Jump to content

Nie widzi GMP, nie odpala T-JET DET3

muszek92
 Share

Recommended Posts

Siemka wink.gif

Chodził, chodził, huk i nie chodzi ;p tak w skrócie, iskra jest, paliwo jest, rozrząd okej, mapa startowa wszystko ok..

Jednak w decie pokazuje Ignition : No Sync - tak jakby nie mógł zsynchronizować.

Wymienione na inny czujnik wału, wszystko dobrze powpinane, odległość testowana mniejsza i większa, dalej det nie widzi i pokazuje no sync.

co za tym idzie wtryski nie leją i nie pali;/

Komuś coś do głowy przychodzi ? frown.gif893goodvibes.gif

> To sej jest, tam sa dwa pojedyncze przekazniki. Poza tym iskra jest a cewki i wtryski z jednego

> zasilania są pędzone. Prawda?

Dokładnie, wrzucam do tego log-a z próby odpalania, Napięcie na wtryski iść, raczej idzie bo miernikiem sprawdzałem po 2 pinach na wtryskach i podczas kręcenia jest 12v

log.png

skalibruj se czujniki ;p clt -6?

btw jesteś pewny ze nie ma iskry ? grinser006.gif sciagnij przewody zakrec i obadaj czy lata iskra po cewkach moze po prostu są świece zalane grinser006.gif przy takim czasu wtrysku .... wink.gif akum tez bys podladował .... dziwne ze kreci cos....

> skalibruj se czujniki ;p clt -6?

> btw jesteś pewny ze nie ma iskry ? sciagnij przewody zakrec i obadaj czy lata iskra po cewkach

> moze po prostu są świece zalane przy takim czasu wtrysku .... akum tez bys podladował ....

> dziwne ze kreci cos....

No czujniki cos sie rozkalibrowały ;P zaraz poprawie.

Jestem pewien ze iskra jest, sprawdzałem, imo jest troche słaba, nie biała ; niebiesko-biała, gruba tylko taka fioletowa, niebiesko-fioletowa cieniutka.

świece wykręce i wyczyszczę sprawdzę czy po kręceniu są suche, czy mokre.

Napięcie na wtryski wróciło, w trakcie kręcenia pokazuje się na wtyczce 12v;)

> Na "plaku" odpalił , zapłon sie synchronizje pokazuje sync.

> wyjąłem wtryskiwacze i nie sikają.

> Wszystko wskazuje ze uwalił sie powerout w decie

Masz pod dwa banki? Przeloz wyjscie wtryskow z pinu 20 na 18 (uwaga bo pisze z pamieci. Sprawdz w rozposce) zmien komfiguracje na dwa banki i sprobuj odpalic.

Dzięki Lesiu za pomoc wink.gif Mam pod 20stką tylko bo full group, po serii testów, i waszej pomocy stwierdziłem ze to jednak upalone wyjscie w decie, spakowałem jutro wysyłam, i zobaczymy smile.gif

Mam nadzieje ze suppory w ecumajstrze działa wzglednie szybko wink.gif

> Dzięki Lesiu za pomoc Mam pod 20stką tylko bo full group, po serii testów, i waszej pomocy

> stwierdziłem ze to jednak upalone wyjscie w decie, spakowałem jutro wysyłam, i zobaczymy

> Mam nadzieje ze suppory w ecumajstrze działa wzglednie szybko

z Jadzwine nie ma problemu, szybko i sprawnie ok.gif

• 1 year later...