20-30 tysięcy. Inaczej kupisz drugie starsze auto, a w swoim wiesz co masz. Chyba, że dzieję się coś, że trzeba szybko z obecnego pojazdu uciekać, wtedy to inna historia wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.