Skocz do zawartości

Listopad - początek zimy!


Swiko

Rekomendowane odpowiedzi

> W Cromie przednie klocki po 80 tys wymieniane, tylne przy 90 tys km, tarcze wogole nie ruszane.

> Hamowanie z predkosci 90km/h do 60km/h bylo czuc bicie na kierownicy, to powodzenia w

Dobrze już dobrze, niech będzie. Na co będziesz zmieniał w przyszłości, masz jakieś typy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przesadzasz i wyolbrzymiasz. Toż to części eksploatacyjne a ich zużycie zależy od stylu jazdy.

wlasnie, straszyli ze croma ciezka i tarcze i klocki czesto sie wymienia.

No to warto ustalic definicje CZESTO bo ja niemal 50 tkm najechalem i klocki jakos nie znikaja i tarcze fpożo:)

Mysle ze kolejne 40 mnie czeka a potem wymiana bo wypada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dywan lezy,zeby syfu z garazu do domu nie wnosic

> A rower sie spisuje wysmienicie, nie zaluje zakupu

ja na moim jednosladzie EKO juz 7 tys km najechalem

poprzedni po 16 tys wymagal inwestycji pewnych smile.gif wiec ustapil miejsca nastepcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja na moim jednosladzie EKO juz 7 tys km najechalem

> poprzedni po 16 tys wymagal inwestycji pewnych wiec ustapil miejsca nastepcy

Jest propozycja spota cromowego w niedzielę 30/11/14.

Reflektujesz?

Może ktoś jeszcze chętny?

Fotkę do kalendarza można by grupową zrobić. ikonka_photo2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest propozycja spota cromowego w niedzielę 30/11/14.

> Reflektujesz?

> Może ktoś jeszcze chętny?

> Fotkę do kalendarza można by grupową zrobić.

jesli nie pojade w gory to jest szansa

cromke musialbym na glanc zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jesli nie pojade w gory to jest szansa

> cromke musialbym na glanc zrobic

Czarny lakier ma swoje wymagania, żeby jakoś wyglądał mad.gif

Nie ma to jak lakier w kolorze błota, z 2 metrów wygląda zawsze czysto zlosnik.gif

Rezerwuj czas bo to już ostatni dzwonek na fotki.

Reszta Crom z okolic mile widziana ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni mnie nie było na forum i chyba poniektórzy się za mną stęsknili. shocked.gif Przez weekend byłem bardzo zapracowałem. palacz.gif Robiłem u takiego Tomka z Wrocławia. grinser006.gif Woziłem mu proszki z Rajchu. Robota całkiem dobra tylko mógł dać lepszy samochód bo do Daewoo Tico ta za dużo proszku się nie mieściło, a i na autobanie nie można było poszaleć.

Gościu mnie jednak na sam koniec bardzo wykurzył angryfire.gif ja idę do niego po kasę za robotę, a ten mi mówi że nie zapłaci bo na BMW zbiera. Bardzo się zdenerwowałem tuk.gif wziąłem mu sieknąłem z bańki, że jedynki wypluł, a gościu się jeszcze cieszy i mówi że teraz to mu zęby do samochodu będą pasować. screwy.gifniewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kilka dni mnie nie było na forum i chyba poniektórzy się za mną stęsknili. Przez weekend byłem

> bardzo zapracowałem. Robiłem u takiego Tomka z Wrocławia. Woziłem mu proszki z Rajchu.

> Robota całkiem dobra tylko mógł dać lepszy samochód bo do Daewoo Tico ta za dużo proszku się

> nie mieściło, a i na autobanie nie można było poszaleć.

> Gościu mnie jednak na sam koniec bardzo wykurzył ja idę do niego po kasę za robotę, a ten mi mówi

> że nie zapłaci bo na BMW zbiera. Bardzo się zdenerwowałem wziąłem mu sieknąłem z bańki, że

> jedynki wypluł, a gościu się jeszcze cieszy i mówi że teraz to mu zęby do samochodu będą

> pasować.

hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty to zdjęć nie wstawiaj na forum tylko kasę szykuj bo ja już ekipę zbieram i jutro z rana do

> Ciebie wpadniemy.

Ty mi lepiej powiedz dlaczego Tico jest takie ubłocone, maska wgnieciona, podsufitka cała w dziurach, o dziwnych plamach na tapicerce i czerwonych damskich majtkach pod siedzeniem nie wspomnę. Przyznaj się też dlaczego nie było Cię tyle dni. Miałeś obrócić w jeden dzień. facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty mi lepiej powiedz dlaczego Tico jest takie ubłocone, maska wgnieciona, podsufitka cała w

> dziurach, o dziwnych plamach na tapicerce i czerwonych damskich majtkach pod siedzeniem nie

> wspomnę. Przyznaj się też dlaczego nie było Cię tyle dni. Miałeś obrócić w jeden dzień.

