Skocz do zawartości

Avensis '04 - wypięta wtyczka


sowa92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę o info - pacjent Avensis 2.0 benzyna '04 - pod maską dynda się wolna wtyczka koloru zielonego i nie bardzo widać, gdzie powinna być wpięta. Przewód, na którym jest zamocowana jest raczej krótki, więc sądzę, że wpina się w nią drugą "połówkę" na kablu, a nie bezpośrednio jakiś czujnik. Samochód jeździ o własnych siłach. Jedyne, co udało się zauważyć, że nie działa, to spryskiwacze reflektorów (ani z pierwszym psiknięciem na szybę, ani po naciśnięciu przycisku na desce). Ma to może jakiś związek czy przypadkowa zbieżność?

Dzięki.

Pozdrawiam.

post-40305-14352527093075_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Proszę o info - pacjent Avensis 2.0 benzyna '04 - pod maską dynda się wolna wtyczka koloru

> zielonego i nie bardzo widać, gdzie powinna być wpięta. Przewód, na którym jest zamocowana

> jest raczej krótki, więc sądzę, że wpina się w nią drugą "połówkę" na kablu, a nie

> bezpośrednio jakiś czujnik. Samochód jeździ o własnych siłach. Jedyne, co udało się zauważyć,

> że nie działa, to spryskiwacze reflektorów (ani z pierwszym psiknięciem na szybę, ani po

> naciśnięciu przycisku na desce). Ma to może jakiś związek czy przypadkowa zbieżność?

> Dzięki.

> Pozdrawiam.

Patrzyłem teraz u mnie w D4-D, ale nie mam takiej wtyczki. No ale ja mam diesla, do tego bez ksenonów.

EDIT:

Na tym zdjęciu jest jakaś zielona wtyczka przy zbiorniczku płynu hamulcowego, ale sporo dalej od tej u Ciebie. Masz tam podpięte coś?

C34949991_10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, otóż do niczego nie jest wpięta. Wygląda, jakby brakowało kawałka wiązki. Szukałem głębiej, czy się coś nie plącze, ale niczego nie znalazłem.

Ujawniło się za to kolejne niedomaganie - nie podaje płynu na spryskiwacz tylnej szyby (liftback), a z lewej strony w bagażniku jest wilgotno. Będę się musiał pochylić nad ustaleniem trasy wężyka, bo wygląda, że się gdzieś rozłączył/przetarł.

Dzięki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.