Skocz do zawartości

Stereotyp-na wesoło


r1sender

Rekomendowane odpowiedzi

Małe nieszczęście dzisiaj i mnie dotknęło- auto prawie miesiąc czasu nie używane i akumulator padł, na tyle skutecznie, że wleźć do auta za cholerę nie można. Wszelkie dostępne patenty w necie zawiodły więc jedyna rada to fachowiec od awaryjnego otwierana. Od telefonu do przyjazdu i otwarcia "babci" jakieś 30 minut i 150 zeta mniej w portfelu. Starszy pan straszny gaduła i w trakcie roboty przyznał, że "beemek" to on nie otwiera, bo kilka razy robił i zawsze jakieś schody z właścicielem, a to nie nie zapłacił, a to targował się. Wyjątkowo przyjechał, bo po głosie i jaki to stary paździerz stwierdził, że chyba żaden cwaniak nie dzwoni. Muszę przyznać, że gość zrobił to tak, że nigdzie nawet rysy nie zrobił, uszczelki nie uszkodził, otworzył maskę prąd na + ze swojego auta, drzwi z kluczyka otworzyły się i "babcia" od strzała odpaliła od razu ok.gif

Także pany uważajcie- jest to moje pierwsze auto gdzie nie mogłem przy wydojonym akumulatorze otworzyć drzwi. W sobotę pociągnę dodatkowy kabel od akumulatora przez bagażnik z wyjściem w miejscu gdzie jest zamaskowane ucho do holowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Małe nieszczęście dzisiaj i mnie dotknęło- auto prawie miesiąc czasu nie używane i akumulator padł,

> na tyle skutecznie, że wleźć do auta za cholerę nie można. Wszelkie dostępne patenty w necie

> zawiodły więc jedyna rada to fachowiec od awaryjnego otwierana. Od telefonu do przyjazdu i

> otwarcia "babci" jakieś 30 minut i 150 zeta mniej w portfelu. Starszy pan straszny gaduła i w

> trakcie roboty przyznał, że "beemek" to on nie otwiera, bo kilka razy robił i zawsze jakieś

> schody z właścicielem, a to nie nie zapłacił, a to targował się. Wyjątkowo przyjechał, bo po

> głosie i jaki to stary paździerz stwierdził, że chyba żaden cwaniak nie dzwoni. Muszę

> przyznać, że gość zrobił to tak, że nigdzie nawet rysy nie zrobił, uszczelki nie uszkodził,

> otworzył maskę prąd na + ze swojego auta, drzwi z kluczyka otworzyły się i "babcia" od strzała

> odpaliła od razu

> Także pany uważajcie- jest to moje pierwsze auto gdzie nie mogłem przy wydojonym akumulatorze

> otworzyć drzwi. W sobotę pociągnę dodatkowy kabel od akumulatora przez bagażnik z wyjściem w

> miejscu gdzie jest zamaskowane ucho do holowania.

a kluczyk do zamka w drzwiach nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty ale porady konikowe to ja przerabiałem

pewnie masz zastany zamek i nie jesteś w stanie do końca przekręcić kluczyka. kiedyś w bagażniku e34 tak miałem i nie byłem w stanie otworzyć z klucza bez aku. jak byłem jeszcze w liceum ojciec jeździł e32 i mnie budzi w środku nocy, miał akurat wyjazd i panika, bo nie może otworzyć auta bo aku padło. więc szybko internety i znalazłem ten patent z klamka. oczywiście nie zdziałał ani za pierwszym ani za drugim i trzecim razem, ale w końcu poszło, także to jest sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zastany na dobre zamek, albo jakieś cięgno przy zamku zdjęte

ja bez prądu też nie otworzyłem auta. W bagażniku kluczyka brak (touring), w drzwiach pasażera też.

ale ten sposób pomagał (2x) => foto

zlosnik.gif

prąd od spodu i już kluczyk otwierał auto, bez prądu ni cholery wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> albo zastany na dobre zamek, albo jakieś cięgno przy zamku zdjęte

> ja bez prądu też nie otworzyłem auta. W bagażniku kluczyka brak (touring), w drzwiach pasażera też.

> ale ten sposób pomagał (2x) =

> prąd od spodu i już kluczyk otwierał auto, bez prądu ni cholery

prąd od spodu? do czego podłączyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no jak masz wszystko pod ręką: podnośnik, klucze do odkręcenia płyty pod silnikiem, ubranie

> robocze, drugi akumulator, kabel to pewnie i da rade, ale nie zawsze jest tak różowo.

jak się jest pod ścianą to da radę wszystko zorganizować wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.