Kasy na myjnie nie dałeś to i brudny jest, maskę to ty pogoiłeś jak ci z bańki pociągnąłem, dziury w podsufitce to od pudełek z proszkiem bo pod sam dach ładowałem, a plamy to po kawie z McDonald. Majtki to takiej Kryśki z Legnicy na priv Ci wyśle jej adres to jej podrzucisz Byłem tyle dni bo musiałem Tico w tracie naprawiać po tym jak pod Berlinem pogoniłem takiego jednego w Pasku w tedeiku. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kasy na myjnie nie dałeś to i brudny jest, maskę to ty pogoiłeś jak ci z bańki pociągnąłem, dziury

> w podsufitce to od pudełek z proszkiem bo pod sam dach ładowałem, a plamy to po kawie z

> McDonald. Majtki to takiej Kryśki z Legnicy na priv Ci wyśle jej adres to jej podrzucisz Byłem

> tyle dni bo musiałem Tico w tracie naprawiać po tym jak pod Berlinem pogoniłem takiego jednego

> w Pasku w tedeiku.

W takie bajki to może bym uwierzył 10 lat temu, mógłbyś się bardziej postarać i wymyślić coś wiarygodnego. Człowiek daje robotę, wyszykowaną furę, kasę na towar, a Ty wypuszczasz się jak gimnazjalista na pierwsze wakacje bez starych i znikasz na kilka dni. facepalm%5B1%5D.gif

Aha, sprawdziłem, na Ukrainie nie ma takiego miasta "Legnica" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tyle dni bo musiałem Tico w tracie naprawiać po tym jak pod Berlinem pogoniłem takiego jednego

> w Pasku w tedeiku.

Pewno to byl prosze ja Ciebie Jay swoim paskiem f tedeiku hehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem, ale odchodziłem tego paska. Jak zamknąłem licznik to uszczelka pod głowicą poszła. Dobrze

> że w bagażniku była zapasowa to na parkingu wymieniłem, ale trochę czasu zeszło.

Toc jezdzi po auta, to pewno jego byl zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty mi tu nie wyjeżdżaj z jakąś Ukrainą. Kryśka mi opowiadała jak pojechała z tobą motorem i do lasu

> zjechałeś na i motor trzeba było wypychać.

Po pierwsze to nie mam żadnego motoru, po drugie nie Kryśka wypychała tylko Krzysiek. Widać że jeszcze nie wytrzeźwiałeś po robocie, a mówiłem żeby nie chlać za kierownicą old.gif

Normalnie jak z dziećmi, tak jak u mnie w fabryce facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po pierwsze to nie mam żadnego motoru, po drugie nie Kryśka wypychała tylko Krzysiek. Widać że

> jeszcze nie wytrzeźwiałeś po robocie, a mówiłem żeby nie chlać za kierownicą

> Normalnie jak z dziećmi, tak jak u mnie w fabryce

Kryśka mówiła że najpierw ty ją pchałeś aż szyszki z sosny leciały, a później kazałeś pchać motor. panic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kryśka mówiła że najpierw ty ją pchałeś aż szyszki z sosny leciały, a później kazałeś pchać motor.

A moze to Wy razem jechaliscie po te proszki do DE, i na motórze tez a potem pchaliscie razem hehe.gifhehe.gifhehe.gifrotfl.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kryśka mówiła że najpierw ty ją pchałeś aż szyszki z sosny leciały, a później kazałeś pchać motor.

Ta Kryśka to pewnie jakaś Tatiana, albo jakaś inna Tania. Poza tym mam dowody organiczne w postaci plam na tapicerce. Chcesz porównać z twoim DNA, bo kawa to to nie jest? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czarny lakier ma swoje wymagania, żeby jakoś wyglądał

> Nie ma to jak lakier w kolorze błota, z 2 metrów wygląda zawsze czysto

> Rezerwuj czas bo to już ostatni dzwonek na fotki.

> Reszta Crom z okolic mile widziana

ij wymagania niemale czarnulka ma

a co do spota to na 90% jade sie 20.GIF

na rower zbyt zimno wiec;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wlasnie, straszyli ze croma ciezka i tarcze i klocki czesto sie wymienia.

> No to warto ustalic definicje CZESTO bo ja niemal 50 tkm najechalem i klocki jakos nie znikaja i

> tarcze fpożo:)

> Mysle ze kolejne 40 mnie czeka a potem wymiana bo wypada:)

Na fabrycznym komplecie zrobiłem 142kkm smile.gif więc nie jest źle smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.