Skocz do zawartości

Przerabiamy Suzuki


jimbo22

Rekomendowane odpowiedzi

> EEeeeeee

> wydechu nie ogarniam, kaj to mo ujście ?

> Tył ascetyczny niczym dupa zakonnicy...

między dyskami. na całym obwodzie.

0e546519_sc-std640x480.jpg

ilością dysków regulujesz przepustowość (i hałas). domyslnie dają 12 do dyspozycji. można też kupić otwartą końcówkę (która jest równoznaczna z 12 dyskami).

stockowo suzuki moje lata na 4 dyskach. teraz pewnie z filtrem KN i dyszami większymi, będę latał na 6-7 (tego jeszcze nie ustaliłem) - ale jakoś 50-100% więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> R już sami zrobili

R NineT to jakoś nie to... o tyle o ile ładne to w serii (ale tez bez szału), to customy na tym budują... i jakoś nie robią.

dużo lepiej pod tym względem wychodzi Ducati Scrambler, który jest dużo bardziej "plastyczny".

dla mnie R to take:

bmw-r90-custom-1.jpg

jest tak dziwne, że aż piękne.

> jeżeli chodzi o twój, to

dzięki smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> R NineT to jakoś nie to... o tyle o ile ładne to w serii (ale tez bez szału), to customy na tym

> budują... i jakoś nie robią.

> dużo lepiej pod tym względem wychodzi Ducati Scrambler, który jest dużo bardziej "plastyczny".

> dla mnie R to take:

> jest tak dziwne, że aż piękne.

> dzięki

żeby tym jeździć, to trzeba mieć bardzo krókie nogi

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> muszę przyznać że efekt finalny wygląda moim zdaniem bardzo dobrze, szczególnie podoba mi się ta

> fotka z tyłu... fajne moto z tego zmajstrowałeś

oooo dziękuję! po wczesniejszej krytyce, nie spodziewałem się takiej opinii smile.gif

btw. Ciebie widziałem 30 maja rano (jakoś tak ok 11) w Gdańsku na CRC? Byłeś BMW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

btw. ostatnio czuję się jak "zmęczony sławą" celebryta:)

 

jak tylko pojadę zatankować, kupić coś w sklepiku, czy usiąść na kawę/red bulla w trasie/na stacji. to jak wychodzę ze sklepu/stacji, to w 3/4 przypadków: muszę pogadać z oglądającymi motong :)

 

z jednej strony się podoba i to miłe :) a z drugiej strony - już 2 razy mi się zdeko spieszyło, a nie wypada ot. założyć kasku i odjechać, jak podziwiają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. ostatnio czuję się jak "zmęczony sławą" celebryta:)

 

 

Normalnie "beneficjent splendoru "  :phi:  :phi:  :phi:

 

 

Ps. karteczkę sobie naklej... "za dotykanie moto walę w ryj bez ostrzeżenia " :D

Edytowane przez lessero
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

no to trzymamy kciuki. jutro jadę w Polskę na spotkanie pośrodku niczego, celem zamiany motocykla :)

 

jak wszystko pójdzie dobrze - Suzuki będzie miało nowego właściciela, a ja spełnię jedno z motoryzacyjnych marzeń (kupię coś czego normalnie bym  chyba nie rozważał - do zabawy na codzień).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.