Skocz do zawartości

Evanda - czy warto kupić ?


manfred

Rekomendowane odpowiedzi

> No to powodzenia, ja oglądałem z 15 Epci 2 były przebadane w ASO po 250 zł - i co totalna kupa.

Takie teraz czasy, człowiek jeżdżąc w poszukiwaniu auta wyda tyle kasy na paliwo i ewentualne przeglądy przed sprzedażowe, że aż później serce boli, nie mówiąc o straconym czasie liczonym w dniach czy tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to powodzenia, ja oglądałem z 15 Epci 2 były przebadane w ASO po 250 zł - i co totalna kupa.

> Pomijam już fakt, że materiały w Epci są o niebo gorsze niż w Evie (szczególnie siedzenia) i

> zazwyczaj Epcia nawet 4 letnia wygląda w środku jak gnojowóz

nie wiem co chodzi z epicą ale u mnie siedzenia są praktycznie jak nowe, wnętrze nie zniszczone hmm.gif, dodam że 2006 produkcja a 2007 rejestracja , czyli "słynne" 4 lata już dawno minęły, przebieg 96tyś. obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to powodzenia, ja oglądałem z 15 Epci 2 były przebadane w ASO po 250 zł - i co totalna kupa.

> Pomijam już fakt, że materiały w Epci są o niebo gorsze niż w Evie (szczególnie siedzenia) i

> zazwyczaj Epcia nawet 4 letnia wygląda w środku jak gnojowóz

bez przesady. Epica miała b.dobre materiały. Zdecydowanie lepsze niż np Mondeo MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna EVANDA lipna

podkusiła mnie wysoka cena, bo spodziewałem się dobrego stanu i niestety...

blacharsko ok, poduszka do wymiany bo rzucało strasznie silnikiem przy puszczaniu/dodawaniu gazu, świeci kontrolka ABS/TSC(piasty...), skóra w bardzo kiepskiej kondycji, jakaś taka plastikowa się zrobiła, przy dwóch szybach bocznych od wewnątrz strasznie pomarszczony ten czarny piankowy materiał boczka drzwiowego, tania instalacja gazowa, mega luz na drążku biegów, delikatne piszczenie podczas przyspieszania - chyba łożysko alternatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolejna EVANDA lipna

> podkusiła mnie wysoka cena, bo spodziewałem się dobrego stanu i niestety...

> blacharsko ok, poduszka do wymiany bo rzucało strasznie silnikiem przy puszczaniu/dodawaniu gazu,

> świeci kontrolka ABS/TSC(piasty...), skóra w bardzo kiepskiej kondycji, jakaś taka plastikowa

> się zrobiła, przy dwóch szybach bocznych od wewnątrz strasznie pomarszczony ten czarny

> piankowy materiał boczka drzwiowego, tania instalacja gazowa, mega luz na drążku biegów,

> delikatne piszczenie podczas przyspieszania - chyba łożysko alternatora.

Ma zdjęciach tak odpicowana,że sugerując się nimi też dałbym się nabrać i pojechałbym oglądać auto z myślą, że to zadbana sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli mowa o bocznej tapicerce drzwi przy szybie z tyłu to moja też ma tam trochę pomarszczeń.

> Chyba to wina lat.

> Ciężko będzie Ci kupić idealne auto.

odpuściłem już evandę, wydawało się fajne auto za taką kasę, ale w dobrym stanie już nie dostanę, za późno o jakieś 5lat - pozostaje już tylko poszukiwanie zdrowej epici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odpuściłem już evandę, wydawało się fajne auto za taką kasę, ale w dobrym stanie już nie dostanę,

> za późno o jakieś 5lat - pozostaje już tylko poszukiwanie zdrowej epici.

Kupić taniej i dopieścić...przynajmniej ja mam taki plan. Co pokaże życie...zobaczymy. hehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupić taniej i dopieścić...przynajmniej ja mam taki plan. Co pokaże życie...zobaczymy.

nie mam na to czasu, potrzebuję kupić auto, zrobić rozrząd,ewentualnie przy okazji od razu zawieszenie/hamulce i jeździć.

Mam dwa stare auta ale w super stanie i ciężko jest mi przesiąść się do jakiegoś podniszczonego młodszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.