Skocz do zawartości

pewne e39vs e46


Cezarek

Rekomendowane odpowiedzi

witam

na wiosne chcialem szukac e46 z 2.5/2.8 ale znajomy powiedzial mi ze prawdopodobnie bedzie sprzedawal swoje e39 98r z 2.5 170koni..

i sie zastanawiam czy warto kupic pewna 5 za 14tys. bo tyle powiedzial ze bedzie chcial,no ale do auta naprawde nie sie do czego przyczepic ma je 5 lat i wiem co kupuje ..czy szukac e46

jak pomysle ile pewnie musial bym 3 obejrzec zanim trafie cos sensownego to juz sie boje sick.gif

dlatego bardzo powanie mysle o tej 5 tylko jakie one maja opinie i czy duza roznica w porownaniu do 3 z serwisem,kosztami..

?

pzdr zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli rzeczywiście pewne to można brać.... przetrzepać na wszystkie możliwości i brać zlosnik.gif

trochę wypadłem z obiegu, ale 14k za ten rocznik to trochę sporo zlosnik.gif

w zeszłym roku swoją 01 sprzedałem za tyle (w mpakiecie)

jak ma full opcję to można pomyśleć, ale trochę mały motór no i za tą cenę stan rzeczywiście musi być profi zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moglo to by byc 2.8 270751858-jezyk.gif

no ale do przemieszczanie sie, starczy stan ma bardzo dobry zlosnik.gif

no to moze troche poszly w gore bo takie z tego rocznika stoja po jakies 12 i niektore do oplat,albo bez gazu,a ta jest z gazem wiec cena wydaje mi sie nie duzo wieksza.. no wiadomo ze sa i takie po 8 no ale stan nie znany 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być szalonym żeby zapłacić za e39 14 tysięcy. Miałem 97 rok i naprawdę mało jej brakowało do bycia igłą i sprzedałem ją za 7500 . Z tym że to była 520 z lpg.

Mam w tej chwili też e46 320i i wg mnie e46 jest fajniejsza, zwrotniejsza, bardziej "zwarta". Jak potrzebujesz dużego auta celuj w 530i po lifcie (za 14 kupisz) jak czegś mniejszego to 330i po lifcie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze chcialem miec e39 , zawsze mi sie podobaly itd

mialem e39 96 523i, duze, wygodne, silnik radzil sobie przyzwoicie z buda

brakowalo mi skladanej kanapy co w pewnym momencie zdyskfalifikowalo samochod

teraz mam "mocarne" 318 e46, ma skladana kanape wink.gif tak jak kolega pisze, zwinniejsze, lzejsze, lepiej sie prowadzi

ma tez swoje wady

14 tys to sporo jak na wiek auta i tylko 523, z drugiej strony lpg i pewne auto , do 520 nie ma co porownywac cenowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba być szalonym żeby zapłacić za e39 14 tysięcy. Miałem 97 rok i naprawdę mało jej brakowało do

> bycia igłą i sprzedałem ją za 7500 . Z tym że to była 520 z lpg.

> Mam w tej chwili też e46 320i i wg mnie e46 jest fajniejsza, zwrotniejsza, bardziej "zwarta". Jak

> potrzebujesz dużego auta celuj w 530i po lifcie (za 14 kupisz) jak czegś mniejszego to 330i po

> lifcie

Nie wiem jak bedzie wygladalo 530i po lifcie za 14 tys. Nie wspominając już o 330i po lifcie.

Takie egzemplarze potrafia chyba calkiem skutecznie zniechecic do marki. Albo auta tak potanialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> popatrzylem na allegro i 2,5 170 kolo 10tys takie w miare.. plus wsadzenie gazu wychodzi 13 wiec 14

> to cena wyjdzie wieksza o tysiac wydaje mi sie ze warto dac tyle za pewny egzemplarz

Takie w miare na zdjeciach. Ja mowie o typowo 530 i po lifcie to tak chyba bardziej w okolicach 18tys trzeba sie rozgladac z jakims ciekawszym wyposazeniem.

Ale akurat moze komus sie uda i kupi tanio super egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no bardziej pod 20 kosztuja..

> no i ta bemke w sumie mam na miejscu i nie trzeba zwiedzac pol polski za autem

> no ale zobaczymy bo to temat na poczatek wiosny okaze sie co z tego wyjdzie

Bierz pewne auto, tyle Ci powiem wink.gif

W poszukiwaniu E46 do 15tys zrobilem ponad 1500km po Polsce wink.gif Dzis kupilem...

Mam tez E39 2.5 ~190km po lifcie, E39 jest wygodniejsze, wieksze, ale tez bardzo ociezale, mniej zwrotne.

E46 tez kupilem po lifcie 2.0 143km i jak na razie to wole E46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.