Skocz do zawartości

Croma - cb radio


pawelczekala

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, no i mam pierwsze pytanko zwiazane z moim nowym nabytkiem, powiedzcie gdzie i w jaki sposób zamontowaliście w swojej Cromie cb radio,

Tomek od ktorego kupiłem auto widziałem woził miedzy siedzeniem a podłokietnikiem, ja uważam to miejsce za niewygodne, macie jakies inne rozwiazania.

PS. Lubie miec radio na stałe przykręcone aby stabilnie siedziało na swoim miejscu.

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie, no i mam pierwsze pytanko zwiazane z moim nowym nabytkiem, powiedzcie gdzie i w jaki

> sposób zamontowaliście w swojej Cromie cb radio,

> Tomek od ktorego kupiłem auto widziałem woził miedzy siedzeniem a podłokietnikiem, ja uważam to

> miejsce za niewygodne, macie jakies inne rozwiazania.

> PS. Lubie miec radio na stałe przykręcone aby stabilnie siedziało na swoim miejscu.

> Pozdrawiam Paweł

Ja mam przykręcone pod siedzeniem kierowcy. cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie, no i mam pierwsze pytanko zwiazane z moim nowym nabytkiem, powiedzcie gdzie i w jaki

> sposób zamontowaliście w swojej Cromie cb radio,

> Tomek od ktorego kupiłem auto widziałem woził miedzy siedzeniem a podłokietnikiem, ja uważam to

> miejsce za niewygodne, macie jakies inne rozwiazania.

> PS. Lubie miec radio na stałe przykręcone aby stabilnie siedziało na swoim miejscu.

> Pozdrawiam Paweł

taki problem to nie problem, jak miałem cromke to radio miałem wciśnięte pomiędzy fotelem pasażera a tunelem ok.gif

Teraz mam większy problem, w Delcie mam szklany dach i nie mam jak przymocować anteny grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie, no i mam pierwsze pytanko zwiazane z moim nowym nabytkiem, powiedzcie gdzie i w jaki

> sposób zamontowaliście w swojej Cromie cb radio,

> Tomek od ktorego kupiłem auto widziałem woził miedzy siedzeniem a podłokietnikiem, ja uważam to

> miejsce za niewygodne, macie jakies inne rozwiazania.

> PS. Lubie miec radio na stałe przykręcone aby stabilnie siedziało na swoim miejscu.

> Pozdrawiam Paweł

chyba wszyscy tak mieli. JA ostatnio po zamontowaniu kamerki zrobiłem małą przebudowę i radio poszło z prawej strony tunelu pod lewarkiem zmiany biegów. Później wrzucę foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starego ubota miałem pomiedzy moim fotelem a ręcznym,

pokusiło mie na " lepszy model" i musiał pójść na prawą stronę tunelu pod schowek, na prawo od lewarka.

A teraz powiedzcie jakie macie radyjka.

Bo to w sumie druga najważniejsza sprawa. A mianowicie sianie z silnika zakłóceniami.

Niewiele jest radyjek które radza sobie z naszymi multijetami 150 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylna klapa też odpada bo lotka jest z "tworzywa sztucznego wysokiej jakości" jedynie zostaje tylna

> klapa pod szybą ale wtedy antena bedzie w poziomie

kupic z mniejszym magnesem, i i sobie na motylku wyregulujesz zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To może antena z przegubem i ją ustawisz pionowo.

> Ewentualnie uchwyt ale wtedy lakier będzie pokaleczony.

też już tak myślałem ale lancią robie tylko ok. 20tyś rocznie i to w trasach które znam i plus minus wiem gdzie mogą stać. A w busie mam cb ok.gif

Swoją drogą jak się obserwuje jak jadą inni w cb można łatwo ustalić czy stoją czy nie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> JA mam CB w schowku u góry tam gdzie zazwyczaj jest zmieniarka

ze względów na małe gabaryty radia tez myślałem nad schowkiem, masz jakieś foto tego umiejscowienia jak to tam wygląda ????

> a antenę mam w miejscu oryginalnej

> anteny Antena Triflex

Ja ci sie sprawuje na trasie ten triflex ??? myślałem nad montażem mojego midlanda 150 na stałe na klape do tyłu bo mam też takiego małego 30 cm presidenta i nie jestem za bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ze względów na małe gabaryty radia tez myślałem nad schowkiem, masz jakieś foto tego umiejscowienia

> jak to tam wygląda ????

> Ja ci sie sprawuje na trasie ten triflex ??? myślałem nad montażem mojego midlanda 150 na stałe na

> klape do tyłu bo mam też takiego małego 30 cm presidenta i nie jestem za bardzo zadowolony

drugi raz bym nie zamontował anteny na tylnej klapie, w GP mi pokiereszowało lakier i blachę. Mimo, że było to zabezpieczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ze względów na małe gabaryty radia tez myślałem nad schowkiem, masz jakieś foto tego umiejscowienia

> jak to tam wygląda ????

Jak nie zapomnę to zrobię zdjęcie... hehe.gif jest całkowicie schowane po otwarciu schowka masz dostęp do panelu czołowego... ale ja go nie używam bo wszystko sterowane mam z gruszki

> Ja ci sie sprawuje na trasie ten triflex ??? myślałem nad montażem mojego midlanda 150 na stałe na

> klape do tyłu bo mam też takiego małego 30 cm presidenta i nie jestem za bardzo zadowolony

Szału nie ma ale w zupełności wystarcza... zresztą jak miałem antenę w Stilaku to i tak na dole klapy mocowana musiała być bo do garażu bym nie wjechał... więc efektywnie pewnie była nawet gorsza niż ta na środku dachu na górze zlosnik.gif codziennie zdejmowanie to nie dla mnie... sick.gif

No i jest jeden + nikt nie wie, ze masz CB ... co jest zarazem i - sem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie macie siania? z wtrysków, altka?

> ja po testach - :

> u520 oraz pr wilson - nic nie trzeszczy

> yosan 120 = lafajetka atena - = lekko trzeszcy

Polecam pozakładać filtry na kable od wtryskiwaczy i zasilanie CB

Filtr ferrytowy

A dzięki koledze Mańkowi nie muszę robić zdjęcia

285959159-20120504012.jpg

285959159-20120504013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.