Skocz do zawartości

szyba


dennis_sc

Rekomendowane odpowiedzi

zachciało mi się wyższej szyby do kawy. już po montazu okazuje się, że jestem ciut za wysoki do tej szyby i pęd powietrza wali w kask naprawdę mocno frown.gif

przy akcesoryjnej szybie po prostu zbierałem pęd powietrza na klate (dosłownie i w przenośni zlosnik.gif) i było ok natomiast teraz jak jade trochę szybciej to huk jest potężny i łeb wpada w turbulencje frown.gif fajnie nie jest no.gif

jedyny plus tej szyby jest taki, że w deszczu pęd powietrza elegancko zbiera wodę z szyby kasku ok.gif

zastanawiam sie czy deflektor mógłby pomóc? jakiś nie za duży żeby nie zasłaniał drogi hmm.gif

jak się lekko schyle to i huk i turbulencje ustają ale nie będę skulony na skuterze jeździł frown.gif

przerabiał ktoś może podobny problem z szybą?

post-12991-1435252666192_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zachciało mi się wyższej szyby do kawy. już po montazu okazuje się, że jestem ciut za wysoki do

> tej szyby i pęd powietrza wali w kask naprawdę mocno

> przy akcesoryjnej szybie po prostu zbierałem pęd powietrza na klate (dosłownie i w przenośni ) i

> było ok natomiast teraz jak jade trochę szybciej to huk jest potężny i łeb wpada w turbulencje

> fajnie nie jest

> jedyny plus tej szyby jest taki, że w deszczu pęd powietrza elegancko zbiera wodę z szyby kasku

> zastanawiam sie czy deflektor mógłby pomóc? jakiś nie za duży żeby nie zasłaniał drogi

> jak się lekko schyle to i huk i turbulencje ustają ale nie będę skulony na skuterze jeździł

> przerabiał ktoś może podobny problem z szybą?

Polecam deflektor . U mnie sprawdza się znakomicie, zdejmuję jak jest gorąco w lato żeby chłodziło mnie bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polecam deflektor . U mnie sprawdza się znakomicie, zdejmuję jak jest gorąco w lato żeby chłodziło

> mnie bardziej.

a jak dobrać rozmiar?

30x12

25x14

30x17

można w wawie gdzieś to sprawdzić live i wybrać najodpowiedniejszy? hmm.gif

aha i są jeszcze deflektory z regulowaną wysokością a nie tylko kątem nachylenia... niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak dobrać rozmiar?

> 30x12

> 25x14

> 30x17

Organoleptycznie zlosnik.gif

> można w wawie gdzieś to sprawdzić live i wybrać najodpowiedniejszy?

Na stronie masz kontakt możesz podjechać i sobie przymierzyć, nie robią problemów (ja nie miałem).

> aha i są jeszcze deflektory z regulowaną wysokością a nie tylko kątem nachylenia...

Są ale droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Również polecę ten deflektor, mam, posiadam i chwalę. Moje zdjęcie gdzie go widać masz w wątku

> "Polska złota jesień". Do 140Km/h jeżdżę z otwartą szybą.

sprawdzałeś może czy te mocowania naprawdę nie uszkadzają oryginalnej szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawdzałeś może czy te mocowania naprawdę nie uszkadzają oryginalnej szyby?

Sprawdzałem, deflektor używam od trzech sezonów,, czasami go zdejmuję i nie ma na szybie żadnych śladów. Na uchwytach są gumowe podkładki przez które się go przykręca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdzałem, deflektor używam od trzech sezonów,, czasami go zdejmuję i nie ma na szybie żadnych

> śladów. Na uchwytach są gumowe podkładki przez które się go przykręca.

super, dzięki za info smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zachciało mi się wyższej szyby do kawy. już po montazu okazuje się, że jestem ciut za wysoki do

> tej szyby i pęd powietrza wali w kask naprawdę mocno

> przy akcesoryjnej szybie po prostu zbierałem pęd powietrza na klate (dosłownie i w przenośni ) i

> było ok natomiast teraz jak jade trochę szybciej to huk jest potężny i łeb wpada w turbulencje

> fajnie nie jest

> jedyny plus tej szyby jest taki, że w deszczu pęd powietrza elegancko zbiera wodę z szyby kasku

> zastanawiam sie czy deflektor mógłby pomóc? jakiś nie za duży żeby nie zasłaniał drogi

> jak się lekko schyle to i huk i turbulencje ustają ale nie będę skulony na skuterze jeździł

> przerabiał ktoś może podobny problem z szybą?

mam darkojaka na sprzedaż... Pełna regulacja ale z tą średnią szybką od tego bez regulacji gora/dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Organoleptycznie

> Na stronie masz kontakt możesz podjechać i sobie przymierzyć, nie robią problemów (ja nie miałem).

> Są ale droższe.

a gdzie oni sie mieszczą? wcześniej na stronie wydawało mi się że sa z Krosna... teraz nie widze adresu... blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a gdzie oni sie mieszczą? wcześniej na stronie wydawało mi się że sa z Krosna... teraz nie widze

> adresu...

Kępa Tarchomińska 3a ale w tym tygodniu ich nie ma, zapraszają od poniedziałku smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tu?

osobiście nie wiem, przekazałem tylko co udało mi się wczoraj ustalić mailowo, bo sam jestem tematem zainteresowany wink.gif

ale już kolega potwierdził więc jest dobrze zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.