Jump to content

C4 czy C5 ?? Jak tu dokonać wyboru??

Muzyk
 Share

Recommended Posts

No właśnie, z racji irytacji że w tym kraju nie ma C4 2.0 HDi na sprzedaż zacząłem przeglądać ogłoszenia z C5 2.0 HDi. Stwierdzam że dużo łatwiej (jest w czym przebierać) będzie kupić C5 II 2.0 HDi Exclusive wink.gif Czy to dobry pomysł ?

> No właśnie, z racji irytacji że w tym kraju nie ma C4 2.0 HDi na sprzedaż zacząłem przeglądać

> ogłoszenia z C5 2.0 HDi. Stwierdzam że dużo łatwiej (jest w czym przebierać) będzie kupić C5

> II 2.0 HDi Exclusive Czy to dobry pomysł ?

Pomysł dobry smile.gif tylko czy będzie w czym przebierać ??? smile.gif w tym kraju smile.gif

Wejdź na forum Citroen lub Peugeota to zobaczysz jakie "exclusive" i w jakim stanie są dostępne w tym kraju smile.gif

No chyba ze zamierzasz długo szukać smile.gif

> No właśnie, z racji irytacji że w tym kraju nie ma C4 2.0 HDi na sprzedaż zacząłem przeglądać

> ogłoszenia z C5 2.0 HDi. Stwierdzam że dużo łatwiej (jest w czym przebierać) będzie kupić C5

oczywiscie. C5 to inna liga i lista korzysci z rozmiaru, pokrywa listę minusów zdecydowanie smile.gif

> cos tam moze znajde...

> 2.0 Hdi mnie interesuje,

> min. blutacz i xenon

> fajnie jak bedzie navi

Jak Ty chcesz w C5II mieć BT ?

RT5 w C5II było rzadkością smile.gif na sam koniec produkcji

Zazwyczaj RT4 tylko na SIM

Ile masz na to ?

Jak wiesz Tata ma takie smile.gif z BVA AM6 smile.gif

piękne zlosnik.gifok.gif braść ok.gif

Masz mniej na auto niż ja a ja szukam 3 miesiąc choćby takiej C5 powodzenia grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

> tez mam takie wrazenie ja juz zapuscilem info wsrod znajomych, prawdopodobienstwo trafienia jest

> spore

P O W O D Z E N I A smile.gif

Wiecie, pitolicie smile.gif

Cały czas mam e-maile, od ludków którzy szukają takiego wozidła, żeby im sprawdzić smile.gif zwłaszcza deklarowany przebieg smile.gif

I tak jak kolega "slawek_l_83" pisze, przy dużo większym budżecie i nie koniecznie 2.0HDi Exclusive znaleźć auto, które z papierów zachęca do oglądania jest sztuką.

A to dopiero połowa sukcesu smile.gif jeszcze real musi pasować do tego papieru smile.gif

A Ty Muzyk, chyba najlepiej to wiesz po szukaniu auta dla lubej smile.gif albo jest w budżecie i się nie nadaje, albo się nadaje ale znacząco przekracza ten budżet smile.gif

> Z autem dla lubej to byl grubszy temat obejrzala 2 sztuki, Twoja C3 i jakas 207, potem padlo haslo

> ze kupujemy nowe, no to kupilismy

Ale gdyby mój "był w" założonym wówczas budżecie to byście kupili, a odbiegał nieco smile.gif

jakieś 10-15% smile.gif

> no wlasnie nie, bo mojej Pani sie nie spodobała c3.... za nia nie nadazysz

Jak za żadną smile.gif przynajmniej Ty masz problem z głowy a zmartwienia ma ASO smile.gif

A co do C5II 2.0HDi exclusive do 20kPLN chyba jednak łatwiej trafisz C4 smile.gif

BTW, a czemu nie rozwazasz C4VTS z 2,0HDi?

Chyba latwiej znalezc niz Exclusive, a wyposazenie bedzie to samo ok.gif

> nie dziekuje, zalozylem krotszy czas i w dodatku liczac tylko weekendy

Trzymam kciuki, kącikowicze mi pomagają z VIN-ami a wychodzą takie kwiatki, że do oszustów przez telefon nie chce mi się nawet jechać....

> to nie sa jakies straszne koszta

Ale robi się już budżet + te koszta

Bo w samym dżecie to wszystko jest do zrobienia, a przebieg do ustalenia smile.gif

no czy Ty masz mnie za ciemniaka? jesli chodzi o graty to naprawde sie nie martwie. A czasu na szukanie troche mam grinser006.gif

Np. dzisiaj sprawdzalem smieszna, auto bodajze z 2006 roku, w pierwszym roku zrobila 85kkm, w 18 miesiecy ~127kkm a teraz ma 200kkm, pewnie potem tylko do tylu jezdzila... ech...

> no czy Ty masz mnie za ciemniaka? jesli chodzi o graty to naprawde sie nie martwie. A czasu na

> szukanie troche mam

> Np. dzisiaj sprawdzalem smieszna, auto bodajze z 2006 roku, w pierwszym roku zrobila 85kkm, w 18

> miesiecy ~127kkm a teraz ma 200kkm, pewnie potem tylko do tylu jezdzila... ech...

Jak szukałem dla Taty, to znalazłem perełkę smile.gif miała 3 lata i 98 kkm smile.gif i wszystko co chciałem.

A ASO w którym miałem ją sprawdzić w Gdańsku, zaproponowało "duży przegląd" bo z historii wyszło że ma sporo ponad 300 kkm. Nawet nie odwoływałem spotkania z gościem smile.gif taka świnia byłem smile.gif