Skocz do zawartości

pytanie okołostolarskie


subArek

Rekomendowane odpowiedzi

bo dałem ciała chyba sciana.gif

kupiłem szafę (jeżeli to ma znaczenie to z IKEI smile.gif ) i po zmontowaniu wszystkiego (oprócz drzwi) te owe drzwi, na czas reszty remontu, przeniosłem na balkon i zapomniałem ... pogoda jest jaka jest i dzisiaj stwierdziłem "wyłódeczkowanie" jednych... przeniosłem do środka, obciążyłem krawędzie sprowadzając to do prostego .... i wyprostują się? czy dupa zbita?

szafa taka jakiś tekst więc może i zamontowanie tych metalowych i drenianych elementów na drzwi pozwoli na wyprostowanie jakby co ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci szafa do komórki z prostymi drzwiami? grinser006.gif

A tak serio to jest szansa że się wyprostują, zależy jak mocno się spaczyły i jak szybko będą schnąć ( oby nie za szybko) i pilnuj żeby obciążenie było duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykręcenie zawiasów pewnie pomoże o ile "łódka" zrobiła Ci się wzdłuż dłuższego boku drzwi. Jak wykrzywienie jest wzdłuż krótszego boku, to spróbuj wygiąć te drzwi w przeciwnym kierunku - wtedy nawet jak po wyschnięciu trochę wrócą kształtem, to mają szansę, żeby być proste. Nawet jak coś Ci się nie uda, to zawsze możesz wystawić drzwi do zawilgocenia ponownie i próbować jeszcze raz wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przykręcenie zawiasów pewnie pomoże o ile "łódka" zrobiła Ci się wzdłuż dłuższego boku drzwi. Jak

> wykrzywienie jest wzdłuż krótszego boku, to spróbuj wygiąć te drzwi w przeciwnym kierunku -

> wtedy nawet jak po wyschnięciu trochę wrócą kształtem, to mają szansę, żeby być proste. Nawet

> jak coś Ci się nie uda, to zawsze możesz wystawić drzwi do zawilgocenia ponownie i próbować

> jeszcze raz

wzdłuż dłuższego boku ... człowiek to jednak głupi jest i jak nie pomyśli o wszystkich 3 razy wraz z konsekwencjami to se sam kuku i dodatkowej roboty zrobi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po co ci szafa do komórki z prostymi drzwiami?

jak już mnie zona zamyka to stwierdziła, że niech to jakoś przynajmniej wygląda grinser006.gif

> A tak serio to jest szansa że się wyprostują, zależy jak mocno się spaczyły i jak szybko będą

> schnąć ( oby nie za szybko) i pilnuj żeby obciążenie było duże.

obłożone, przyciśnięte ... caLy domowy księgozbiór plus ciężkie dodatki zaangażowane zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wzdłuż dłuższego boku ... człowiek to jednak głupi jest i jak nie pomyśli o wszystkich 3 razy wraz

> z konsekwencjami to se sam kuku i dodatkowej roboty zrobi ...

Nie martw się, ja półkę pod TV skręcałem przy %%% - zostało mi trochę gratów rotfl.gif, ale najgorsze, że pominałem dwa kołki ustalające - przy przesuwaniu trzeba mocno uważać. old.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> derewno sie wyprostuje, gorzej jakby to byla plyta, po dokladnym wysuszeniu dobrze czyms

> zabezpieczyc przed wilgocia, zeby nie bylo problemu znowu (lakier wosk do mebli olej itp

wyprostowało się praktycznie do prostego, a mocowania załatwiły resztę ... mam wosk ale wali nim przez dwa tygodnie po użyciu więc się zastanawiam co robić bo jeden pokój jest przez to nieczynny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> derewno sie wyprostuje, gorzej jakby to byla plyta, po dokladnym wysuszeniu dobrze czyms

> zabezpieczyc przed wilgocia, zeby nie bylo problemu znowu (lakier wosk do mebli olej itp

On to wystawił na balkon i zapomniał, więc raczej ponownie problemu mieć nie będzie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.