Jump to content
Sign in to follow this  
fiksiu

Broblem ze ściąganiem auta.

Recommended Posts

A nie możesz jechać na geometrię 3D komputerową? Skoro jest krzywo kierownica tzn. że jest źle zbieżność ustawiona. Trochę już geometrii ustawiłem i wiem jak to wygląda. Jedź na pomiar komputerowy.

> Chyba pojadę gdzieś na komputerową geometrię,tylko boję się że tylko ze 150zł pójdzie z

> dymem-bezcelowo.

Przyjedź do mnie, zbieżność przód 50zł. a komplet z pochyleniem jeśli jest regulacja 70-80zł jak działa regulacja 270751858-jezyk.gif 150zł to cena z kosmosu.

Kąt pochylenia z przodu różnica 36 minut, z tyłu 42 minut. Będzie ściągać, niektóre samochody są mniej lub bardziej wrażliwe na pochylenie. Jak nie wyrównasz pochylenia to zapomnij o dobry prowadzeniu. Nikt mi nie wciśnie, że to nie ma znaczenia. Za dużo miałem takich przypadków ze ściąganiem, żeby tak stwierdzić. Niedawno miałem Subaru(głównie się tym zajmuje) Forestera z różnicą 20 minut z przodu, strasznie uciekał, niebezpiecznie było jeździć. Po ustawieniu samochód jechał idealnie. Dziękuje za uwagę.

Teoria swoją drogą a praktyka swoją. Ja bym sobie teoriami z internetu nie zawracał głowy. Piszę jak jest z własnego doświadczenia, każdym samochód jest inny i różnie będzie reagował. Jeden będzie jechał dobrze przy takich kątach a drugi będzie ściągał w lewo albo w prawo. Nie ma sensu drążyć tematu dalej jeśli nie wyrównasz tych kątów, bo to jest kluczowe. Pacjent to croma, czyli w zasadzie vectra c. Coś mi się kiedyś obiło o uszy, że na przód można kupić w aso do vectry śruby mimośrodowe, takie jak do subaru. Czyli nie z dużą podkładką mimośrodową tylko z czymś w rodzaju krzywki. Tylko nie wiem na ile jest to wiarygodne info. Kiedyś ktoś mi o tym wspominał, ale nie potwierdziłem tego nigdy. Ewentualnie można dobrać od innego samochodu. A z tyłem trzeba kombinować.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.