Skocz do zawartości

Chrysler 300C po FL


pawel182

Rekomendowane odpowiedzi

> Prezentuje jako nowość. Mam nadzieję, że rozumiesz?

oki. zrozumiałem.

może i ładnie wygląda, jednak podstawowe pytanie: co z jakością? bo jeżeli nic sie nie zmieniło to majzla można trzymać tylko do końca gwarancji, potem rujnuje kieszeń.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trochę fotków Pewnie opinie będą podzielone ale kurcze fajny jest

To auto ma ten sam problem (* jak dla mnie ) jak Jeep Grand Cherokee - wnętrze .

Wykonanie , jakość , design poniżej średniej a do ( audi , bmw , mercedesa nie ma co nawet porównywać )

Wizualnie z zewnątrz mi się podoba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To auto ma ten sam problem (* jak dla mnie ) jak Jeep Grand Cherokee - wnętrze .

> Wykonanie , jakość , design poniżej średniej a do ( audi , bmw , mercedesa nie ma co nawet

> porównywać )

> Wizualnie z zewnątrz mi się podoba .

Tak samo jak nie ma co porównywać ceny bo niemiecka konkurencja jest kilka razy droższa. Pytanie co ma lepszy stosunek jakości do ceny? Ja osobiście się nie wypowiem w tej kwestii bo nie miałem okazji oglądać już tej wersji po FL a ponoć zmienili tam materiały wykończeniowe także mogę Ci tylko pozazdrościć że już go widziałeś i mogłeś podotykać grinser006.gif

Inna sprawa jest taka że wiele osób nie rozumie/źle postrzega amerykańskie auta np taki 300C - u nas postrzegany jest jako premium a w USA bliżej mu do zwykłego rodzinnego sedana jakim u nas np może być Peugeot 301 czy Jetta lub tak lubiana Octavia która co prawda jest liftbackiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oki. zrozumiałem.

> może i ładnie wygląda, jednak podstawowe pytanie: co z jakością? bo jeżeli nic sie nie zmieniło to

> majzla można trzymać tylko do końca gwarancji, potem rujnuje kieszeń.

> pozdrawiam

Identyczną opinie mają najnowsze VW albo i gorszą bo słyszy się, że trzeba je sprzedać zanim skończy się gwarancja bo później się już nie pozbierasz a jaka jest prawda? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od czasu do czasu mysle o zakupie. Ale starego 300C. Na śluby stary 300C to nadal większy prestiż

> niż niemiecka konkurencja np.D3 czy E65 (mimo odwrotności jeśli chodzi o jakość) i pasowałby

> mi do Lincolna, na którego mam już pierwsze zamówienia

Serio masz Lincolna? Town Car? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obraził się? Założę się że i tak czytuje po cichu AK Marek wracaj z nowinkami zza wielkiej wody!!

A to tak trudno sprawdzić, kiedy ostatni raz się logował vs. kiedy ostatni raz pisał?

Pisał ostatni raz 26.10, a logował się 17.11 - czyli czyta wciąż, choć już nie pisze smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.